اطلاعیه ششمین سال فعالیت پرشین بکس آغاز شد

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام ...
امروز زادروز وب سایت پرشین بکس یا بهتر است بگویم سالروز تشکیل خانواده و گروه پرشین بکس در فضای مجازی است . که البته کم کم با گذشت زمان مجازی بودن جای خودش را به حقیقتی داد که آن حقیقت شما برادارن و خواهران گل هستید . وقت هایی که با شما عزیزان گذشت مهمترین دلیل وجود پرشین بکس بوده،هست و خواهد بود . ما در این سال ها با حمایت های شما و حضور شما و عشق و علاقه شما توانستیم پرشین بکس را زنده نگه داریم و به اینجا برسانیم . البته که همیشه موفق نبودیم ،همیشه هم خوب نبودیم !
در یک خانواده بین خواهران و برادارن ممکن است حرف ها و مسایلی پیش بیاید که خوشایند نباشد . سال های گذشته ما این چنین مسایلی داشتیم که زیبا و در خور این خانواده نبود . امیدوارم که همگی با درک این مسایل ،موضوعات گذشته را به فراموشی بسپاریم و برای ایجاد یک آینده خوب ، زیبا و سربلندی خانواده پرشین بکس تلاش کنیم .

در ادامه از کاربران عزیزی که همیشه و همه وقت همراه ما بودند تشکر کنیم به خصوص کاربران ماندگار و عزیز فروم رها خانوم،آقا محمد کشکول،آقا مرتضی ،آقا مجید ، آقا حسین (همونی که فقط عکس میذاره :دی ) ،ریحانه خانوم،باران خانوم ،مرضیه خانوم،آقا علیرضا، آقا محمد لایتنیگ و تمامی کسانی که در این سال ها با ما زندگی کردند. ( اگر کسی از قلم افتاد لطفا ببخشید )

و همچنین تشکر می کنیم از تمامی مدیرانی که در این سال ها همراه ما بودند
@killer666 ,@general ,@SlAyEr ,@P@rtiz@n ,@Sajjad MT ,@Sir $@|eh , @Mёy$αM, @Jason Statham, @!₪ ŽεüŠ ₪! ,@senda ,@.:DeathSpanK:. , @Joker ,@Germanitor ,@kereytoos ,@MMDREZA ,@H A V V A ,@ARMIN002 ,@Tetris ,@Night Spirit ,@Pb.GraphisT ,@NIKE ,@M_A_Qolami ,@Java.Her , @P4NISh3R , @MagicalBOY
@SOAP ,@TaurohtaR ,@ARIANA ,@RAHA , @senda
(اگر اسم شخصی از قلم افتاد عذرخواهی میکنم)

امیدوارم در سال آینده با برنامه هایی که داریم بتوانیم گام مهمی در جهت پیشرفت پرشین بکس برداریم .
شاد باشید .
محمد باقری و احمد محمدزاده

پ.ن :
اینجا میخوام حرف دل خودم رو بزنم و میخوام خیلی راحت بگم ! بودن در کنار شما برای من افتخار بزرگی هست ،شما خانواده من هستید که من با شما پنج سال زندگی کردم و دوستتون دارم .ممنون که هستید . امیدوارم که در سال های گذشته اگر بدی ،کمی و کاستی در رفتار و فعالیت ما وجود داشت به بزرگی خودتون بخشیده باشید .. بنده رو در جهت پیشرفت انجمن حمایت کنید . یا علی

آخرین ویرایش:
hv1370

hv1370

کاربر تالار
کاربر تالار
44734d3e4549dab39ed29d253c3cb1d8.jpg
bd2e315bd0bd23886fc613e1828d663a.jpg

:دی:کول

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
تبریک تبریک تبریک
امیدوارم فروم هر روز بهتر از روز قبل باشه و پر رونق تر شه

اخی یادتونه پارسال کیک درست کردم،هی هی انگار همین دیروز بودا
downloadfile.jpg

WickedSick

WickedSick

کاربر تالار
کاربر تالار
مبارک باشه ^^(یادش بخیر پارسال همین موقع من و نوب عظما یه بحث حسابی داشتیم راجع به اینکه این اموجی دخدرونس یا نه :دی )
راستش بد نشد :| شب بود زیاد حوصله نداشتم :دال

AlirezaIR

AlirezaIR

غریب تالار !
کاربر تالار
کاربر فعال
مبارک باشه
اسم من از قلم که هیچ از تاریخ افتاده :هه

آخرین ویرایش:
ReYHanEH

ReYHanEH

کاربر ماندگار
کاربر ماندگار
مبارک باشه :khansariha (37)::khansariha (59):

Night Spirit

Night Spirit

گنده تالار !
مدیر ارشد تالار
6سالگی بهترین فروم دنیا مبااااارک
امیداینکه همیشه بمونه و هیچکس نره ازش و یه عالمه کاربرای جدید و موندگار بیان
2016-08-08-13-22-07_deco.jpg

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا