موس یا اسکنر

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
ال جی به زودی موسی عرضه میکند که قابلیت اسکن تصاویر را فقط با کشیدن موس بر روی آن دارد !!!؟! من خودم ویئدوش رو دیدم ولی هرچی سرچ کردم ویدئویی پیدا نکردم :دی

شرح مختصر کارایی :
قسمت كناري ماوس داراي يك صفحه شفاف پلاستيكي يا شيشه اي است كه با 5 لامپ LED احاطه شده است تا بتواند تصويري كه روي آيينه داخل ماوس بازتاب داده مي شود، به وضوح تشخيص دهد.
براي اينكه در سيستم عامل MAC يا Windows بتوانيد يك اسكن انجام دهيد، كافي است دكمه Scan روي موس را فشار دهيد و مشاهده كنيد كه نرم افزار فعال مي شود و مكاني را كه اسكنر يا ماوس روي آن حركت مي كند، را روي صفحه نمايش مي بينيد. اين اسكنر توسط دو ليزري كه در قسمت هاي ابتدا و انتهايي ماوس قرار گرفته اند انجام مي شود. همچنين شما مي توانيد ماوس را بچرخانيد كه آن را بلند كنيد و روي قسمت ديگر متن قرار دهيد. ماوس شما هر آنچه را مي بيند روي صفحه نمايش ترسيم مي كند و قادر است متون را نيز در ويرايشگر ترجمه كند.

منبع متن :
http://www.zoomit.ir و اشاره ای درضمیمه ی کلیک جاجم
62.jpg

63.jpg

64.jpg

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا