نصب رام جدید روی گوشی سامسونگ i9000 و فارسی کردن منو

A

apple5523

کاربر تالار
کاربر تالار
با سلام.
بنده برای گوشی گلکسی اس i9000خودم رامی رو که تو سایت قرار داشت نصب کردم.ولی حالا بخاطر اینکه زبان گوشی فارسی نداره میخوام گوشی رو به حالت قبلش برگردونم.من مراحل رو طبق اموزشی که در سایت قرار داشت انجام دادم(

رام رسمی JW8 2.3.6 با پشتیبانی فارسی Galaxy S i9000 + آموزش روت این رام)

اگه امکان داره منو راهنمایی کنید که چطور میتونم همه چیز رو به حالت اولش برگردونم یا اینکه بتونم هم رام جدید نصب کنم و هم زبان گوشی رو فارسی کنم.(من تقریبا مبتدی هستم و دنبال یادگرفتن این موارد هستم.اگه اصطلاحات رو اشتباه گفتم معذرت میخوام)

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
پاسخ : نصب رام جدید روی گوشی سامسونگ i9000 و فارسی کردن منو

سلام
مدیر بخش سامسونگ علی اقا هشتند که بعد از انلاین شدند میتونن راهنمایی کنن
اما در مورد دانگرید
بهتره از زبان انگلیسی استفاده کنید تا اینکه بخواید دانگرید کنید
تا اونجایی که بنده میدونم مشکلی با پیامک فارسی نیست

A

apple5523

کاربر تالار
کاربر تالار

من خیلی کم از اصطلاحات تخصصی سردر میارم.کاربر گوشی من نیستم یکی از دوستانمه.وقتی اموزش ساده رو تو سایت دیدم گام به گام انجام دادم و بعدش متوجه شدم که منو فارسی نیست.دوست بنده هم فقط منو فارسی رو میخواد.حتی حاضره رام قدیمی روش نصب بشه ولی فارسی باشه.من منتظر ایشون میمونم تا بیان و منو راهنمایی کنن.
از شما هم ممنونم جواب دادید

SOAP

SOAP

FC.ESTEGHLAL
مدیر بازنشسته

سلام 0 شما باید یک رام خاورمیانه رو که برای گلکسی اس هست رو دانلود و با اودین فلش بزنید تمامی رام های خاورمیانه فارسی رو پشتیبانی میکنن

آخرین ویرایش:
SOAP

SOAP

FC.ESTEGHLAL
مدیر بازنشسته

داداش یه سوال شما به تنظیمات رفتی؟ اگر تنظیمات رو نرفتی اول برو setting بعد language رو بزن و زبان فارسی رو انتخاب کن بعد گوشی ریست میشه و زبان گوشی فارسی میشه

A

apple5523

کاربر تالار
کاربر تالار

داداش یه سوال شما به تنظیمات رفتی؟ اگر تنظیمات رو نرفتی اول برو setting بعد language رو بزن و زبان فارسی رو انتخاب کن بعد گوشی ریست میشه و زبان گوشی فارسی میشه
دوست عزیز من کاملا چک کردم ولی زبان فارسی برای منو رو پیدا نکردم.
اگه امکان داره لینک دانلود رام خاورمیانه رو برام قرار بدید.
اخه نتونستم از سایت سامسونگ اپدیت دانلودش کنم.

SOAP

SOAP

FC.ESTEGHLAL
مدیر بازنشسته

برو تو سایت sammobile.com ثبت نام کن بعد تو قسمت firmware سایت مدل گوشی رو بزنید بعد رام یکی از کشورهای خاورمیانه رو دانلود کنید البته اگر رام ایران نبود

A

apple5523

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام.
من رام ایران ر و دانلود کردم و رو گوشی نصب کردم.
ولی متاسفانه الان گوشی بالا نمیاد.همش ارم گلکسی اس میاد و دوباره از اول شروع میشه.

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا