نحوه استخراج مدلهای بازیهای معروف!

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
این روشی هست که در اختیار بعضی شرکت های بازی سازی ایرانی هست و استفاده می شه برای اینکه هزینه هاشون رو در مدل سازی کاهش بده و مدلهای جزیی رو دوباره نسازند. البته در بعضی موارد زیاده روی می کنند و کلا مدلهای اون بازی رو استفاده می کنند !!!

برای ریپ کردن مدلهای بازیهای خارجی اول از همه شما باید نرم افزار 3dripper dx رو دانلود و نصب کنید.
آدرس دانلود این نرم افزار :

[DOWN]http://www.deep-shadows.com/hax/3DRipperDX.htm#Download[/DOWN]

بعد از آن باید بازی که می خواهید از مدلهایش استفاده کنید را بر روی سیستم نصب داشته باشید. این نرم افزار تنها از بازیهای که از directx 9 c یا پایینتر استفاده می کنند را ساپورت خواهد کرد .

این نرم افزار موقع نصب نسخه نصب شده نرم افزار 3dmax شما رو سوال خواهد کرد که بعد از جواب شما پلاگین مربوطه را برای مکس نصب خواهد کرد. بعد از اجرای نرم افزار با محیط زیر روبرو خواهید شد :
[تصویر مورد نظر حذف شده است]:http://gamemakerfarsi.persiangig.com/Untitled-2.jpg

1 – در این قسمت آدرس فایل اجرایی بازی مورد نظرتان را باید به این نرم افزار بدهید.
2- در این قسمت دکمه ای که برای rip کردن مدلها استفاده می شود را تعیین می کنید که پیش فرض آن کلید f12 هست.
3- در این قسمت کلیدی که باعث می شود بازی رو بصورت wireframe ببنید را تعیین می کنید.
4- در این قسمت کلیدی که باعث می شود بازی را بصورت بدون تکسچر ببنید تعیین می کنید.
5- فعال کردن این قسمت باعث می شود که شیدر های بازی نیز rip شوند.
6- فعال کردن این گزینه باعث می شود تمامی تکسچرهای بازی رو rip کنید .
7-فعال کردن این گزینه مدلها را بصورت obj نیز به شما می دهد.
8- در این قسمت آدرسی که فایلهای ریپ شده ذخیره می شوند را تعیین می کنید وفایلهای خروجی شما در این آدرس قرار می گیرند.
9- در این قسمت آدرس تکسچرهای ریپ شده تعیین می شود.
10- در این قسمت آدرس شیدرهای ریپ شده را تعیین می کنید.
11- با زدن این دکمه شما به بازی می روید و بازی شروع می شود.

خوب با تنظیم کردن همه تنظیمات و زدن دکمه launch بازی اجرا می شود حالا کافیست شما به مکان مورد نظرتان بروید که مدلی که می خواهید وجود دارد . سعی کنید کمترین فاصله را با مدل مورد نظرتان داشته باشید. حالا کافیست دکمه f12 را بزنید تا کل مدلهایی که در دید دوربین شما قرار دارد بیرون کشیده شوند. این صحنه در آدرسی که تنظیم کرده اید ذخیره می شود.و با پلاگینی که برای مکس شما نصب شده می توانید آن را در محیط max ایمپورت کنید.

به همین سادگی به همین خوش مزگی
1.gif
.حالشو ببرید .

Mehrdad995GTa

Mehrdad995GTa

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : نحوه استخراج مدلهای بازیهای معروف!

با سلام
میدونم پست تقریبا مال 1سال پیشه اما اصلا مهم نیست, من کار خودمو میکنم:d
میخواستم یه نرم افزارو به اسم zmodeler بهتون معرفی کنم
روش کار باهاش خیلی راحته و از ف ی ل ت رهای زیادی مثل 'GTA IV' 'GTA SA' 'TDU2' 'TDU1' 'X PAN DRALLY' 'OBJ' '3DS' 'JUICED2 پشتیبانی میکنه
علاوه بر ان میتوانید مدل بازیها را ادیت کنید
برای دریافت فایل به ادرس زیر مراجعه فرمایید
ZModeler.2.2.5.-.registered
پسورد فایل هم ( mehrdad995gta ) میباشد.
اگر برای ادیت بازی GTA IV کمک خواستید در خدمتتون هستم.
نمونه ای از مدلهای اضافه شده به بازی: http://s2.picofile.com/file/7166101826/HELL_CAT.jpg

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا