مقاوم ترین هیرو در مقابل tiny و centur کدام است ؟!

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
پاسخ : مقاوم ترین هیرو در مقابل tiny و centur کدام است ؟!

عنوان موضوع ویرایش شد .

Sir $@|eh

Sir $@|eh

بابابزرگ تالار:دی
مدیر بازنشسته

به نظر شخصی خودم Naix یا همون Life stealer براحتی تینی رو از پا درمیاره بخصوص اگه بازی 1v1 باشه و naix وقت کنه که آیتم بالا بیاره
سنتور هم به خودی خودش هیرو ی ضد نداره
هیروی تانکیه و نقطه ضعف خاصی نداره که بشه باهاش از پا درآوردش البته هیروی Necroclyte هیروی اینتله ایه که با 6 اش خیلی راحت میتونه هیروهای تانکو ازپا در آره ولی وای به حالش اگه سنتور برسه بهش :دی
به طور کلی هیروی تانکو فقط هیروی تانک یا هیروی اتکر مثل Traxex و Ursa warior میزنه

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار

داشتم تو نت دنبال مدهای دوتا می گشتم یهو اینجا رو دیدم که خودم نوشته بودم:))
هر چند تاپیک ماله یه قرن پیش هست ولی یه توضیحی بدیم دیگه بد نیست:))
اول از همه tiny یه جور تانک لول زن هست و به راحتی با یه ایتم اواتار برای اتکر ها و یا hex برای اینتل ها از پا در میاد(فرق نمی کنه چه هیرویی باشه!)
centuar هم که فقط تانک هست:دی با یه هیرویی مثل obsidan یا silencer میشه راحت زدتش البته ایتمی مثل eternalblade میشه خیلی راحت این هیرو رو زد کلا با مجیک راحت تر میشه این هیرو رو از پا در اورد:دی

GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

داشتم تو نت دنبال مدهای دوتا می گشتم یهو اینجا رو دیدم که خودم نوشته بودم:))هر چند تاپیک ماله یه قرن پیش هست ولی یه توضیحی بدیم دیگه بد نیست:))اول از همه tiny یه جور تانک لول زن هست و به راحتی با یه ایتم اواتار برای اتکر ها و یا hex برای اینتل ها از پا در میاد(فرق نمی کنه چه هیرویی باشه!)centuar هم که فقط تانک هست:دی با یه هیرویی مثل obsidan یا silencer میشه راحت زدتش البته ایتمی مثل eternalblade میشه خیلی راحت این هیرو رو زد کلا با مجیک راحت تر میشه این هیرو رو از پا در اورد:دی
اهوم اوهومسلام بر برادر قدیمی:دیهنوزم زنده ای که منو میشناسی محمد؟یه روزی دوتا رو بهم یاد دادیحالا بیا ببینم چه میکنی:دیبزنم نصفت کنمفدای رفقای قدیمی من برگشتم ای دی هاتونو بدید تو گارنا ادد کنم...

GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

اوهوم درست شد
اخه این مرورگر مشکل داشت نمیتونستم پیام بدم
محمد یه تاپیک دید بزن واسه قرار بازی
کیوان اینا هم هنوز میان دوتا؟

AlirezaIR

AlirezaIR

غریب تالار !
کاربر تالار
کاربر فعال

mohamad lighting
baraye in baksh bod
pas koshesh?

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

دوتا باز نبوددددددددددددددد
ای نفس کشششششش

MagicalBOY

MagicalBOY

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

اد کن ببینم چند مرده حلاجی : MagicalBoy913
هه :دی

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا