نظرات شما در رابطه با اختصاصی سازی فروم ؟؟!

King Of War

King Of War

The DestroyerOf Darkness
کاربر تالار
پاسخ : نظرات شما در رابطه با اختصاصی سازی فروم ؟؟!

فتاح درست میگه... البته این فروم تو یه سال کاربر درست حسابی نداشته. مردم بیکار نیستند بیان اینجا عکس ببینند یا به چرت و پرت های قسمت ازاد مینویسیم نگاه بندازند.
هرکسی که هدفی داشته باشه و اهل وقت تلف کردن نباشه وقتش رو برای براوز بیخودی بین تاپیک ها نمیگذرونه... بهتره اصلا فروم خیلی خلاصه تر بشه.یک ساله اموزش اچ تی گذاشتید ولی هیچکدوممون نمیایم چیزی بزنیم.
بحث همه شده تاپیک های چرت و پرتی که دو روز بعد از یاد میرند ...:3001:

Night Spirit

Night Spirit

گنده تالار !
مدیر ارشد تالار

چی فروم خیلی خلاصه تر شه؟
این که فروم هدف داشته باشه خوبه
ولی بقیه ی چیزا هم باید باشن

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

من همون وسطا گفتم با اختصاصی شدن بیشترا مخالفت میکنن ولی با ایجاد تغییرات همه موافق هستن
میگم اولا این گفتگو ازاد که هست رو از توی اخرین ارسالها برداریم بعد یک بخش درست کنیم گفت و گوی ازاد مثل بازی ها اونوقت وقتی مطلب مهمی میزاریم نمیره پایین تا بازدید کننده نداشته باشه
بعد ما الان تخصصی نیستیم ولی مثل اینکه داریم تخصصی میشیم چون وقتی چیزی میزاریم برای بقیه(البته از نظر من)ارزشی نداره چون من قدیما ترول میزاشتم برای کسی ارزش نداشت بعدش به من گفتن درباره موبایل بزار برای همین من میزارم (دستور از بچه های بالا بود:دی)ولی من هنوزم میگم اگه تخصصی بشه اوضاع ما اوایل خیلی بد میشه!

Night Spirit

Night Spirit

گنده تالار !
مدیر ارشد تالار

کاملا موافقم
تخصصی نشه
هدف داشته باشه ولی همه چیز دیگه هم سرجاش باشه

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا