صندلی داغ mohsenzelzele

وضعیت
موضوع بسته شده است.
mohsenzelzele

mohsenzelzele

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : صندلی داغ mohsenzelzele

دوستای دنیای واقعیت رو بیشتر باهاشون راحتی یا مجازی ؟ با دوستای مجازی چون خیلی رو در رو نیستی راحت تری قطعا
ترین های زیر رو درباره بچه ها بگو:
بهترین: راستش خیلی نمی دونم وهنوز همه ی بچه ها رو نمیشناسم خوب که سوالو جواب بدم ولی خب محمد نودیجه و فتاح و محمد کشکول و محمد لایتینگو اینا خوبن دیگه شما هم خوبین :دی
مهربون ترین:
شوخ ترین:
باحال ترین:
با شخصیت ترین:
تنبل ترین:
افسرده ترین:
خنگ ترین:
اکتیو ترین :
سرعتی ترین:
ژیگول ترین:
بداخلاق ترین :
بی نمک ترین :
بزرگترین:
کوچیکترین:
مظلوم ترین:
تفاوت غرور با حجب و حیا رو در چی می بینی؟ چقدر این دو با هم فاصله دارن؟ خب خیلی فرق دارن :دی حیا اینه که خودتو محکم حفظ کنی و اعتماد داشته باشی به خودت اما خب غرور یعنی این که خودتو بزرگ خیلی ببینی
تفاوت عشق و دوست داشتن رو چطور تعریف میکنی؟ عشق دو درجه از دوست داشتن باحال تره
بزرگترین لذت و سرگرمیت در زندگی چیه؟ راستش واقعا نمی دونم که بیشترینش چیه اما ورزش کردن و گوش دادن به قرآن با رفقا کنار هم بودن و رسیدن به یه موفقیتی که خیلی دنبالش بودی خب لذت زیادی دارن
وصفی از صبر و حوصلت؟ خب سعی می کنم درگیر نشم تو مدرسه با بچه ها تا اون جا که امکاننش هست
از کدوم شخصیت کسی که عاشقشی یا عاشقش بودی یا عاشقش خواهی بیشتر خوشت میاد؟ صداقت و منطقی بودن!
تا حالا شده از رفیقت که خیلی باهاش صمیمی بودی رو دست بخوری؟ نه خیلی!
یک خاطره قشنگت رو بگو؟ خب اون خاطره ای که گفتم خب قشنگ بود :دی
یک خاطره وحشتناکت رو بگو؟ خاطره ی وحشتناک به اون صورت نداشتم
پاتوقهای معروف شهرت رو بگو؟ مردم میرن تو این پل خواجو و سی و سه پل و اینا ول میشن بعضی وقتا هم می خونن و یه کمم بعضی شبا می رقصن و کلا خوشن البته رودخونه هم که اب نداره نمی دونم دلشون به چی خوشه :دی
چند تا آثار باستانی معروف استانتون؟ خب مدرسه چهار باغ - سی و سه پل - پل خواجو - میدون امام - مسجد جامع و خیلی های دیگه خب اصفهان که تو این چیزا واقعا اوله
سه تا شهر ایران که خیلی دوست داری ؟ ایزه- اصفهان - مشهد البته خب همدان رو هم دوست دارم
سه تا شهر دنیا که خیلی دوست داری؟ پایتخت آرژانتین - نمی دونم بقیشو !
چقدر به سفر علاقه داری؟ زیاد البته نه خیلی زیاد :دی
یک بام و دو هوا یعنی چی؟ فک کنم متناقض بودن و یکی به این ور زدن و اون ور زدن معنی میده نمی دونم چه جوری توضیح بدم چی گفتم
دست خطت چطوریاست؟(رو يه كاغذ يه بيت شعر بنويس بذار ببينم) خوبه دست خطم
جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟ میپوشمش
چرا گاهی آدما دیگرانو به خاطر طرز پوششون،اعتقادشون یا هر چیزی که حق شخصی هر کسیه و تو انتخابش مختاره مسخره میکنن؟ کلا کار اشتباهیه مسخره کردن! تا اون جایی که خب عرف جامعه و اون قوانین و شرایط جامعه اجازه میده هر کی هر طوری دلش خواست می تونه باشه و بعضی وقتا الکی گیر میدن و اتفاقا من هم خیلی بدم میاد
جواب معماي زير رو بده
مردي زني را بوسيد ، از او پرسيدند چه نسبتي با او داري؟
مرد گفت: مادر شوهر اين زن با مادر زن من ، مادر و دخترند.
مرد چه نسبتي با زن دارد؟ از این معما ها بدم میاد :دی
اگه بهت بگن یه روز به آخر زندگیت مونده.... اون روز چیکار میکنی؟؟؟؟ به قول یکی قبل از این که عمرم تموم شه سکته می کنم می میرم زودتر :دی
آدم مذهبی هستی؟؟؟؟ بله - البته ادعا و افه ی مذهبی بودن ندارم و به نظرم دین فراتر از این حرف هاست
تا حالا جن دیدی؟ اگه آره توضیح بده کی و کجا و چطوری . نه بابا ندیدم
دلت میخواست توانایی های ماوراءالطبیعه داشته باشی؟با دلیل توضیح بده کیه که نخواد - مثلا اگه زمانو نگه می داشتم خیلی خوب بود و می تونستم خیلی کارا بکنم
تصور کن توی جنگل گم شدی چطوری سعی میکنی راهت و پیدا کنی؟(از ستاره ها استفاده نکن چون آسمون ابریه و حالا حالاها باز نمیشه) خب راحت ترین کار استفاده از ماه هستش و متاسفانه جغرافی مردم ضعیفه و من خیلی خوب می تونم به سرعت جهت یابی بکنم ! با ماه میشه خیلی راحت جهت رو فهمید سر چند ثانیه البته به شرطی که کامل نباشه
به نظرت آدمها خوبه که رک باشن یا تو لفافه حرف بزنن؟ خودتم بگو چطوری هستی؟فکر کن خدایی نکرده یه بار وسط در اتوبوس گیر کنی ..چیکار میکنی؟؟ رک باشن خیلی خوبه من سعی می کنم خیلی پیچیده حرف نزنم خب داد میزنم کمک
آدم موفق کیه؟اونی که موفقه خوشبختم هست؟ آدم موفق کسی هست که از وقتش به خوبی استفاده کنه به نظر من آدم موفق کسی هست که دنبال علم باشه
قویترین و ضعیف ترین درستون در دبیرستان؟ قوی ترینش خب شیمی و فیزیک و اجتماعی :دی بود ضعیف ترینش ریاضی بوده تا الان ! با این که اتفاقا ریاضی رو هم دوست دارم تا حدی
5سال پیش این موقع کجا بودید؟و چکار می کردید؟ تو خونه بودم و خب یادم نیست
150 سال ديگه در چه حالى هستى؟(تا حالا بهش فكر كرده بودى؟( شاید تو آتیش جهنم :دی :دی نه خیلی بهش فک نکرده بودم که دیقا در چه حالیم
نظرت رو راجب به کلمه های زیر بیان کن!
خودم: اعتماد به نفس
خودت: خودش :دی
فوتبال: ورزش محبوب و خب البته زیبا
ورزش: بخش جدا نشدنی زندگی که خیلی لذت بخشه متاسفانه داره کمرنگ میشه تو زندگیمون که نباید این اجازه رو بدیم
زندگی در غربت: یک فرصت است برای خلوت با خود!
گریه: یکی از نعمت های خدا که فواید زیادی داره!
خنده: سلامتی و نشاط
پدر: عزیز و زحمتکش
مادر: مهربون و فداکار
خواهر: مهربون و پشتوانه ی خوب برای آدم
برادر: باحال و هم چنین کمک یار ادم
پدر بزرگ: متاسفانه من نداشتم تا حالا : ناراحت ولی خب با تجربه و مایه ی صفای خانواده
مادر بزرگ: مهربون و کسی که خونواده ها رو دور هم نگه میداره و مایه ی صفای خانواده ها هستن
عمه: عمه مهربونه
خاله: خوبه
دایی: خوبه
عمو: خوبه
پسر عمه: خوبه
پسر خاله: خوبه !
پسر دایی: هم بازی
پسر عمو: یه رفیق
دختر عمه: دختر خوب!
دخترخاله: یه کم لوس :دی خوبن همشون خوبن :دی
دختر دایی: خوبه
دختر عمو: اونم خوبه
محسن یگانه: یه خواننده ی خوب البته خیلی گوش ندادم کلا گوش نمیدم موسیقی خیلی
مرتضی پاشاهی: نمیشناسم
ارمین تو ای اف ام: نمیشناسم
بارسلونا: تیم واقعی که سبک جدیدی از بازی رو به جهان عرضه کرد و قابل تقدیره
رئال مادرید: تیم سطح بالا اما ناکام و بیشتر خرید کننده ی بازیکن تا پرورش دهنده :دی
ال کلاسیکو: بازی جذاب
پرسپولیس: ادعا :دی
استقلال: اونم عین پرسپولیس فقط سر و صدا و حاشیه دارن این دو تا تیم و هیچ کمکی هم به فوتبال ملی نمی کنن البته خب استقلالو بیشتر از پرسپولیس دوست دارم
جکی چان: فوق العاد
آلن دلون: نمیشناسم
جیمی کاراگر: نمی دونم بازیگره؟ من کلا بازیگرا رو به اسم نمیشناسم الان اسم بگین من نمی دونم ولی خب خیلی از بازیگرا رو با قیافه میشناسم چون خیلی پی این نیستم که اسمشون چیه و بیشتر به خود فیلم ها توجه می کنم!
الکساندر دوما پسر: نمی دونم
کلن نورمن: نمی دونم
حسین پناهی: بازم نمی دونم
تولستوری: نمی دونم
همینگوی: ...

فعلا همينا
خیلی ممنون از سوالاتتون

ممنون از سوالات

آخرین ویرایش:
mohsenzelzele

mohsenzelzele

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : صندلی داغ mohsenzelzele

سلام دادا سلام آقا محمد
اینم سوالای من فک نکنم دیگه بازم بتونم بیام باشه

چه خبرا خوش میگذره؟ خدا رو شکر بد نیست

چی گفتی؟ چیزی نگفتم

میخواستی نگی نگفتم

همینی که هست باشه

میزنمتا من گناه دارم

ای بابا اذیت نکن دیگه تو اذیت می کنی :دی

بزار سوالامو بپرسم بپرس

نمیزاری

مال این حرفا نیستی
4.gif

الان میام سراغت

اومدمــــــــــــــــــــ ــــ

چرا فک ميکني که از جنس مخالفت سري؟ این فکرو نمی کنم!

دوست داري بچه ات به چه چيزت افتخار کنه؟ دوست دارم به علم و دانشم افتخار بکنه و کارهای بزرگی که کردم

معمولا چه مدل کفشي ميپوشي؟ اسپرت معمولی

شبا خونتون پشه داره؟ بعضی وقتا

شده دلت واسه ايران بسوزه؟چرا؟ بله قطعا هر کسی دلش به حال کشورش میسوزه - خب وقتی بعضی وقتا نقاط ضعف رو آدم می بینه یا اشتباهات رو می بینه خب دلش می سوزه و دلش می خواد که کشورش تو دنیا حرف اولو بزنه

تا چند سالگي دوست داري عمر کني؟نظرت درباره پيري چيه؟ازش ميترسي؟ نمی دونم دیقا اما از خدا می خوام تا اون جایی که می تونم یه آدم خوبی باشم و خدمتی بکنم و نیکی بکنم تا اون موقع زنده باشم مثلا 80 سالگی اگه بخوام یه عدد بگم - آره میترسم از پیری خب دوران پیری دوران افسوس هست و این که آدم آخر عمرش یه مروری بکنه به زندگیش ببینه چی کار کرده تو این عمرش اگه اشتباهی کرده بره جبرانش کنه که البته خب همه ی اشتباهات رو هم نیشه جبران کرد ولی خب به هر حال فرصت خوبی هست و تو پیری می تونه بقیه رو هشدار بده و نصیحت کنه و یه نعمت هستند پیرها برای سایر افراد جامعه

صبحا ساعت چند بيداري؟شبا ساعت چند ميخوابي؟ تو تابستون معمولا ساعت 10 صبح بیدار میشم و ساعت 1 شب هم می خوابم یا یک و نیم دو

تا حالا شده يکي ي کلمه محبت آميز بهت بگه؟ ذوق مرگ بشي؟ آره شده

زشت ترين فحشي که تا حالا دادي ؟ و زيبا ترين کلمه اي که تا حالا شنيدي چيه ؟ :دی خب نمیشه گفت که البته واقعا میگم اهل فحش و اینا نیستم - چه سوال سختی :دی نمی دونم شاید خدا شاید مادر شاید داداشی شاید عزیزم

وضع ماليتون از 20 نمره ؟ 11

اعتقادات مذهبيتون از 20 نمره ؟ 16

به اين جمع (صندلي داغ) چه نمره اي ميدي ؟ 13

متولد چه ماهي هستي؟ اردیبهشت

از ماهي که متولد شدي راضي هستي؟ مگه فرقی هم می کنه :دی آره راضیم

خونهتون چند متره صاحب خونه اي يا مستاجر ؟نميفروشي؟ صاحب خونه ایم - فک کنم یه صد و بیست متر باشه

ايران نبودي ميخواستي کجا باشي؟ سوال سختیه :دی ایرانو دوست دارم

زندان يا ازادي؟ آزادی

نظرتون در مورد چادر چيه؟ چادر نماد ضد فساد هست و حجاب برتر

به اعتقادات پايبندي؟ اگه درست باشه بله سعی می کنم پایبند باشم

روزه ميگيري؟ بله

يکي از اعترافاتت که کسي نميدونه بگو؟ نمی دونم ! چیز مخفی ای ندارم که حالا خاص باشه و مثلا یه راز باشه

بچه چندمي>؟ چند روز دیگه میرم دوم دبیرستان

روشن فکري يا غيرتي؟ هیچ کدوم - به قول یکی اینا فحش هایی هست که به هم میدن اصل چیز دیگه ای هست

ساده زيستي يا تجملات ؟ ساده زیست به اون معنا نیستم ولی قطعا اهل تجملات نیستم و خوشم هم نمیاد

ثروت يا فقر ؟ ثروت

ثروت خوشبختي مياره؟پس چرا بيشتر ثروتمندا افسرده اند؟ بله ثروت به شرط استفاده ی درست و طوری که تو بر ثروتت مسلط باشی نه اون بر تو مسلط خوشبختی میاره- چون ثروتشون بر اونا مسلطه و ثروت اونا رو می کشونه به سمت خودش و همواره دغدغه دارن که من چه چیزی ندارم برم تهی بکنم و طمع بیشتر می کنن یه حدیث بسیار زیبا هست از امام علی - علیه اسلام - خیلی قشنگه میگه العبد حر ما قنع الحر عبد ما طمع یعنی میگه یه بنده اگر قناعت داشته باشه آزاد هست و یه فرد آزاد اگر طمع داشته باشه بنده هست واقعا حدیث زیباست و جای تامل داره و وقتی آدم طمع داشته باشه فکرش همواره اسیره و مثل برده هست اون شخص

بهترين خصلت بانوان؟ همون احساسات بالایی که در اون ها وجود داره

بدترين خصلت بانوان؟ زیاد حرف زدن و کلا غیبت کردن زیاد و حرف زدن زیاد

بهترين خصلت آقايان؟ نمی دونم!

بدترين خصلت آقايان؟ نمی دونم

هدف زندگي؟ زندگی مثل یه امتحان کنکوره و هدف اینه که یه عده قبول بشن و هر چه این رتبه بالاتر باشه بهتر

شاغل يا بيکار؟ شاغل

جمله که الگو خودتون قرار دادين؟ فک نکنم تنها با یه جمله بشه الگو برای زندگی درست کرد

آيا دين از سياست جداست؟ خیر

يک نصيحت کن؟ اگه اعتقاداتت درست هست به اون ها پایبند باش هر طور که شده و دنبال علم باش که هیچ چیز بهتر از علم نیست

یه ضرب المثل؟ در دروازه رو میشه بست اما در دهن مردمو نمیشه بست :دی

یه حکایت؟ زندگی خودش حکایته دیگه

یه جوک؟ یکی به یکی میگه من از آدمایی که میگن منم همین طور بدم میاد اونم میگهه منم همین طور :دی بی مزه :دی

اولین جوکی که شنیدی؟ ! نمی دونم

یه جمله ادبی؟ زمین مثل توپ گرد است :دی :دی

یه جمله انگلیسی؟ lightly come lightly go

یه جمله اسپانیای؟!!

یه جمله میخی؟!!

ها؟

آها؟

از آسمان دژ بگو

چرا دوباره شروع کردی؟ همین جوری :دی البته خیلی بازی نمی کنم

راستی من آخرشم قصه ی سرور 5 رو نفهمیدم؟ منم دیقا نفهمیدم :دی چون من دو روز رفتم سفر برگشتم دیدم پرشن گلف نیست :دی

تو میدونی قصه ش چجوری بود؟ نه دیقا ولی هر چی بود فقط یه ارتش اضافه نبود قصه و فراتر بود

کی مقصر بود؟ والا سوالت قشنگ نیست کی مقصر بود به نظر من سرور 5 خوبه بغضی چیزها که هنوز شبهه توش هست بیایم دور هم جمع شیم و شبهاات رو برطرف کنیم و کینه ای اگه هنوز مونده برطرفش بکنیم خب سرور 5 یه واقعیت این بود که تعدادی از بچه ها خسته شده بودن از آسماندژ و من کاملا می دیدم اینو تو بچه ها چند سرور پشت سر هم بازی کرده بودن و خسته بودن و دنبال بهونه بودن که برن! این نکته خیلی مهمه بقیش رو یه چیزایی می دونم ولی چون دقیق دقیق نمی دونم مطرح نمی کنم ولی میگم در کنار بقیه عوامل این نکته ی مهم رو باید در نظر بگیریم که بچه ها خسته بودن ! خوبه بیایم این مسائل رو مطرح کنیم و دقیق تر گذشته رو بررسی کنیم من استقبال می کنم

از استاد چه خبر دلم واسش تنگیده؟؟ مصطفی فاروس رو میگی ؟ نه

از فاتح خبر داری؟ جدیدا نه ولی خب محمد فاتح از پرفکت خدافظی کرد و دیگه هم تو ریدکال پیداش نیست

مهدی کینگستون چی؟ نه دلم براش تنگ شده غیب شد اصلا :دی ولی چند وقت پیش هادی کی پکس داداششو دیدم

اصغر 2000؟ خبر جدید ندارم

من رفتم هوا پسه

برم به کارام برسم به سلامت داداش

شبت شیک شبت جیز :دی

ممنون از تمام سوالاتتت داداش محمد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا