درخواست هک بازی تانکی آنلاین

M

mhd000

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام من به تازگی در بازی تانکی آنلاین TaNkiOnline.Com رو بازی میکنم

هک های متعدد خارجی هست برای کرسنال هاش (کریستال های این بازی نوعی پول برای خرید اسلحه و تانک) ولی این سایتا همگی یه نظر سنجی میخوانآخرش که ایرانی ها قادر نیستند در این نظر سنجی شرکت کنن پس نمیشه دانلودش کرد

کسی میتونه یه هکی در اختیار ما بزاره؟

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
پاسخ : درخواست هک بازی تانکی آنلاین

درود .
متاسفانه انتشار هک بازی ها از طرف کار گروه نظارتی تخلف شناخته میشه و به همین دلیل اجازه انتشار هک بازی ها رو نداریم .
موفق باشید

M

mhd000

کاربر تالار
کاربر تالار

آخه توی این بازی همه از هک استفاده میکنن
حالا چون ایران تحرمه ما استفاده نکنیم ؟

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

خیر ربطی به تحریم ها نداره . انتشار این نوع هک ها در وب سایت های فارسی جرم محسوب میشه .

M

mhd000

کاربر تالار
کاربر تالار

منظوره من از تحریم سایتای خارججی که این امکانو به ای پی های ایرانی نمیدن

ولی بازم ممنون

V

vosoughi

کاربر تالار
کاربر تالار

عزیز بیا با این روش ویزا کارت رایگان بگیر و برای خودت الماس بخر البته به طور رایگان
سایت اینترنتی زیر خدماتی رو ارائه میده که با نوشتن چند جمله و تعریف از سایت به شما اعتبار میده و شما میتونید از این اعتبار برای خرید استفاده کنید این اعتبار به صورتویزا کارت خواهد بود یعنی یک جور ویزا کارت با اعتبار که برای شما رایگان از کار در میدا فقط مراحل زیر رو دنبال کنید
اول ار لینک زیر وارد سایت شوید.

درمرحله دوم بر روی این گزینه کلیک کنید Create A Free Account در این مرحله گزینه ها را پر کنید.
1.Username: نام کاربری 2.Passwor کلمه عبور (حتما باید بین 7-15حرف باشد) 3.First Name: اسم شخص(هر چیز) 4.Last Name: نام خانوادگی(هر چیز) 5. مذکر یا مونث(Male: مذکر )(Female: مونث ) 6. سن 7.ایمیلتون 8. کلمات درون عکس را باید وارد کنید. 9.بر روی Create Free Account ( اینتر کنید ) کلیک کنید و صفحه جدیدی نمایان می شود.
یا همان گزینه home در بالا سمت چپ
سپس جدولی در پایین صفحه با عنوان The Following Surveys are Available برای شما نمایان می شود.
می توانید وارد هر یک از گزینه ها شوید مثلا همان اولی ( اعتبار 6 دلاری ) :
Welcome Survey -- A $6.00 Website Evaluation is Available
پس از کلیک و رفتن به صفحه بعد ، روی Start Survey Now کلیک کنید. در این صفحه جدید دو مکان برای نوشتن ظاهر می
شود ، هر چیزی که می خواهید وارد کنید ( بهتر است به زبان انگلیسی دو جمله کوتاه ، مثلا تعریف از این سیستم را
بنویسید. ) و بعد بر روی دکمه زیر کلیک کنید :
click here to submit both reviews
وقتی صفحه دیگری باز شد بر روی گزینه زیر کلیک کنید:
Click Here to go Home and to see your New Balance
صفحه دیگری باز می شود و دوباره سراغ همان جدولی که در ابتدا دیدیم بروید و دوباره بر روی لینک های باقیمانده ( یعنی
لینک های اعتبار ) کلیک کرده و همین مراحل را تکرار کنید تا اعتبار شما به 17 دلار برسد.
سپس در قسمت Get $1.25 per friend that Registers for Free
لینک اختصاصی شما قرار دارد. آن را به دوستانتان معرفی کنید تا مراحل شما را طی کنند. به ازای ثبت نام کردن هر کدام از
دوستانتان مبلغی به اعتبارتان اضافه میشود. این کار ساده را می توانید در مدت کوتاهی انجام داده و زمانی که اعتبارتان
به ۷۵ دلار رسید بر روی گزینه Redeem Money کلیک کنید و در صفحه بعد به شما شماره کارت اعتباری اهدا می شود.
کارت اعتباری رایگان دریافت می کنید و هرآنچه خواستید می توانید بر روی اینترنت خریداری کنید.
نکته مهم : این سایت بر اساس IP کار می کندو درصورت ثبت نام مجدد با IP خودتان و یا استفاده از IP های اشتراکی نظیر
وی پی ... و غیره از اعتبار شما به میزان 1.25 دلار کم خواهد شد
027-1.gif

H

hamid153

کاربر تالار
کاربر تالار
مرسی میگم من رنج ایپی متفاوت دارم میتونم زیاد بسازم؟:این که عوض شده:|d

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا