قابلیت جالب ویندوزفون با نام 3D Touch که اندروید و ios ندارند

• شروع کننده موضوع KaShKoOl
  • تاریخ شروع
KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
f7ee10de66c14baa2784ff843d3c458c.jpg

مایکروسافت با عرضه ویندوز فون به مرکز توجهات بازگشته و روز به روز هم نسبت به قبل وضعیت بهتری دارد. امروز خبرنگار ورج “تیم وارن” خبر تازه ای از مایکروسافت منتشر کرد که گویا این شرکت در حال یکپارچه سازی نرم افزار تشخیص حرکت کینکت با ویندوز فون است.

البته این خبر هنوز تایید نشده ولی در صورت حقیقت داشتن، ما یک جهش بسیار بزرگ در صنعت تلفن های هوشمند خواهیم داشت. چرا که تجربه کینکت و کنسول اکس باکس هم در نوع خود انقلابی محسوب می شد. طبق آنچه که وارن ادعا می کند، این قابلیت ۳D Touch یا Real Motion نام دارد.

گویا تکنولوژی لمس سه بعدی به شما امکان پاسخ دادن به تماس وارده را تنها با قرار دادن دستگاه در کنار گوش می دهد و یا اسپیکرها را با قرار دادن تلفن به روی میز در هنگام تماس فعال می کند. همچنین این امکان وجود خواهد داشت که تماس را با قرار دادن تلفن در جیب خود قطع کنید و بسیاری قابلیت های دیگر.
هدف مایکروسافت از این تکنولوژی این است که دکمه های فیزیکی بر روی بدنه دستگاه را تا حد امکان حذف کند.به طور مثال کاربر نیازی به فشردن دکمه پاور نداشته باشد و دستگاه با حرکات سه بعدی، قصد او را درک کند.

وارن می گوید مایکروسافت قصد دارد اولین نسخه ویندوز فون با قابلیت های کینکت را در محصولی با اسم رمز نوکیا مکلارن که در اصل جانشین لومیا ۱۰۲۰ خواهد بود، عرضه کند. اما به هر حال باید منتظر ماند تا مایکروسافت چه برنامه ای برای این ویژگی جذاب دارد و در عمل ما شاهد چه قابلیت هایی خواهیم بود.

منبع opda از دیجیاتو

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
با نصب کردن برنامه ی (اسمشو یادم نیست !!!!) که توی بازار هست 800 تومن قیمتشه نه تنها اینها، بلکه چندین قابلیت دیگه هم به گوشی های اندروید اضافه میشه !

البته باید بگم که قابلیت اسپیکر... رو نداره

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
با نصب کردن برنامه ی (اسمشو یادم نیست !!!!) که توی بازار هست 800 تومن قیمتشه نه تنها اینها، بلکه چندین قابلیت دیگه هم به گوشی های اندروید اضافه میشه !

البته باید بگم که قابلیت اسپیکر... رو نداره
این قابلیتی که اینجا نوشته باید سخت افزارشو داشته باشه
ینی مایکروسافت که میخواد ارائه بده واسه گوشی های جدیدش میاد

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
این قابلیتی که اینجا نوشته باید سخت افزارشو داشته باشه
ینی مایکروسافت که میخواد ارائه بده واسه گوشی های جدیدش میاد
من که رو نوت 3 نصب کردم همین الانم داوشم داره از این چیزا استفاده میکنه
تکنولوژی لمس سه بعدی به شما امکان پاسخ دادن به تماس وارده را تنها با قرار دادن دستگاه در کنار گوش می دهد
همچنین این امکان وجود خواهد داشت که تماس را با قرار دادن تلفن در جیب خود قطع کنید و بسیاری قابلیت های دیگر.

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
من که رو نوت 3 نصب کردم همین الانم داوشم داره از این چیزا استفاده میکنه
تکنولوژی لمس سه بعدی به شما امکان پاسخ دادن به تماس وارده را تنها با قرار دادن دستگاه در کنار گوش می دهد
همچنین این امکان وجود خواهد داشت که تماس را با قرار دادن تلفن در جیب خود قطع کنید و بسیاری قابلیت های دیگر.
این تکنولوژی که تو میگی سنسور مجاورت سنج هستش با اینی که من میگم زمین تا آسمون فرق میکنه

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
مثه این میمونه که به یه بچه یه موبایل اسباب بازی بدی اون هم ازش استفاده کنه و فک کنه واقعیه
البته نه دقیقا اینطور :هه

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
مثه این میمونه که به یه بچه یه موبایل اسباب بازی بدی اون هم ازش استفاده کنه و فک کنه واقعیه
البته نه دقیقا اینطور :هه
چمیدونم والا
منتظر یه تحول اساسی تو ویندوز فون هستیم پس !

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا