نرم افزار های معروف فیلم برداری و تصویر برداری از صفحه ی نمایش ویندوز

• شروع کننده موضوع security
  • تاریخ شروع
security

security

عشق کامپیوتر
کاربر تالار
نرم افزار های معروف که می توان به adobe captivate 6 این نرم افزار از شرکت adobe است و می تواند به صورت ساده ولی بسیار حرفه ای فیلم بگیرد این نرم افزار برای ساخت پروژه های آموزش نیز استفاده می شود یکی از امکانات عجیب این رنم افزار این است که می توانید بعد از این که فیلم خود را تمام کردید آن را را به انیمیشن تبدیل کنید یعنی مثلا به صورت صاف حرکت می کند من هم برای ساختن فیلم های آموزش ام از این نرم افزار استفاده می کنم ,,,, نرم افزار بعدی camtasia studio 8 است که این نرم افزار اب بهره گیری از انیمیشن برای توضیح استفاده از زیر نویس می توانید با کمی خلاقیت پروژه ی آموزش خوبی بسازید این نرم افزار می تواند صدای شما را ضبط کند و آن را به فیلم اضافه کند این نرم افزار بسیاری از کاربران امروزی از این استفاده می کنند
,,,,,نرم افزار بعدی blue berry falsh back 5 است این نرم افزار می تواند فیلم های مورد نظر خود را ویرایش کند ولی یکی از ویژگی های مهم این نرم افزار کیفیت بالا ی ضبط آن است که می تواند با کیفیت بالا در سرویس های اشتراک گذاری ویدیو آپلود کنید

با تشکر

آخرین ویرایش:
Technical

Technical

لاغر تالار
Banned
پاسخ : نرم افزار های معروف فیلم برداری و تصویر برداری از صفحه ی نمایش ویندوز

من این رو پیشنهاد می کنم... HyperCam 6

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا