اختصاصی پایان سرور ژوپیتر... پیروزی فدراسیون همیشه فاتح و بزرگ استارز(StarS)

GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
سلام دوستان:113:

نمیدونم این چند وقته چرا نصیب من میشه که اینقدر تاپیک های شادی و خوشحالی بزنیم:114:

در حال اینم وظیفه ما بود که پیروزی و فتح سرور ژوپیتر
رو به دست بزرگ مردان استارز(StarS) در اینجا تبریک بگیم:34::34:
:khansariha (78)::khansariha (78)::khansariha (78)::puria::puriya::khansariha (17)::khansariha (17)::khansariha (17):

از اونجای که تعدادی از کاربرای این فروم از بزرگان بازی اسماندژ بودن و همچینین مدیران این فروم ای قدیمی ترین کاربرای آسماندژ هستن و اکثرا هم جز فدهای استارز بودن

بهشون این پیروزی رو تبریک میگم

یه توضیح کوچلو درمورد سرور و بعد جشن و پایکوبی:
به جرائت میتونم بگم که سرور ژوپیتر یکی از سخت ترین و پر فراز نشیب ترین سرور های اسماندژ بوده که بزرگ مردان استارز مردانگی و بزرگی خودشون رو در این سرور نشون دادن و نشون دادن که استارز مثل همیشه پیروز میدان هست
وکسی نمیتونه جلوش رو بگیره
سروری که استارز خیلی عقب تر از دشمنانش بود ولی با عزم جزم و اراده قوی تونستن تمام موانع رو پشت سر بزارن

پرتال در سیاره aminb ساخته شد کسی که سرور رو 21 روز دیرتز از بقیه شروع کرد بود ولی در پایان رنک 3 اسماندژ بود
این خودش نشون میده که استارز و بچه هاش بی رقیب هستن
شاید بیشترین نیروی که توی اسماندژ ساخته شده این سرور رنک 1 استارز و بازی ساخت به اسم حامد persoanl_68
و خیلی از دوستان دیگر که خیلی کمک کردن در این راه ....

و در اخر از فرمانده بزرگ استارز جناب ساسان اهورامزدا تشکر میکنم که واقعا با وجود اینکه وسط سرور ازدواج کردش ولی باز بچه ها رو دور هم نگه داشت
تبریک ساسان...

کلام اخر: هر وقت که استارز و فرمانده های اصلی استارز تو اسماندژ باشن هیچ دشمنی حرفی واسه گفتن نداره

شاد باشینننن وجشن و پایکوبی راه بیاندزیییییییییدددددددددددددددددد:khansariha (17)::khansariha (17)::khansariha (17)::khansariha (17)::khansariha (17)::khansariha (17):

اینم بزرگ مردای استارز که حالشون خوش نیست
:khansariha (71)::khansariha (71)::khansariha (71)::khansariha (72)::khansariha (72)::khansariha (72)::khansariha (72)::khansariha (72)::khansariha (71)::khansariha (71)::khansariha (71)::khansariha (71)::khansariha (72)::khansariha (71)::khansariha (71)::khansariha (71):
:khansariha (73)::khansariha (73)::khansariha (73)::khansariha (72):

آخرین ویرایش:
lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار
منم تبریک می گم:دی
سرور خیلی خوبی بود فقط ما نفهیمیدیم تیم داره چیکار می کنه لین وسط:هه
اینم بگم که اکانت personal_68 با سختن 550 کیلو اسکای بیشترین اسکای رو داشت:)

A

AminB

کاربر تالار
کاربر تالار
من هم تبریک میگم...
مساوی شدیم سه به سه :)
مرتضی و ممد با برد شما میشیم چهار به سه ;)
ایشالا تا چند وقت دیگه تاپیک فتح سرور کیوان توسط استارز رو میبینیم 3>

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
به به تبریک میگم
استارز همیشه کارش درست بوده :)
ولی خب شماها هنوزم نتونستید اسماندژ رو ترک کنیداااا:دی

GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
با افتخار اسماندژ میبوسیم میزاریم کنار....

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار
ایشالله:))

AhooramazdA

AhooramazdA

SaSaN
کاربر تالار
من هم به نوبه ی خودم این پیروزی رو به همه ی استارزی ها و دوست داران استارز تبریک می گم و این پیروزی و فتح رو تقدیم فرمانده ی خوبم مسعود کنت ام ام می کنم. همه بدونن که ما با کار گروهی و زحمت جمعی به این پیروزی دست پیدا کردیم و همه در اون سهیم هستند.

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا