اختصاصی دانلود رام جدید Xperia Z1 با بیلد نامبر 14.2.A.1.136

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
رام جدید بر پایه اندروید 4.3 برای Z1 منتشر شد . این آپدیت که بر خلاف انتظارات به صورت ناگهانی منتشر شد برخی مشکلات وایرلس و صفحه نمایش را بهبود بخشید ...

دانلود رام جدید Xperia Z1 با بیلد نامبر 14.2.A.1.136 :(C6903_14.2.A.1.136_Generic BAL)

قبل از بروز رسانی حتما بکاپ تهیه فرمایید

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
پاسخ : دانلود رام جدید Xperia Z1 با بیلد نامبر 14.2.A.1.136

حدود سه هفته پیش فبلت من ازم خواست که System Update رو انجام بدم؛ من هم انجام دادم و با این که فبلت من Z Ultra بود ولی بعد از آپدیت محیطش مثل Z1 شد ! بیلد نامبر هاشون هم یکیه؛ بدون نصب رام ! یعنی الآن که من آپدیت کردم مثل اینه که رام رو نصب کردم ؟! یا با هم فرق می کنن ؟

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
پاسخ : دانلود رام جدید Xperia Z1 با بیلد نامبر 14.2.A.1.136

حدود سه هفته پیش فبلت من ازم خواست که System Update رو انجام بدم؛ من هم انجام دادم و با این که فبلت من Z Ultra بود ولی بعد از آپدیت محیطش مثل Z1 شد ! بیلد نامبر هاشون هم یکیه؛ بدون نصب رام ! یعنی الآن که من آپدیت کردم مثل اینه که رام رو نصب کردم ؟! یا با هم فرق می کنن ؟
اینترفیس سونی در کل شبیه همه رد وان و زد اولترا هم بیشتر شبیه هم هستن بله اپدیت هم همانند نصب رامه اما چون برای زد وان و منطقه ما هنور اپدیتی ارائه نشده مجبور به تعویض دستی رام هستیم (البته اگر صبر داشته باشیم آپدیت میشه)

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا