فیلم جالب از مقایسه ی GalaxyS2 ،iphone4 ،HTC Sensation

King Of War

King Of War

The DestroyerOf Darkness
کاربر تالار
[video]http://www.aparat.com/v/75394e5f44eea02f577f82aaf9c7a09135995[/video]

SOAP

SOAP

FC.ESTEGHLAL
مدیر بازنشسته
بین این 3 گوشی به نظر من HTC گوشی خوبیه اگر گوشی اصلی باشه عالیه ولی اگر چینی بود فایده نداره
بعدی هم galaxy s 2 البته این چون ساخت کره هست و ضمانت نامه هم داره خوبه(البته این گوشی هم ساخت چین وارد بازار شده که نخرید بهتره) آیفون 4 هم گوشی خوبیه ولی نسبت به اون دو تایه دیگه گرونتره و به نظر من ارزش این همه پول رو نداره شما با پولی کمتر نسبت به آیفون میتونید HTC و galaxy s 2 رو بخرید که خیلی از آیفون بهتر هستند
من خودم اگر بخوام بخرم حتمن سامسونگ galaxy s 2 رو میخرم چون هم نمایندگی در ایران داره و هم ضمانت نامه البته حتمن موقع خرید اگر گوشی ضمانت نامه نداشت مطمئن بشید که ساخت کره باشه نه چین

آخرین ویرایش:
King Of War

King Of War

The DestroyerOf Darkness
کاربر تالار
من میگم این مقایسه از بعضی جهات ناقصه.مثلا اومدن گلکسی اس 2 و اچ تی سی که هردوشون
سی پی یو سریعتر از 1 gig دارن رو با ایفون مقایسه کردن.باید منتظر ایفون جدید بود.
تو قسمت بوت برام خیلی جالب بود اچ تی سی و سامسونگ نصف زمان ایفون بوت شدن

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
اپل الان داره تو دوتا جبهه میجنگه ، اولیش با قول نرم اقزاری اندروید و گوگل و دومیش با قول سخت افزاری سامسونگ . باید ببینیم آیا میتونه هر دو رو شکست بده یا نه؟

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا