دریافت 1200 جم رایگان بازی کلش اف کلنز

E

elyas71

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام دوستان به لينک ادرس زير مراجعه کنید

میدونم تا حالا خیلی از شماها دنبال راه هک جم های Clash Of Clans گشتید ، اما چیزی پیدا نکردید !

امروز یه راه دیگه میخوام بهتون معرفی کنم.

از طریق این راه میوتنید در طول یک هفته 10 دلار درآمد داشته باشید و بعد هم ویزا کارت رایگان دریافت کنید !

Link:
http://www.AWSurveys.com?R=4645392

پس از باز شدن صفحه ي بالا بر روي Create A Free Account بزنيد
بعد اطلاعات خواسته شده رو وارد کنيد
و بعد با زدن دکمه Create A Free Account ثبت نام کنيد.
بريم سراغ مرحله ي بعد که بايد موجودي ويزا کارت خودتون رو افزايش بديد.
وقتي اکانت خودتون رو ساختيد توي صفحه ي اول چندتا تبليغ سفيد رنگ هست روي يکي از اونا کليک کنيددر آخر هم بر روي Submit Review بزنيد و صبر کنيد تا به صفحه ي Home برگرده و اگه برنگشت خودتون بر روي Home بزنيد.حالا اين کار رو براي بقيه ي تبليغ ها انجام بديد تا همه ي تبليغ ها پاک بشن
حالا مر حله ي بعد
حالا بر روي Invite Friends بزنيد و لينکي که در اين صفحه براتون قرار داده رو براي دوستاتون بديد تا از اين طريق بيان و توي سايت ثبت نام کنن، با هر ثبت نام از طريق لينک شما به موجودي ويزا کارتتون $0.3 اضافه ميشه.و حالا ساخت ويزا کارت
بعد از اين که دوستاتون رو دعوت کرديد و موجودي ويزا کارتتون به سقف معمول ($15) رسيد بر روي Cash Out در منوي Home بزنيد و ويزا کارت خودتون رو صادر کنيد
حالا وارد بازي بشيد و با ويزا کارتتون جم رايگان بخريد
با اين روش ميتونيد ويزا کارد هاي رايگان و جم رايگان بخريد
من خودم تاحالابااين روش يه بار 1200 تاجم خريدم

آخرین ویرایش:
Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
سایت تقلبی هست مدیریت محترم تاپیک قفل کنن :)

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا