كمك در برنامه ريزي عيد(كنكور)

AlirezaIR

AlirezaIR

غریب تالار !
کاربر تالار
کاربر فعال
با سلام
خيلي نياز شديد به كمك دارم برنامه ريزي براي عيد
به كل گيج شدم نميدونم دروس سال 2 و 3 بخونم يا پيش /
به سرم زده بشينم از اول بخونم پايه رو 16 روز عيد/ بعد بقيشو تو فروردين پيش بخونم
اگه كتاب خاصي برا هر درسي ميشناسين بگين

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
> درود ؛ کنکور برای هر درسی متفاوته ( از نظر من اگه فیزیک بیشتر روی درسهای سال 2و 3 تمرکز کنی بهتره )

خب فکر کنم ریاضی _فیزیک بودی دیگه :

* عمومی :
> ادبیات باید تمام کتابها رو کامل مطالعه کنی ( وحتماً کلی تست کار کنی ) ؛
> عربی محدوده ی کمتری داره و راحتتر میشه بهش مسلط شد (پارسال خودم نزدیک 80% جواب دادم ! البته استاد خیلی خوبی داشتم ؛ آقای قلی پور ؛ باید خیلی روی مطالب تمرکز کنی و تست هم کلی کار کنی )
> دین و زندگی رو فقط تو ماه آخر یکمی خوندم ؛ اگه روش کار کنی خوب میشه جواب دادش !
> انگلیسی خب مشخصه هم از لغات و هم دستور سوال میاد(گرچه تعدادش کم شده ) البته تمرکز بیشتر روی متن هایی است که میدن و ازش سوال میپرسن

* اختصاصی:

>ریاضی : ریاضی کلاً نامردیه چون ممکنه از جاهایی سوال بیاد که اصلاً انتظار نداری ؛ ریاضی 2 ، جبر و هندسه 1و2 و تحلیلی ، آمار و ریاضی 3 و پیش خب اینها هرکدومش کلی کار داره !
>فیزیک : تقریباً از همه ی درسها مشخص تر و متعادل تره (به نظر من) اگه چند سال کنکور رو دیده باشی سوالها مشخصه (آینه ، عدسی ، فشار ، توان و کار و انرژی ، الکتریسیته ، مغناطیس ، الکترومغناطیس و... )
> شیمی : خب از این درس کلاً متنفرم نظری ندارم در موردش !؟! 4 تا سوال هم بیشتر جواب ندادم !!!!!؟!

> اگه کتاب میخوای برای هر درسی من حاضرم کتابامو بفرستم برات :دی

مرور درسها هم هرچه بیشتر بهتر ؛ لازم نیست تا آخر یک درس بری بعد برگردی ! میدونی یعنی یک سری از مفاهیم از هر درس که کارت رو راه بندازه کافیه (قرار نیست همه ی سوالات رو بلد باشی ) ;)

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
> راستی من آدم نبودم کل عیدو نشستم بازی کردم !؟! خواستم در جریان باشی از این ***ها نکنی !

AlirezaIR

AlirezaIR

غریب تالار !
کاربر تالار
کاربر فعال
من سال دوم + نصف سوم خوندم

SaHMi

SaHMi

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
بخور بخواب زندگی کن :biggrin:
بهترین دانشگاه ایران نزدیکترین واحد پیام نور نزدیک خونتونه !!
برو سر کار ، مدرکتم بگیر !!!
هرچند مدرک دیگه به درد نمیخوره ! مگه اینکه سربازی از بقیه پایینتر نباشی :لول

AlirezaIR

AlirezaIR

غریب تالار !
کاربر تالار
کاربر فعال
محمد Lighting
منتظر جواب شمام

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
من سال دوم + نصف سوم خوندم

> خوبه ولی پیشنهاد من اینه که مبحثی بخونی ؛ یعنی مثلاً حد و پیوستگی تمام مطالبش (که از سال دوم تا پیش دانشگاهی هست ) ؛ فیزیک رو هم ببیشتر بخون و هم خیلی سوال کارکن به نظرم نقطه ی قوت خیلی خوبه میتونه باشه واسه ی هر داوطلبی .

BaranMR

BaranMR

آبجیه حسین :دی
کاربر ماندگار
BaranMR

BaranMR

آبجیه حسین :دی
کاربر ماندگار
:9999:آخ
خودم فهمیدم

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا