اطلاعیه نتیجه مسابقه برترین وبلاگ ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
درود؛
در اول فرودین 92 مسابقه ای را اجرا کردیم با این عنوان " برترین وبلاگ " حال نوبت ان رسیده که نتیجه این مسابقه را در دوبخش کاربران و پرشین بکس بیان کنیم . در این مسابقه برخی از دوستان قصد داشتند از هر راهی خود را به عنوان برترین وبلاگ معرفی کنند اما این امکان میسر نشد و رای های کاربران خاطی حذف شد .

در بخش کاربران که حرفی نیست ! و وبلاگ power91uok.blogfa.com به عنوان وبلاگ برتر معرفی میشود ( بر اساس رای کاربران ).

اما در بخشی که ما وظیفه داوری داشتیم کار کمی سخت تر بود . وبلاگ های خوبی در بین 46 وبلاگ بودند که تصمیم گیری را برایمان سخت کرده بود . اما در نهایت وبلاگ سونامی خنده پیروز این مسابقه شد .

داور های پرشین بکس مدیران حال حاضر پرشین بکس بودند . و ما تمام تلاش خودمان را برای رعایت حق انجام داده ایم .

ادرس وبلاگ برتر از نگاه پرشین بکس : killersorrow.mihanblog.com

وبلاگ هایی که در رتبه های دوم و سوم قرار میگیرند.

فیلاگوند و من و تو که بیشتری امتیاز را از مدیران کسب کرده اند .

مدیر وبلاگ سونامی خنده مدت زمان 72 ساعت فرصت دارید تا ادرس بنر حداکثر با سایز 40 کیلوبایت رو برای بنده ارسال کنید تا برای کاربران نمایش داده شود . در غیر اینصورت امتیاز نمایش بنر شما از بین خواهد رفت .

موفق باشید

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned
پاسخ : نتیجه مسابقه برترین وبلاگ ها

دکی خیلی حبف شد!! لامصب! اه شانس رو حال کن!! ما کلا تو مسافرت بودیم سفری به عراق که در دمای 34 درجه زندگی رو سپری می کردیم!! می رسیدیم که هتل فوری می رفتم حموم!! وقتم کجا بود واسه این وبلاگ!!

راستی میشه دلایل رو بگید؟

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

در تاپیک اصلی دلایل رو ذکر کردیم:چشمک

M

mta20

کاربر تالار
کاربر تالار

جون من دلایل انتخابشو بگو وبلاگ خودمو نمیگم اما یه مقایسه کن بگو از
housework.mihanblog.com چیهاش بهتره حتما بگو.
بابای
:bigg2rinsmiley::blinksmiley:

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

mta20 :
اولین و بزگترنی اشتباه :
وبلاگ شما مربوط میشه به کار در خانه اما هر نوع مطلبی درونش پیدا میشه ! در ابتدا که در مسابقه شرکت کردید وبلاگ شما اینطور نبود به نظرم . ظاهری رسمی تر و موضوعی خاص داشت

ا

امیر عسکرزاده

کاربر تالار
کاربر تالار

با سلام به همه دوستان عزیز

تبریک میگم به دوستانی که وبشون انتخاب شد.

اصل شرکت توی چنین مسابقاتی بیشتر آشنایی وبهای خوب و عالی با یکدیگر و تجزیه تحلیل وبلاگهای هم دیگست نه صرف انتخاب شدن یک وب

که مسلما وبهای بسیار عالی و خوبی توی این وبها دیدم و آشنا شدم که همیشه سعی میکنم به اونها سر بزنم..

ممنونم از دوست عزیز mta20 که ما رو مورد لطف خودشون قرار دادن..

وب housework.mihanblog.com مطلق به من و 2 دوست عزیزی که در مجله فعالیت میکنن هست.

در پاسخ به انتقاد شما باید بگم که این نظر شخصی شماست و کاملا قابل احترام اما شخصا با این نظر مخالفم چرا که این میتونه جزو حسن های یک مجله اینترنتی باشه که از تمام موضوعات مطالب در خودش جای بده و حتی در بخشهای تونستیم فقط فقط به صورت اختصاصی مطلب ارائه بدیم که امیدوارم روز به روز بتونیم به این بخشها اضافه کنیم..

امیدوارم همه دوستان هر جا هستن شاد باشن و خنده رو فراموش نکنن و چه خوش گفت اون دوست عزیزی که وب خوبشون انتخاب شد که اگه نخندیم میگندیم:thumbsupsmileyanim:

شاد باشید..

♥moien♥

♥moien♥

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام اول ازهمه به خاطر راه انداختن این مسابقه از همه دست اندرکاران تشکر میکنم و خدا قوت میگم بعدش به وبلاگی که برنده شده تبریک میگم ودر پایان میخواستم بدونم چرا وبلاگ من برنده نشده؟البته هیچ اعتراضی ندارم فقط میخوام بدونم کجاهای کارم اشتباه کردم تو وبلاگ نویسی تا اونا رو برطرف کنم و برای مسابقات بعدی آماده بشم؟

-این وبلاگ که برنده شده آیا واقعا حقش بوده یا نه؟

♥moien♥

♥moien♥

کاربر تالار
کاربر تالار

:1000000001 (44):

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

وبلاگ شما نسبت به بقیه وبلاگ ها تقریبا با وبلاگ پیروز بنده داشت . وبلاگ ها توسط یک شخص انتخاب نشد تا احتمال خطا داشته باشه . وبلاگ شما به نظر من خوب و مفیده . اما نو آوری وبلاگ سونامی خنده در زبان زیبای طنز زیبایی خاصی داشت . البته بازهم بگم که وبلاگ ها توسط یک گروه انتخاب شدند و در رای گیری نهایی وبلاگ سونای خنده توسط داوران تایید شدند .

M

mta20

کاربر تالار
کاربر تالار

عزیزم وبلاگ من اینه ممنون میشم بدونم مشکلش چی بوده که اول نشده:
mta20.mihanblog.com
من
housework.mihanblog.com را از بین وبلاگ ها دیدم که علاوه بر این که کار در خانه را گفته بود، پست های مفیدی هم گذاشته بود. واسه همین بدون این که وبلاگ خودمو مثال بزنم یکی از وبلاگ های شایسته ی دیگه را مثال زدم.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا