سه گانه میراث های لورینی

filagond

filagond

بزرگترین فانتزی خوان دنیا
کاربر تالار
9 فضایی همراه با محافظینشان در زمین پنهان شده و توسط طلسمی، که باعث می شود تنها به ترتیب عددی کشته شوند، محافظت می شوند. پیش از این سه تایشان کشته شده اند. جان اسمیت (John Smith) شماره چهار می باشد.
جان مجبور است همیشه در حال نقل مکان باشد تا از گذشته اش پیشی بگیرد، خود را وارد یک زندگی دانش آموزی معمولی نماید و از دشمنان مرگبارش " موگادوریان (Mogadorian) " ها فرار کند. ولی بالاتر از همه ی این ها او باید برای قدرت های تازه یافت شده اش، لگاسی های فضایی (alien legacies) از سیاره اش لورین (Lorien)، دعا کند تا او را، قبل از کامل کردن سرنوشتش، گشودن قدرت هایش و نجات آینده، لو ندهد.
در آغاز ما نه تا بودیم
وفتی کودک بودیم، آن قدر کم سن که تقریبا هیچ از آن زمان به یاد نداریم، سیارمان را ترک کردیم. و حال...
سه تایمان کشته شدند
ما اینجاییم تا نژادمان، که تقریبا به طور کامل از بین رفته، را زنده نگاه داریم. ما فقط تلاش در زنده ماندن داریم.
شش تایمان مانده اند
ما در حال شکار شدن هستیم و شکارچیانمان تا همه یمان را نکشند دست از کار نمی کشند
آن ها شماره ی یک را در مالزی گرفتند
شماره دو را در انگلستان
و شماره ی سه را در کنیا
من شماره ی چهار می باشم
من نفر بعدی هستم

این مجموعه سه جلد دارد:
1_ من شماره چهار هستم
2_ قدرت شش
3_ قیام نه
جلد اول آن تا فصل 13 ترجمه شده و ترجمه آن از فصل 6 تا انتهای مجموعه برعهده من است.

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا