صندلی داغ kereytoos

• شروع کننده موضوع Night Spirit
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.
Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال
پاسخ : صندلی داغ kereytoos

والا به خدا خیلی بد زد :|
خدا خودش شاهده
من که اعتراضی ندارم
فقط خیلی بد زد
بعدن اگه خواستید بهش بگید کسی رو بزنه براش تفهیم کنید طرف رو لمس کنه
خیلی بد میزنه :|

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار

چطوری حامد؟:|
چه خبرا؟
اون لحظه که حسین رو زدی دقیقا چه حسی داشتی؟
قبلش چه حسی داشتی؟
بعدش چه حسی داشتی؟
یه خاطره بگو که توش دهن حسین رو سرویس کرده باشی:|
یه خاطره بگو که دهن حسین رو سرویس نکرده باشی(الته اگه موجود باشه:دی)

اصلا به نظرت جز اذیت کردن حسین میشه باهاش کار دیگه ای هم کرد؟
پتانسیل های حسین رو نام ببر؟:دی

اگه مجبور باشی بین حسین و عشقت یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب می کنی؟:دی

اصلا حسین ادم هست؟

چطور شد با حسین اشنا شدی؟

نظرت راجع به یه برنامه تنظیم شده برای اذیت حسین چیه؟

از بحث حسین بزنیم بیرون:|

اسماندژ رو کی شروع کردی؟

من فقط سرور 5 رو یادم هست که با اکانت سوشیانت بود:| بقیه سرورها چی؟

اسماندژ رو چطور دیدی؟

به نظرت حسین بهتره یا مد اسپای(از لحاظ عقلی:دی)

دوتا بازی می کنی؟چرا؟

این سری جواب بده سری بعدی هم داریم:پی

Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال

بدو بیا پاسخگو باش
ممنون از محمد بابت سوالای خوب :دی

kereytoos

kereytoos

عجــــــــــ �ــــــــــب
مدیر بازنشسته

اول از همه تبریک بابت پیروزی قاطعانه
چطوری حامد؟:| خداروشکر خوبم
چه خبرا؟ سلامتی و خوشحالی مردم
اون لحظه که حسین رو زدی دقیقا چه حسی داشتی؟ حس شور و نشاط وصف نشدنی
قبلش چه حسی داشتی؟ قبلش داشتم میتایپیدم! هیچ حس خاصی نبود :|
بعدش چه حسی داشتی؟ یک لحظه از واکنش حسین هنگ کردم :O
یه خاطره بگو که توش دهن حسین رو سرویس کرده باشی:| اذیت و آزارا همش برای تو فرومِ، بیرون از فروم خعلی جیگره :ایکس
یه خاطره بگو که دهن حسین رو سرویس نکرده باشی(الته اگه موجود باشه:دی) :| ، بخدا من انقدا هم اذیتش نمیکنما!

اصلا به نظرت جز اذیت کردن حسین میشه باهاش کار دیگه ای هم کرد؟ من چک رو هم امتحان کردم خیلی جواب میده! کلا اذیت حسین حال میده :دی
پتانسیل های حسین رو نام ببر؟:دی بیشور! کصافط! کتک خور ملس! عشق!

اگه مجبور باشی بین حسین و عشقت یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب می کنی؟:دی خواهشن منو تو دوراهی نزار :دی

اصلا حسین ادم هست؟ نگوووووو، اصلا گفتنشم خوب نیس! :هه حسین؟! آدم؟! حسین جونوره!!

چطور شد با حسین اشنا شدی؟ تو بازی خیلی کم میشناختمش، تو نمایشگاه بازی با این جونور بیشتر آشنا شدم :ایکس

نظرت راجع به یه برنامه تنظیم شده برای اذیت حسین چیه؟ پایتم اساسی :هه

از بحث حسین بزنیم بیرون:| از حسین کشیدیم بیرون :هه

اسماندژ رو کی شروع کردی؟ اواسط سرور سه بود، که با اکانت کریتوس اومدم تو بازی و اولین حضورم در گالکسی باعث فاتحیتش شد (پا قدم من بود) :هه

من فقط سرور 5 رو یادم هست که با اکانت سوشیانت بود:| بقیه سرورها چی؟ سرور چهار با سوشیانت تو فد پرنس (فکر کنم جنوب غرب بود) تا دوماه اول کنارِ احسان اتال وزیر جنگ بودم، کم کم بخاطر وضع داغون فد و اومدن تازه واردای زیاد به اتال گفتم که وزیر جنگ رو عوض کنه و من شدم وزیر داخله تا به وضع داخلیه فد برسم و به وزیر جنگ هم کمک کنم، رسما همه کاره ی فد بودمو تو جلسات من بجای احسان بودم (احسان خیلی کم میتونست آنلاین بشه)! وزیر جنگ اولی که انتخاب کرد جاسوس درومد! سریع اخراجش کردیم! بعد یکی دیگه انتخاب کردیم که اونم هیچ وقت آنلاین نبود! بعد نت احسان اتال قطع شد و من موندم و یه فد !!!! وسطای بازی بود که احسان برگشت و نت من قطع شد! اکانتمو سپردم به احسان که بعد از دو روز بهم زنگ زد گفت همه نیروهاتو کوبیدن به دیوار (البته تو سرور پنج بهم گفت که اشتباهی علی آستروبوی همه نیروهامو به فنا داده و برای اینکه علی ناراحت نشده گفته که کوبیدن به دیوار) !!! خیلی دلم سوخت و وقتی نتم وصل شد دیگه حس بازی نداشتم، رسما گذاشته بودن فارم بشم! تقریبا یک ماه مونده به کوئست یه اکانت متروکه پیدا کردم که مختصاتش خیلی دور بود، گفتم الکی برای خودم بازی کنم ، شروع کردم بازی کردن و وقتی مهرداد داشت از آیتم دفاع میکرد براش از همون سیاره متروکه حدود 400تا اسکای فرستادم و سرور 4 رو تموم کردم!
سرور 5 که یادته!
سرور 6 نبودم!
سرور 7 به مهرزاد گفتم میخوام یه فد جدید بزنم! گفت برو بابا نه پولشو داریم نه میتونیم و ... شروع کرد بهونه آوردن! گفتم مهرزاد من فد رو میزنم تو هم میای! کم کم داشت سرور شروع میشد که مهرداد و شاهین گفتن بیا اوو، رفتم اوو مهرداد گفت میخوای فد بزنی؟ گفتم آره ولی باید همه دوستا باشن تنهایی نمیشه! شروع کردیم به بحث کردن که به این نتیجه رسیدیم که اگه منو شاهین فرمانده بشیم دشمنای گالکسی میخوان بهونه پیدا کنن و شروع کنن باهامون دشمنی کنن و نیان تو فدمون، مهرداد هم که اصلا شخصیت محبوبی نداشت، پس نتیجه شد که احسان اتال که یکی از اعضای سون بود و تقریبا چهره ی محبوبی داشت و ربطی به گالکسی نداشت رو بیاریم و اون بشه فرمانده، که با هزار بدبختی این پست رو انداختیم گردنش، من با اکانت Antoawn شدم سخنگو و وزیر خارجه، مهرداد وزیر داخله و شاهین هم شد وزیر جنگ! بعد از اون هم اسی و گابریل و ممدحسین جکپی و امیر اگزوتیک و فروهر و ... بهمون ملحق شدن و اینجوری فد اقیانوس تشکیل شد!
من کلا تو دوران بازیم بیشتر به اوضاع فد میرسیدم و کمتر برای اکانت خودم وقت میزاشتم !

اسماندژ رو چطور دیدی؟ دوستیای شدیدی توش موج میزد و خیلی هیجان زیادی داشت، یکی از بهترین ویژگی هایی هم که داشت این بود که استراتژی جنگی داشت

به نظرت حسین بهتره یا مد اسپای(از لحاظ عقلی:دی) حسین که عقل نداره! ممد اسپای :دی

دوتا بازی می کنی؟چرا؟ نه ؛ تاحالا بازی نکردم

این سری جواب بده سری بعدی هم داریم:پی مرسی ممد
متشکرم از حضورت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا