سابقه بازی

• شروع کننده موضوع MILAN.21
  • تاریخ شروع
atmosferx

atmosferx

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : سابقه بازی

سلام منم یه سوابقی دارم متاسفانه
تو دنیای 3 فارم خوبی بودم تو اتحاد پرشین گلف
الانم باز هم متاسفانه دنیای 21ام رتبه30:دی قدرتو داری؟؟:دی:1000000001 (151):

MILAN.21

MILAN.21

کاربر تالار
کاربر تالار

سرعت پایین صبر و حوصله و زمان آزاد لازم داره بخاطر طولانی بودنش و اگر اینارو داشته باشی با 1کم فکر میشه راحت رنک گرفت

ورژن جدید بخاطر سکه ایی شدن کم طرفدار داره

ولی بعضی جاها دست سکه بازهارو کوتاه کردن و بازی جالب شده مخصوصا اینکه همه کشورها تو 1 نقشه هستن

تو بازی خلاقیت داشته باشی میتونی بدون سکه هم 1 کاپ سومی بگیری البته اگه اصولی بازی کنی

البته من تو ورژن بالای 4.5 زیاد بازی نکردم

2راند فقط سرور هنلد با ورژن 5 بازی کردم

Saharo

Saharo

کاربر تالار
کاربر تالار

خوب من تو خانوارز پیر شدم :))
سابقه 4 سال
همیشه هم با میلان 21 بازی کردم خودش خوب میدونه
مگه نه مهدی؟

Saharo

Saharo

کاربر تالار
کاربر تالار

تو که میدونی سر کارم

kourosh

kourosh

بازیکن خسته
کاربر تالار

بازی رو از سرور 4 راند 2 تو ارتش آریوبرزن شروع کردم بعد رفتم دنیای 3 ارتش طلایی که با یاسر ویکتور ارتش رو بردیم دنیای 1 راند 3 کاپ طلا رو گرفتیم راند 4 رو هم طلا گرفتیم و یاسر رفت ارتش افتاد رو دوشه من 2راند دیگه طلا رو آوردیم و من بازی رو کنار گذاشتم الان ارتش 12 تا کاپ داره که بعید میدونم قبیله ای رو دستش باشه منتها دیگه وقت اجازه نمیده تو سرور 1 بازی کنم چون 10 ایکسه 1سر رفتم دیدم فرزان فرمانرواست 20روزی کنارش بازی کردم دیدم میخواد فرمانروایی رو بندازه گردنم پیچیدم!!!الان دن60 تو پارس بازی میکنم افتضاحه سکه بازیشون گندشو درآوردن تو ورژن5.5 رتبه 2 رو داریم ولی انشالله داریم میریم واسه 1:دی

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا