[نظرسنجی] مسابقه بهترین عکس و عکاس | سری اول

• شروع کننده موضوع Java.Her
  • تاریخ شروع

کدام یک از عکس های زیر را انتخاب می کنید ؟

• نخود سبز (AmirSystem)

رای: 3 10.3%
  • قایقی تنها (A German Person)

رای: 7 24.1%
  • مسجد جمکران (Jason Statham)

رای: 4 13.8%
  • شاهکار طبیعت (Sorena )

رای: 15 51.7%
  • کوه ابر شاهرود (Master Of Joint)

• سد شهید رجایی (MagicalBOY )

رای: 10 34.5%
  • قلب روحانی (blood_vampire)

رای: 4 13.8%
  • جاده ی رویایی (P@rtiz@n)

• ابری خوب و خوشگل!؟! (imelia)

• غروب بندر (RAHA)

رای: 13 44.8%
  • از شکوفه تا پرتقال ... (s.j)

• آسمان دل شکسته (R@ph.$.B)

• کمین کروکودیل !(ArasH--h.p)

رای: 6 20.7%
  • جاده ی رویایی من (soap)

رای: 12 41.4%

• مجموع رای دهندگان
    29
وضعیت
موضوع بسته شده است.
P@rtiz@n

P@rtiz@n

ريزه ميزه تالار
مدیر بازنشسته
پاسخ : مسابقه بهترین عکس و عکاس | سری اول

دوستان خیلی بده برا 2 تا عکس دارین با هم درگیر میشین واقعا فکر نمیکردم بعضیا اینقدر بی جنبه باشن !
محمد نظر من اینه از این به بعد برا هیچ مسابقه ای جایزه تعیین نکن چون بعضی از دوستان جنبش رو ندارن ! فقط به فکر منافعه خودشونن فکر این رو نمیکنند که این مسابقه ها برا اینه که بچه هایه سایت دوره هم جمع بشن و یتفریحی کنند ! این از اون ایراد میگیره اون از این !
این جور مسابقه ها برگزار نشه بهتره تا اینکه باعث جدل و ناراحتی بشه !

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

دوستان خیلی بده برا 2 تا عکس دارین با هم درگیر میشین واقعا فکر نمیکردم بعضیا اینقدر بی جنبه باشن !
محمد نظر من اینه از این به بعد برا هیچ مسابقه ای جایزه تعیین نکن چون بعضی از دوستان جنبش رو ندارن ! فقط به فکر منافعه خودشونن فکر این رو نمیکنند که این مسابقه ها برا اینه که بچه هایه سایت دوره هم جمع بشن و یتفریحی کنند ! این از اون ایراد میگیره اون از این !
این جور مسابقه ها برگزار نشه بهتره تا اینکه باعث جدل و ناراحتی بشه !

اگخ منظورت منم سخت در اشتباهی من نیازی به جایزش ندارم هدف من اینه که درست رای بدن من هیچ مشکلی با سورنا ندارم و نخواهم داشت عکسش واقعا قشنگه و حقشه که اول بشه و همینجور بقیه عکس ها ولی اینجور نیست که عکس های دیگه با وجود قشنگ بودن بهشون رای داده نشه
به نظر من باید تمام جوانب یه عکس رو بسنجن و خیلی عاقلانه و حرفه ای رای بدن(نظر شخصی من اینه که رفیق بازی رای دادن به کسی برنخوره)
من هنوز مسابقه جایزه نداشت شرکت کرده بودم پس تهمت نزنی به هر حال هرچی که بشه معلومه کی راست میگه
خواهشا اینقدر بی جنبه نباشین که تا کسی یه انتقاد کوچیک میکنه واکنش شدید نشون میدین
این رفتاری که من از شماها دیدم دارین فقط مارو متهم میکنید و این رفتار شماتوهینه
هرچی دوست دارین فکر کنین ولی یه بار کامل فکر کنید ببینید منظور من چیه
اصلا مگه من از بی پولی مردم که بخوام به خاطر 10تومن اینکارا رو بکنم میرم سرکار پول درمییارم
واقعا متاسفم که مردم اینشکلی فکر میکنن
حرف اخر بود دیگه تو این تایپیک چیزی نمیگم تو خیالات خودتون بسر ببرین ولی این رسمش نبود

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته

دوستان بحث رو تموم کنید هر صحبتی در این زمینه ادامه داشته باشه ع ت میشه
اینجا همه با هم رفیقیم
نظر هر شخصی هم محترمه
اگه قرار به رفیق بازی هم باشه من اولیش هستم که میومدم و فقط به حسین رای میدادم اما به 10 تا از عکس ها که به نظرم جالب تر بود رای دادم

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

خب خب میبینم که بحث بالا گرفته . شروع بحث بی دلیل بوده . در سری های بعدی جور دیگه ای رفتار میکنیم که جای هیچ بحثی نباشه
اما در مورد اختلاف رای ها . من شخصا خودم فکر کنم به چهار نفر رای دادم . دلیلی نداشت که به بقیه رای بدم ! نظر شخصی خودم بوده . اگر میخواستیم خودمون یکی رو انتخاب کنیم دیگه نظرسنجی گذاشته نمیشد . هر کس هر رایی هم که اورده کاربران بهش دادن . پس بهتره بجای اعتراض ایراد های عکستون رو رفع کنید اگه قرار بود به همه رای داده بشه که همه اول میشدن !!

تموم !

ReYHanEH

ReYHanEH

کاربر ماندگار
کاربر ماندگار

افا اصن بیاین به من رای بدین عکسم از همه بهتره :دی

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

خدای من !
شما این ارسالی رو که میثم داشته نمیبینید . ولی من خوندم و اتیش گرفتم . بعضی مواقع فکر میکنم ما چقدر بچه ایم ! یا چقدر حقیریم که به خاطر یه احسن گفتن دیگران رفیق چند ساله خودمون رو بد میکنیم . واقعا کاری بدتر این هست که بیای به خاطر یه اسم یه لقب یا نمیدونم یه چیز مجازی رفیقتو ( رفیقی که باهاش نون و نمک خوردی ) مورد لطف قرار بدی ؟!
بعضی کارهای پشت پرده پرشین بکس رو شما نمیبیند حتی مدیران هم نمیدونن ! بعضی روز ها هست که به خاطر یه حرف حاضر میشم از همه چیز بگذرم و بگم بیخیال همه چیز فروم زدم تا فحش بخورم ؟! بد و بیراه بشنوم ؟ . که حرفایی احمد دوباره آرومم میکنه . امروز زیاد حالم خوب نبود که با لطف دوستان تکمیل شد احوال خرابم .

شما که به اصطلاح خودتون دوست هستید حداقل احترام امیر ها رو نگه دارید . احترام امیر سیستمی که اومده ایده داده . وقت صرف کرده یا امیر جرمنی که داره وقتشو پولشو برای دور هم قرار دادن ما میذاره...

انصاف هم چیز خوبیه

ما بدتر ازاینها هم تو فروم دیده بودیم اما درد این از همشون بیشتر بود

بدرود

*تاپیک قفل .
جایزه هم امیر جرمنی اهدا میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا