هک

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
پاسخ : هک

دوستان من میخوام یک سایتی را هک کنم باید چیکار کنم مبتدی هستم میشه بگید
+
میخوای وای فای هم هک کنم ممنون بهم بگید

درود ؛ میتونم بهتون توصیه کنم که برید سراغ مطالعه و یادگیری هک و امنیت ؛ هک به این سادگی نیست که مثلاً با چند دقیقه وقت گذاشتن بتونید کاری توش انجام بدید بلکه کار دشوار و زمان بریه ؛ منابع متفاوت و کلاسها و کارگروه های مختلفی وجود داره ؛ اگر دوست دارید چند تا منبع و گروه بهتون معرفی کنم ! ممنون

آخرین ویرایش:
P

parhama

کاربر تالار
کاربر تالار

درود ؛ میتونم بهتون توصیه کنم که برید سراغ مطالعه و یادگیری هک و امنیت ؛ هک به این سادگی نیست که مثلاً با چند دقیقه وقت گذاشتن بتونید کاری توش انجام بدید بلکه کار دشوار و زمان بریه ؛ منابع متفاوت و کلاسها و کارگروه های مختلفی وجود داره ؛ اگر دوست دارید چند تا منبع و گروه بهتون معرفی کنم ! ممنون

بله ممنون میشم

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

> اینها منابعی است که " انجمن رمز دانشگاه گیلان " به بچه های علاقمند به هک و امنیت معرفی کرده ؛ البته کلاس ها قرار از چند هفته ی دیگه شروع بشه ؛ امیدوارم جالب باشه ... !

خودتون هم باز بگردید حتماً منابع دیگه ای وجود داره که بهتر و مفیدتره براتون ؛ اگر می خواید میتونم از یکی از استادهام در این مورد بپرسم ...

مقدمه ای بر رمزنگاری - دکتر سلماسی زاده
سخت افزارهای رمزنگار - دکتر ابراهیمی
اصول رمزنگاری - مهندس مرادی
امضای دیجیتال - مهندس بهشتی
رای گیری الکترونیکی - مهندس رجب زاده
توابع در هم ساز - دکتر باقری
پروتکلهای رمزنگاری - مهندس سبزی نژاد
کلید عمومی - مهندس علیزاده
رمز جریانی - مهندس احمدیان

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا