مشکل حذف شدن ناگهانی درایو دی وی دی رام در ویندوز XP

S

shima.k674

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام. یک سیستم pc با ویندوز XP دارم که به طور ناگهانی درایو دیری دی از توی مای کامپیوتر و منیجر پاک شده.هر کاری هم که بلد بودم انجام دادم ولی فایده ای نداشته.لطفا اگه کسی راه حلی میدونه خواهش میکنم راهنمایی کنه.ممنون

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام. یک سیستم pc با ویندوز XP دارم که به طور ناگهانی درایو دیری دی از توی مای کامپیوتر و منیجر پاک شده.هر کاری هم که بلد بودم انجام دادم ولی فایده ای نداشته.لطفا اگه کسی راه حلی میدونه خواهش میکنم راهنمایی کنه.ممنون
سلام
احتمال هست که مشکل سخت افزاری باشه (اگر روش های نرم افزاریرو انجام دادید)

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
توصیه اول ویندوز7 نصب کنید چون ازلحاظ امنیتی و امکانات ونصب انواع نرم افزار به صورت چشمگیری راحت تر و روون تر هست مشکلاتش هم خیلی کمتره راه حل دوم کیس رو باز کنین کابل ساتا dvd رایتر رو دربیارید دوباره وصل کنید انشالا درست میشه :دی

S

shima.k674

کاربر تالار
کاربر تالار
توصیه اول ویندوز7 نصب کنید چون ازلحاظ امنیتی و امکانات ونصب انواع نرم افزار به صورت چشمگیری راحت تر و روون تر هست مشکلاتش هم خیلی کمتره راه حل دوم کیس رو باز کنین کابل ساتا dvd رایتر رو دربیارید دوباره وصل کنید انشالا درست میشه :دی

این کار رو هم انجام دادم و فایده ای نداشت.

S

shima.k674

کاربر تالار
کاربر تالار
زمانی هم که سیستم روشن میشه بالا نمیاد و همون اول روی صفحه مشکی این ارور رو میده: CMOS setting wrong
اینم نمیدونم چیه. میتونن به هم ربط داشته باشن؟

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
زمانی هم که سیستم روشن میشه بالا نمیاد و همون اول روی صفحه مشکی این ارور رو میده: CMOS setting wrong
اینم نمیدونم چیه. میتونن به هم ربط داشته باشن؟
مادربوردتون مشکل داره باطری رو هم چک کنین

NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
ممنون مشکل این بنده خدا حل شد حالا ؟

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا