[صندلی داغ] صندلی داغ 3tare

وضعیت
موضوع بسته شده است.
3

3tare

کاربر تالار
کاربر تالار
دوبارههه سلام چون دیر ازت پرسیدم (با پوزش زیاااااد):unsure:گفتم برای جبران زیاد بپرسم:laugh:
1تو هر مورد یکیشونو انتخاب کن :
2کامپیوتر یا موبایل؟ موبایل
3پیتزا یا قورمه سبزی؟ پیتزا
4میز یا صندلی؟ میز
5فیلم یا سریال؟ فیلم
6تاریکی یا روشنایی؟ تاریکی
7راک یا متال؟:008:متال
8تو چه سایتایی بجز اینجا عضوی؟ فیسبوک توییتر اسکایپ(البته می تونستم وایبر و اینستا گرامو وی چتو واتس آپو تانگو و لاین ... داشته باشم ولی داداشم نمی زاره)
9اصلی ترین علت فعالیتت تو این سایت چیه؟ دوستام بودن منم اومدم با هم باشیم خوش بگذره
10اگه بخوای یه جمله به تمام اعضای اینجا بگی، چی میگی بهشون؟ ای که دستت می رسد کاری بکن پیش از آنکه از تو نیاید هیچ کار
11تاحالا شده فیلم یا سریالی روی زندگیت خیلی تاثیر بذاره؟ آره
12سازی می نوازی آیا؟ چه سازی؟ بله دف
14دوست داری یه خنگ پولدار باشی یا یه نابغه گدا؟ چرا؟مطمئن باش که هیچ نابغه ای گدا نمی شه ولی همه پولدارا خنگن
15چه سبکی دوست داری کتاب بخونی رمان دوست دارم بخونم اونم خارجی نه ایرانی
16اگه یکی جلو همه آبروتو ببره چی کار میکنی ؟؟ من بی آبرو ترین آدم روی زمینم آبرویی ندارم که بخاد ببرتش
17چه قدر فکر دیگرانی چه قدر به فکر خودت ؟؟ هیچی دیگران همش خودم
18چند بار تصادف کردین ؟ (بدترینشو شرح بدین !!) یه بار ماشین بهم زد منم پرت شدم زمین انقدر محکم بهم خورد که کفش توی پام از پام در اومد پرت شد تو جوب کیفممم یه طرف دیگه اون لحظه اصلا درد نداشتم ولی وقتی رسیدم خونه کمرم انقدر درد می کرد الان که بیشتر فکر کردم یادم اومد که تو ماه رمضون بود بیچاره صاحب ماشین اومد بیرون یه مردم رفت واسم آب میوه خرید ولی مامان باهام بود به یارو گفت من رزم (این مامانه ما داریم یا شمر )خلاصه دیگه چشمتون روز بد نبینه)
19اولین چیزی که به ذهنت میرسه رو درباره ی کلمات زیر بگو:
دوچرخه سیبیل بابات قطعا می چرخه
همکلاسی همسایه
سوسک یه موجود بی آزار
مسی عشقم
کیف مدرسه یه کیف بنقش قدیمی که کلاس چهارم داشتمش
کدو مزرعمون
افغانستان باوت نمیشه من یه بار زدیم یه شبکه ی افغان از دبی مدرن تر و قشنک تر بود به خدا الان می گید افغانستان چند سال دیگه برای بورسیه گرفتن تو این کشور دست و پا می زنیم ویزای شنگن هم می خواد حالا ببین کی گفتم
ماه رمضون ماه عشق اگه این سوالو هفته پیش جواب می دادم می گفتم سفره افطار ولی الان منو یاد یه چیز دیگه می ندازه
کنکور متنفرم ازش منو یاد کلاس کنکور و اون همه زجری که کشیدم میندازه
عشق یاد خنگ باز ی خودم می افتم
پول و ثروت قدرت بنز
صدای تیک تیک ساعت ! این ساعت پاندول دارای قدیمی
پسر شجاع بچگیم
پدر پسر شجاع بچگی بابم
کوکب خانم ننم
آجیل عید دل درد بعدش
شازده کوچولو آنتوان دو سنت اگزو پری
عمه چیز خاصی رو یادم نمی دازه
گشت ارشاد برادر های زحمت کش گیر دادن قسمت نشده گیرشون بیفتم که بخوام چیزی رو به یاد بیارم (خدا لعنشون کنه)
ایرانسل رنگ زرد
بفرمایید شام اینکه آدما چقدر ساده و راحت می به خاطر یه مشت پ.ل دروغ بگن و منفور باشن
یک و نیم ! اگه ظهر باشه ناهار شب باشه خواب
پاستیل زیاد دوست ندارم
دوست یاد این شعره که میگه دوست آنست که گیرد دست دوست در پریشان حالی و درماندگی
20حالابگو:
رنگ/غذا/هنرمند/ورزشکار/کارتون/فیلم/کتاب/شهر/ماشین/ مورد علاقه ات؟ رنگ بنفش /علیرضا صنعتی م/سی /هتل سیلوانیا /کوری و هر کتابی که دارن شان نوشته باشه /پارما پالرمو فلورانس /پرادو
اگه خواستی بگو بازم بپرسم:khansariha (129):اهان راستی جواب سوالارو با یه رنگ خوشمل بده بی زحمت :x3:
:khansariha (63)::ad54ad:

3

3tare

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام ستاره خانوم علیک سلام
من زیاد آشنایی ندارم باهاتون ولی گفتم حضور پیدا کنم در آخرین لحظات عصر نزدیک به افطار
چه خبرا؟ سلامتی

ایام به کامه؟ چه جورم
یه مدت کم پیدا شدید درسته؟ قبلا که زیاد مزاحمتون می شدیم اینتر نت مفتی زمان علف خرسی داشتیم ولی الان هیچ کدومو نداریم متاسفانه
چرا؟ دلیلشو یه خط بالاتر خدمتون عرض کردم
فعالیتتون کم باشه به مدیر میگم بنتون کنه :دی شما که غیر از تاین کار کار دیگه ای بلد نیستی دلت خنم میشه بنم کن من که ناراحت نمی شم
این مرسده رو میشناسی؟ بعله دوست گلم
خیلی آدم ضایعی هست مگه نه؟ مگه از تو ضایع ترم هست؟
بهترین دوستتون کیه؟ تا چشم بعضیا (اشاره ای به شخص خاصی ندارم ) تز حسودس منفجر بشه مرسده
تو فروم کیا رو نمیشناسید؟ همهرو
دوست داشتید آلمان قهرمان شه؟ صد در صد
والیبال یا فوتبال؟ هیچکدوم من بیس بالو ترجیح می دم
نفر بعدی کیه تو صندلی داغ از شما باید به پرسیم سورنا
از ماه رمضون و روزه داری چه خبر؟ سلام میرسون خدمتتون
با این سه کلمه جمله بساز
آب گوشت , مرتضی ومپایر , تازیانه جناب مرتضی ومپایر از بس که آب گوشت دوست داشت رفت تو آشپزخونه ناخنک بزنه که یه هویی ننش سر رسید و به عنوان تنبی تازیانه ای نسارش کرد بعله

اینا رو به ترتیب انتخاب کن
خرید علم ثروت خانواده رفیق کلیپس خانواده علم ثروت رفیق خرید کلیپس

:هه
پسر بچه یا دختر بچه؟ هیچکدوم

مرسده یا ریحانه؟ هذ دو تاشون
سما یا مرضیه؟ مرضیه
محمد نایک یا مرتضی؟هیچ کدوم

کچل یا بی مو کچل صد در صد
کور یا نابینا؟ کور
یه جوک بگو؟ یه روز نایک می خوره به نرده بر می گرده
خداحافظ
سوالات همین بود بابا این چه بساطیه راه انداختین به خدا برید درشو تخته کنید یه ثوابی هم داره منتظرم صندل داغ یکی تون بشه نشونتون بدم صندلی داغ چیه از بین سوالا فقط باران و اویسا و سورنا سوالاتشون خوب بود برای سوالای دیگه احساس می کردم ذارم فرم ثبت نام پر می کنم به خدا

Night Spirit

Night Spirit

گنده تالار !
مدیر ارشد تالار
کسی دیگه سوال نپرسه اگه بپرسه جواب داده نمیشه
ستاره میتونه جواب بزاره فقطط

3

3tare

کاربر تالار
کاربر تالار
چرا من توانایی جوب دادن به سوالات بیشت رو دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا