اختصاصی نسخه PC عنوان Pes 2016 با نسخه کنسولی تفاوت خواهد داشت

• شروع کننده موضوع M_A_Qolami
  • تاریخ شروع
M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
به نام خدا

PES-2016-Neymar-620x416.jpg

>ساعاتی پیش کونامی اعلام کرد ، نسخه PC عنوان PES 2016 با نسخه کنسولی این عنوان (X1 , X360,PS4,PS3) متفاوت خواهد بود .
سال گذشته نسخه PC عنوان PES 2015 چیزی ما بین نسخه های کنسولی نسل هفت و هشت بود و گوش ندادن کونامی به نظر طرفداران PES موجب عصبانیت طرفداران این عنوان محبوب ورزشی شد .

>امسال این استدیو تصمیم گرفته است تا اعتماد طرفدارانش را باری دیگر جلب کند ، کونامی قول داده است اینبار نسخه PC نسخه متفاوتی با نسخه کنسولی این عنوان باشد ، حتی کونامی گفته است که نسخه PC دارای امکانات بیشتر و البته منحصر به فردی است !

Adam Bhatti مدیر فروش محصول این عنوان در اروپا طی بیانیه ای در WinningElevenBlog میگوید :

نسخه PC دیگر همان نسخه کنسولی نیست ، بلکه شما تغییراتی را در آن مشاهده خواهید کرد ، تغییراتی که شامل گیم پلی و البته تغییراتی جزئی در Master League میشود . همینطور باید بگویم که نسخه PC از نسخه های کنسول های PS4 و X1 بهتر است .

PES 2016 ر سپتامبر امسال به صورت مولتی پلتفرم عرضه خواهد شد و نسخه دموی ان زود تر از تاریخ انتشار برای PC منتشر خواهد شد.

یا حق

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
یه سیستمی که بتونی از بازی لذت ببری فک کنم اینا کافی باشه:
cpu core i5
ram 8gb
نگران گرافیک هم نباش دایرکت ایکس 10 تا اون موقع میاد با گرافیک 1 هم میتونی pes بازی کنی :دی

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
cpu core i5
ram 8gb
نگران گرافیک هم نباش دایرکت ایکس 10 تا اون موقع میاد با گرافیک 1 هم میتونی pes بازی کنی :دی
دایکرت 12 البته منظورته فک کنم !
ولی خب اینجوری هایی هم که میگی نیس خدا وکیلی :دی 1 دیگه خیلی ستمه :دی

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
cpu core i5
ram 8gb
اینایی که میگی الان سیستم ذغالی من از درون منفجر میشه :هه

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
دایکرت 12 البته منظورته فک کنم !
ولی خب اینجوری هایی هم که میگی نیس خدا وکیلی :دی 1 دیگه خیلی ستمه :دی
آخ آخ باز با ویندوز 10 اشتباه گرفتم :دی
همون دایرکت ایکس 12 :دی
اینایی که میگی الان سیستم ذغالی من از درون منفجر میشه :هه
سیستم منم هنگ کرده بود وقتی داشتم مینوشتم اینارو :دی

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا