اختصاصی نکات کنکوری 100% عملی

• شروع کننده موضوع DAYAK
  • تاریخ شروع

کنکوری ها بیایید ؟؟

• مطالب جالبی هست

رای: 1 100.0%
  • کار آمدی نیستن مطالب

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    1
DAYAK

DAYAK

کاربر تالار
کاربر تالار
با سلام و عرض خسته نباشید به تمام دوستان من امروز اومدم که کسانی که دارن برای کنکور اماده میشن مطالب جالب و خوبی بذار شاید بتونه به شما ها کمک کنه که بتونید به خواسته های خودتون برسید البته اینم بهتون بگم نکاتی که قراره بگم برای (تجربی و ریاضی) هست بیشتر سر تجربی ها هستم ولی برای بچه های ریاضی را هم میگم من نکات را میگم ولی اگه خواستید و سوالی داشتید مطرح کنید تا جواب داده شود و دیگران هم استفاده لازمه را ببرند//البته من خودمم دارم برای کنکور اماده میشم گفتم :grin::grin::grin:به شما ها هم یاد بدم که بتونید موفق بشید:khansariha (56)::khansariha (56):

DAYAK

DAYAK

کاربر تالار
کاربر تالار
اولین موضوعی را که قراره براتون مطرح کنم اینکه ها چه جوری باید تست بزنید
شما کنکوری ها باید صرف ساعت 9/10 تموم کنید چون دفترچه های عمومی را جمع میکنن و تخصصی ها را میارن که اینا را خودتون میدونید؟/
چندین روش برای تست زدن"
اول باید برن از نقاط قوت به ضعف یعنی چی::: یعنی اول ما باید ببینیم که توی چه درسی قوی و زرنگ هستیم میریم از اون درس ها شروع میکنیم و بعد میاییم سر درس های هاییی که ضعیف هستیم
دومین روش نقاط ضعف به قوت یعنی چی:: یعنی ما وقتی سر جلسه امتحان هستیم میرم سر درس ادبیات میخواییم تست بزنیم ولی میبینیم بلد نیستی و میری بعدی میبینی بازم بلد نیستی این شما را ضعیف میکنه و شما خسته میکنه پس طبق گفته هام میرم سر درسی که قوی هستیم
سومین روش باید این باشه که طبق روتین دفترچه بزنید
که به نظر من باید طبق رویتن بزنید چون این طوری انرژی بهتری بهتون دست میده.
موضع بعدی در باره ی این هست که درس ها را باید چطوری بزنید چه سوال هایی را باید بخونید و چه سوال هایی را نباید بخونید

WickedSick

WickedSick

کاربر تالار
کاربر تالار
بسیار عالی!
فقط بصورت کلی مهم ترین چیز درس خوندنه.برنامه هم جفتش بریزید خعلی خوب میشه!
راجع به نقاظ ضعف درست گفتی.کلا ادم باید روی هر 3 نقطه ضعف نقطه عطف(اونی ک توش قوی ای :| ) و اون متوسطه کار کنه.
هر کدوم به تناسب اش.
زمان بندی خیلی مهمه!و تککنیک معروف صبدر منفی هم به کار ببرین ک اونم خوبه.
پ.ن:موفق باشید کنکوریا.منم سال دگ باید کنکور بدم :/ خدا رحم کنه :|

DAYAK

DAYAK

کاربر تالار
کاربر تالار
بله دوست عزیز همین طور هست من در طی بعدی روش تست زنی هر درس را بهتون میگم باید چه جوری بزنید البته نکاتی که بیان میکنم از رتبه های 1کنکور امسال یعنی سارا همتی از تبریز که من یه اشنایی داشتم پرسیدم که بهم گفتن و دارم به شما ها هم میگم که بتونید بهترین تراز و رتبه را بیارید

DAYAK

DAYAK

کاربر تالار
کاربر تالار
مبحث بعدی اینکه وقتی سر کنکور میخوایید امتحان بدید الکی نرید وقتی میخوایید امتحان بدید اول از همه با خودتون خلوت کنید یعنی چی اول باید مشخص کنید هدف شما برای چی هست اصلا برای چی سر جلسه امتحان هستید خوب باید مشخص کنید چه رتبه ای میخوایید چه رشته ای میخوایید قبول بشید و کدوم دانشگاه به فرض مثال من برای خودم میگم رتبه500 رشته دندون پزشکی دانشگاه بهشتی
این باعث میشه به شما روحیه بده سر جلسه امتحان و بتونید به سوالات به خوبی جواب بدین

DAYAK

DAYAK

کاربر تالار
کاربر تالار
:grin:دوستان عزیز بخاطر امتحانات یه چند روزی را نمی تونم بیام براتون مطالبو بذارم بعد امتحانات براتون میذارم :grin:

DAYAK

DAYAK

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام دوستان عزیز من برگشتم که مطالب کنکور را براش ما بیارم البته کنکور برای کسانی که تا سال 97 هستن چون برای هفتم یا هشتم و ...... اطلاعات زیادی ندارم
نکته جالب امسال کنکور این بود که سال های امسال اسون ترین سوال های این ده 90 بود چون از سال 86به پایین عین کتاب میدادن سوال ها را که میشه گفتش زیست از دین و زندگی اسون تر بود و امسال دیگه
از این خبرا نیست چون سال ها تلفیقی هست و طوری هست که همه را به چالش میکشن یعنی سوال برای سال پیش هست 3گزینه برای سال دوم و 1 گزینه برای سال پیش و شما باید کتاب ها را عمقی بخوانید که سریع جواب بدید

DAYAK

DAYAK

کاربر تالار
کاربر تالار
دوستان عزیز برای اینکه کنکور را خوب بدید نیازی برای خوندن درس زبا فارسی سال دوم نیست تا حدودی پس زیاد وقتتون را سر این درس تلف نکنید
نکنه بعدی در باره ی درس شیمی هست شما باید از 1تا 38جدول مندلیوفو حفظ باشید تا بتونید به سوال های فصل 1جواب بدید در غیر این صورت کارتون به سختی هست

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا