رفع تمام مشکلات بازی Battlefield 4(نصب+اجرا+کرک+...)

mxreza

mxreza

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام بچه ها من سری قبل بازی رو نصب کردم هیچ مشکلی نداشت به دلایلی ویندوز کامپیوترم را عوض کردم . دوباره که خواستم بازی رو نصب کنم وقتی که برنامه رو استخراج می کنم این ارور می ده Erorr launching installer بعد متوجه شدم این مال battelog web plogin خود بازی هستش که به هیچ عنوان هم نصب نمیشه همه ی نرم افزارهای مورد نیاز برنامه رو نصب کرده ام کرک فیکس هم ریخته ام همه ی آبدیت ها رو هم امتحان کرده ام نشد که نشد محض رضای خدا کمک کنید چیکار کنم ؟

mxreza

mxreza

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام به همه ی اعضای پرشین بکس . من بازی بتلفیلد 4 رو ااز یه سایتی دانلود کردم اول خوب نصب شد بازی هم کردم ولی دوباره که خواستم نصب کنم یه برنامه ای هست به نام battelog web plugin اون نصب نمیشه این برنامه تو خود بازی هستش

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
سلام به همه ی اعضای پرشین بکس . من بازی بتلفیلد 4 رو ااز یه سایتی دانلود کردم اول خوب نصب شد بازی هم کردم ولی دوباره که خواستم نصب کنم یه برنامه ای هست به نام battelog web plugin اون نصب نمیشه این برنامه تو خود بازی هستش
یعنی بازی نصب میشه ولی برنامه battelog web plugin نصب نمیشه ؟!

mxreza

mxreza

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام به همه ی اعضای پرشین بکس . من بازی بتلفیلد 4 رو ااز یه سایتی دانلود کردم اول خوب نصب شد بازی هم کردم ولی دوباره که خواستم نصب کنم

mxreza

mxreza

کاربر تالار
کاربر تالار
همون اول که می خوام توسط power iso بازی رو استخراج کنم همه ی فایل های فشرده خارج می شن ولی آخرش error میده این برنامه نصب نمی شه . برا همین همه ی فایل ها نصب می شند به غیر از این یکی برنامه

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
فابلی که پسوند Iso داره رو Mount کنید ، بعد از طریق Dvd رایتر وارد فایل ایسو بشید ، احتمالا ست آپ خواهد داشت ! (اصولا بازی های دانلودی خیلی مشکل ساز هست و البته اصلا قابل اطمینان نیست )

mxreza

mxreza

کاربر تالار
کاربر تالار
همون اول که می خوام توسط power iso بازی رو استخراج کنم همه ی فایل های فشرده خارج می شن ولی آخرش error میده این برنامه نصب نمی شه . برا همین همه ی فایل ها نصب می شند به غیر از این یکی برنامه

mxreza

mxreza

کاربر تالار
کاربر تالار
ببخشید پیدا کردم ولی دقیق نه. ولی وقتی تو cd driver می رم این فایل نصبی بازی هستش

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
نرم افزار Vitural Clone Drive رو دانلود کنید ، اگر هم دارید که هیچی ، بعد بردی داخل My Computer و روی Dvd Rom کلیک راست کنید ، گزینه ای به نام Vitural Drive وجود داره ، کرسور موس رو روش نگه دارید ، اولین گزینه از بالا Mount هست ، روش کلیک کنید ، یک صفحه باز میشه برید و از طریق اون فایل Iso تون رو Open یا اجرا کنید ، حالا برگردید به My Computer و چند لحظه ای صبر کنید ؛ مشاهد میکنید که Dvd رام فایل رو Read کرده ، دیگه ادامش واضح هست !

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا