مشکل در اجرای بازی sleeping dogs

• شروع کننده موضوع MagicalBOY
  • تاریخ شروع
MagicalBOY

MagicalBOY

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
پاسخ : مشکل در اجرای بازی sleeping dogs

یه تصویری از بازی بزار

فعلا بازیو پاک کردم
میره تو منو
new game رو میزنم
بعد یه عکسی نشون میده و یه اژدها پایین صفحه هی میچرخه
بعد 2-3 دور که میزنه میاسته
بازی not responding میشه و باید از تسک منیجر ببندمش دوباره باز کنم

SOAP

SOAP

FC.ESTEGHLAL
مدیر بازنشسته

خب وقتی بازی فریز میشه به احتمال زیاد از کرکه (اینو تو خیلی سایتا دیدم مثه baxzicenter و errorso.com ) هر کدومشونم کرک های مختلف میدن واسه بلک باکسم دیدم خیلیشاون کرک گذاشته بودن واسه دانلود
البته آپدیت گفتن نکن چون بازی خودش آپدیت شدست
خب الان نه آپدیت کنم نه کرک چطوری بازی اجرا شه !!؟؟ من تو farcry3 و Most wanted 2 هم این مشکلو داشتم بیخیال هردوشون شدم
خداییش داره حالم گرفته میشه یه بازی نشد درست کار کنه واسم اه...
بلک باکس نسخه کرک شده است
از کدوم سایت دانلودش کردی؟چند گیگ حجم داره؟
نسخه بلک باکس این بازی 6.9 گیگ هست
من توضیحات نصب نسخه بلک باکس رو هم خوندم الان اینجا هم میزارم

نسخه فشرده ۶٫۹ گیگابایتی BlackBox بازی:

نسخه فشرده ی سالم بازی توسط گروه BlackBox عرضه شد. در این نسخه تمامی زبان های بازی به غیر از زبان انگلیسی از بازی حذف شده است. هیچ چیز دیگری از بازی حذف نشده و دستکاری نشده است. تمامی ویدیوها و تکسچرهای بازی با کیفیت اوریجینال خود می باشند. بازی کرک شده توسط گروه SKIDROW می باشد و همچنین Crack Fix بازی نیز در این نسخه اثر داده شده است. پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها از غیر فعال بودن آنتی ویروس خود مطمئن شوید و سپس به نصب بازی بپردازید. فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این بازی بسیار زیبا نهایت لذت را ببرید.
منبع :دانلودها
این هم یه کرک فیکس هست دانلود کن شاید درست شد
دانلود بازی Sleeping Dogs برای PC

MagicalBOY

MagicalBOY

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

بلک باکس نسخه کرک شده است از کدوم سایت دانلودش کردی؟چند گیگ حجم داره؟ نسخه بلک باکس این بازی 6.9 گیگ هست من توضیحات نصب نسخه بلک باکس رو هم خوندم الان اینجا هم میزارم نسخه فشرده ۶٫۹ گیگابایتی BlackBox بازی: نسخه فشرده ی سالم بازی توسط گروه BlackBox عرضه شد. در این نسخه تمامی زبان های بازی به غیر از زبان انگلیسی از بازی حذف شده است. هیچ چیز دیگری از بازی حذف نشده و دستکاری نشده است. تمامی ویدیوها و تکسچرهای بازی با کیفیت اوریجینال خود می باشند. بازی کرک شده توسط گروه SKIDROW می باشد و همچنین Crack Fix بازی نیز در این نسخه اثر داده شده است. پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها از غیر فعال بودن آنتی ویروس خود مطمئن شوید و سپس به نصب بازی بپردازید. فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این بازی بسیار زیبا نهایت لذت را ببرید. منبع :دانلودها این هم یه کرک فیکس هست دانلود کن شاید درست شد دانلود بازی Sleeping Dogs برای PC
من از دانلود ها دانلود کردم ولی اون لینک کرک فیکسی که داده ماله نسخه ی کامل نیست احیانا ؟؟؟ کسی اینجا هست که بازیو نصب و اجرا کرده باشه ؟؟؟؟

MagicalBOY

MagicalBOY

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

اه اصلا حواسم به توضیحات نبود الان دوباره بازیو نصب میکنم کرک فیکسو روش تست کنم مرسی

MagicalBOY

MagicalBOY

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

کرک فیکسه هم خراب بود. آقا ما از خیر بازی گذشتیم ولی این واسم یه درسی شد که دیگه هیچ وقت از دانلودها چیزی نگیرم...40-50% از کاربرا تو نظرات گفتن مشکل لودینگ و کرک دارن حتی یه مدیر نیومد راهنمایی کنه...بازی ای که میزارن یه تست نمیکنن ببینن سالمه یا نه...اسم خودشونم گذاشتن بهترین سایت دانلود....

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

یه توصیه من به تو
اگه سرعت خیلی بالایی داری از سایتی دانلود کن که مطمان باشه و بگی من این مشکل رو دارم سریع برات حل کنن
اگه نه سرعت پایین و یا حجمی هست بخری خیلی راحت تری

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

انقدر زود تسلیم نشو:دی

جالبه خیلیا این مشکلو دارن و هنوز هیچ راه حل ثابتی هم واسش نیست حتی تو خود فروم بازی هم توضیح چندانی ننوشته
پیشنهاد می کنم اینو بخونی:
Sleeping Dogs • View topic - Stuck at loading screen

SOAP

SOAP

FC.ESTEGHLAL
مدیر بازنشسته

کرک فیکسه هم خراب بود. آقا ما از خیر بازی گذشتیم ولی این واسم یه درسی شد که دیگه هیچ وقت از دانلودها چیزی نگیرم...40-50% از کاربرا تو نظرات گفتن مشکل لودینگ و کرک دارن حتی یه مدیر نیومد راهنمایی کنه...بازی ای که میزارن یه تست نمیکنن ببینن سالمه یا نه...اسم خودشونم گذاشتن بهترین سایت دانلود....
محمد رضا شانس تو بوده که این بازی اینجوری شده دوباره میگردم ببینم راه حلی پیدا میکنم برات میزام نگران نباش
من خودم از دانلودها تا حالا 30 تا بازی دانلود کردم که حتی یه دونش هم ایراد نداشته سایت معتبری هست در زمینه دانلود بازی

MagicalBOY

MagicalBOY

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

میثم : حجمی دارم ولی باز اینجوری حداقل نصفه شبا میزارم دی ال بشه که حجمم نپره... فعلنم وضعم داغونه پول خریدشو ندارم!
احمد: مرسی از راهنماییت الانم دارم میخونم لینکی که دادی رو
علی:تو معتبر بودنش که شکی نیست ولی پشتیبانیش خیلی ضعیفه (در مورد این بازی و Most wanted ) هیچکی نمیاد یه جواب درست حسابی بده آدم مشکلش رفع بشه...البته من فقط این مشکلو ندارم توی همون جایی که دانلودها بازی واسه دانلود گذاشته بود شاید بالای 50-60 تا نظر در مورد همین لودینگ و کرک و ... بود...

بازم ممنون از راهنماییتون

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا