سری به روم های فدراسیون های آسماندژ در ریدکال

• شروع کننده موضوع mohsenzelzele
  • تاریخ شروع
invisible

invisible

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : سری به روم های فدراسیون های آسماندژ در ریدکال

یوهاهاهاهاهاها هه هه هه هو هو
یادش بخیر واقعا چه شبایی بود خداااااااااااااااااااااااااااا
دیگه هیچ وقت تکرار نمیشه مخصوصا شبای سرور 2 و 3
دله ادم تنگ میشه واسه اون شبا
چه شبایی بود اون شبا:دی
واقعا میشه گفت شب بود :هه
تعریف کن بدونیم شباش واقعا شب بود یا نه :دی
یعنی میشه !
یعنی واقعا همچین چیزی هست !

آیزن سوسکه

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار

یادش بخیر ؛فقط همین دوستیهاش و لحظات شیرینش بود که منا وادار به ادامه می کرد اونم چه دوستای خوبی ...!!! من یادمه محمد چون اکثر این افراد جزء گالکسی بودند پس بزار من می گم قضیه را بلاخره فدی نبود که من درش حظور نداشته باشم :دیحالا یادم اوردی واقعا چه لحظه خنده دار و شیرینی بود اون لحظه تو رایدکال همه داشتیم از خنده منفجر میشدیم آره نظر اول را محمد بلک شیطون داد و بعد پوریا ، سینا و بقیه افراد شروع کردند به تقلید از محمد و اون چیزی نبود جزء اینکه نام گالکسی را هر کس در رایدکال با کمی تغییر و چاشنی طنز و تحقیر برای نام کاربریش انتخاب کرد(دوستان شما همتون دوست خودم بودید و منم خودم یکی از اعضای گلکسی پس ناراحت نشید و ببخشید که انقدر واضح تعریف میکنم)یکی گذاشت چولکسی، دیگری گولکسی و خولسکی و گاوسکی و...بعد پوریای شیطون یه عکس خاطره انگیز گرفت و گفت الان میرم میزارم تو فروم که بچه ها گفتند بابا اخطار میگیری حتی ممکنه بن بشی ها اما خب پوریا را که می شناسید وقتی تصمیم به کاری میگرفت دیگه اما و اگر قبول نمی کرد ؛ بله تو فروم گذاشتن تص.یر همانا و اخطار گرفتن پوریا هم همانا و سر و صدای اعضای گلکسی و جنجال در فروم هم همانا حالا اعضای گلکسی داشتن فروم را رو سرشون می ذاشتن و اعضای پرشین گلف در راید کال قه قه از ته دل می خندیدند.:ههخاطره زیبایی بود دوستان دیگه هم موافق باشند خاطرات طنز را بازگو کنند بد نیست البته اگه در تایپیک دیگر مخصوص این قضایا :دی

: دی

IMANPAZOKI

IMANPAZOKI

کاربر تالار
کاربر تالار

بچه ها چند تا خاطره تعریف کنین

خاطره خوش باشه

به یاد قدیما

mohsenzelzele

mohsenzelzele

کاربر تالار
کاربر تالار

حالا باید یه تاپیک هم بزنید به اسم خاطرات آسماندژ
اما به هر حال اسم تاپیک سری به روم های فدراسیون های آسماندژ هستش باید به همه ی فدها یه سر بزنیم
به نظرم خوبه که یه سر بزنیم به فد پرینس آو پرشیا که در سرور 7 تاسیس شد توسط آقا هانی که ریشه ی این فد عموما بر می گرده به پرشن کلاب و پرشن گلف سرور 6
هر چند که این گروه بعد یه جورایی مستقل شدن و از پرشن کلاب و پرشن گلف خودشونو جدا کردن ولی خب اعضای این گروه قطعا محترم هستند به خصوص خود آقا هانی که موسس این فد بودند
جالب است بدونید که این فد که در سرور 7 تاسیس شد ( البته بعدش با سون ادغام شدن و فد سون پرینس رو تشکیل دادن که فد قدرتمندی بود ) یه عده از اون ها با نام فد پرینس آو وار هنوز بازی می کنن و البته من اطلاعات خاصی از سرور 7 به بعد در مورد آسماندژ ندارم ولی خب به هر حال این فد هم الان در آسماندژ حضور داره و شاید هم قهرمان بشه
هم چنین این فد در سرور 9 رو در روی پرشن گلف قرار گرفت و مغلوب پرشن گلف شد و پرشن گلف قهرمان شد

این هم فد پرینس آو وار که الان داره بازی می کنه

ضمنا فدراسیون اقیانوس هم هست رومش اتفاقا خودم هم یک ماه تو فد اقیانوس که مقابل سون در سرور 7 بود بازی کردم و تو کانتکت های ریدکالم بود ولی فک کنم بعد حذفش کردم
اگه دوستان روم ریدکال این فدراسیون رو هم دارند عکسشو این جا بگذارند ( فک کنم شما هم تعجب کردید که چه جوری من تو همه ی روم های فدراسیون های آسماندژ عضو هستم (گلکسی استارز پرشن گلف سون پرینس ... ) :دی)
ضمنا شعار هر دو فد هم ماییم و نوای بی نوایی هست !

آخرین ویرایش:
NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

تعریف کن بدونیم شباش واقعا شب بود یا نه :دی
یعنی میشه !
یعنی واقعا همچین چیزی هست !

آیزن سوسکه
واقعا شب بود اره . با time.ir چک می کردم شب بودش :9999:

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا