علت کند بودن بازی ها

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
دوستان جدیدا یه مشکلی واسم پیش اومده که وقتی بازی های جدید مثل l.a. noire و بتل فیلد رو اجرا میکنم با کندی زیادی روبرو میشم مخصوصا توی بازی l.a. noire
وقتی تحقیق کردم گفتن باید کارت گرافیک رو آپدیت کنی یه بار آپدیت کردم بازی بهتر شد فقط بعضی موقع ها دوباره افت فریم داشتم
وقتی بتل فیلد رو نصب کردم گفت درایور کارت گرافیکتون قدیمیه باید آپدیت بشه دوباره آپدیت کردم اما بازم به جدیدترین ورژن آپدیت نشد این دفعه اومدم درایور رو از اینترنت گرفتم خودم به صورت دستی نصب کردم
الان بازم مشکلم حل نشده البته من هنوز مطمئن نیستم که آپدیت شده باشه چون وقتی از Device Manager چک میکنم ورژن قبلی رو نشون میده و تاریخ آخرین آپدیت رو 20 / 3 / 2011 درحالی که من همین امروز آپدیتش کردم
گفتم شاید ورژن قبلی رو پاک کنم بهتر بشه اومدم از همون دیوایس منیجر آنیستال رو زدم کلا کارت گرافیک پاک شد مجبور شدم با سی دی خودش دوباره نصب کنم:2009:

حالا سوال من اینه
واسه رفع کندی بازی باید چی کار کنم؟(مخصوصا بتل فیلد:دی)
درایور قبلی کارت گرافیک رو چجوری پاک کنم؟

:گریه

اینم مشخصات سیستمم:

Processor AMD Athlon(tm) II X2 240 Processor, 2800 Mhz, 2 Core(s), 2 Logical Processor(s)

Ram 3.00 GB

گرافیک NVIDIA GeForce 9500 GT 1GB
Driver Version 8.17.12.8562

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته
بتل فیلدت بتل فیلد 3 که نیست ؟:منتظر
ولی اگه اون باشه رم 4 گیگ میخاد

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
بتل فیلدت بتل فیلد 3 که نیست ؟:منتظر
ولی اگه اون باشه رم 4 گیگ میخاد
بتل فیلد سه دیگه چیه؟:دی

اینو ببین:
PC MINIMUM System Requirements
• Operating System: Windows 7 or Vista with Service Pack 3
(It will work on 32 or 64-bit Windows 7 and Vista)
• Processor: Intel Core2Duo 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHz OR Better
• RAM: 2 GB
• Video/Graphics Card: nVidia GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 3870 OR Better
- Graphics Card must be DirectX 10 or 11 compatible
- Graphics Card must have a Minimum of 512 MB of RAM (graphics card memory)
• Sound Card: DirectX compatible (If you have 7 or Vista and you get sound it is "DirectX compatible")
• Hard Drive: 15 GB Free Space for DVD disc version OR 10 GB Free Space for digital download version

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
مشکل فعلا حل شد...
ممنون از کمکتون:دی

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا