واکنش آموزنده مسی به عذرخواهی ایرانیان در فیسبوک + عکس

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
واکنش مسی به عذرخواهی ایرانیان در فیسبوک + عکس

مسی: من می دانم اینهایی که تهدید کردند ایرانی های واقعی نیستند.

MESSI-1.jpg

پس از حمله ایرانی ها به پیج مسی، این بازیکن رفتار ایرانی ها را غیردوستانه خواند و پس از آن ایرانی های زیادی رفتند و در پیج این بازیکن از او عذرخواهی کردند.
.
مسی هم با بزرگ منشی در این مورد پاسخ داد: «ایرانی های عزیز، نیازی به عذرخواهی نیست. من می*دانم ایران فرهنگ غنی ای دارد و من می دانم اینهایی که تهدید کردند ایرانی های واقعی نیستند.

Messi-1.jpg

من الان هم فقط سخت تمرین می کنم تا در بازی مقابل ایران، مدافعان این تیم را اذیت کنم.» این واکنش محترمانه و حرفه ای مسی در نوع خود جالب توجه و آموزنده است. با این حال نباید تهدید زیرپوستی مسی مبنی بر تمرین سفت و سخت را نادیده گرفت. گویا تیم ملی کشورمان به راحتی قربانی فحاشی و بچه بازی چند تن از هموطنان مان شده است.

MagicalBOY

MagicalBOY

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
پاسخ : واکنش آموزنده مسی به عذرخواهی ایرانیان در فیسبوک + عکس

مطمئنین این کامنت مال خود مسیه ؟؟؟ آخه هزار تا پروفایل fake و تقلبی بنام مسی ساختن میان کامنت میدن بعید نیست اینم سرکاری باشه!

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

در خبرگزاری های فارسی گفته شده که.این.کامنت تقلبی هست و صحت نداره

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته

قسمت شد پس برم فیسبوک ببینم این خبر درسته یا نه حتما بهتون خبر میرسونم

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته

si3dexe_535.jpg

بخش خبری بیست و سی ۱۷ آذر ضمن پخش خبر هجوم نزدیک به صد هزار کاربر ایرانی به صفحه شخصی مسی حتی پیامی از مسی پخش کرد که اولین بار سایت انتخاب آن را درج کرده بود ولی کاملا” مشخص بود که این پیام جعلی است و یک کاربر ایرانی یک اکانت با نام و عکس مسی درست کرده و آن پیام را درج نموده

واقعا” متاسفم برای صدا و سیما که با این همه امکانات و بودجه ای که دارند یه تحقیق کوچک اینترنتی انجام نمی دهند

همه ی خبر ها درباره ی مسی دروغ بود

آخرین ویرایش:
Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک

ینی این کامنتایی که ایرانیا دادن رو بخونی از خنده روده بر میشی :|

مسی جان دلار چنده اونجا الان ؟
مسی داش منو به فرزند خوندگی قبول میکنی ؟

...... :|

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا