پرسش و پاسخ udk

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
اه
نشد
به یه روش دیگه هم رفتم ولی نشد

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
سلام من برگشتیم دریروز کلی کار داشتم (:)ببخشید ))

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام خواهش میکنم راستی مشکلم حل شد:دیحالا یه سوال دیگهمن هشت تا پرچم گذاشتم میخوام بازیکن حتما اینا رو به ترتیب برداره یعنی از یک به بالا با کیزمت میشه یا باید کد نویسی کرد؟سوال دومم این که این فرشاد صمیمی کیه؟هرچی فکر میکنم یادم نمیاد تو فروم udk تاپیک زده

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
1/ اگه باید به ترتیب باشه باید روند بازیت ترتیب داشته باشه ؛ چه ربطی به کد داره :دی

2/ اون تایپیک تو انجمن رو مطمئنا نیستم که خود آقای صمیمی زده باشه ، زیاد فکر هم نکن الان مغزت منفجر میشه ، فرشاد صمیمی همون کسیه که بازی سازی رو آموزش میده ابله ...

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
1/ اگه باید به ترتیب باشه باید روند بازیت ترتیب داشته باشه ؛ چه ربطی به کد داره :دی

2/ اون تایپیک تو انجمن رو مطمئنا نیستم که خود آقای صمیمی زده باشه ، زیاد فکر هم نکن الان مغزت منفجر میشه ، فرشاد صمیمی همون کسیه که بازی سازی رو آموزش میده ابله ...

خداااااا:دی

ببین یه مارپیچه چندتا پرچم توش هست
باید اول پرچم یک رو برداریم بعد پرچم دو بعد پرچم سه و....
طبق یه نقشه باید پیش بریم

2- آخه یه جوره عجیبی صحبت میکرد یکم تعجب کردم نمیدونم چرا:3009:

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
ببین بازی باید یک روند داشته باشه مثلا تو یک اتاق تا وقتی شیئ خاصی رو بر نداری در باز نمیشه و در راهرو تا وقتی دکمه ی آسانسور رو نزنی بازی ادامه پیدا نمیکنه ، باید حتما وارد آسانسور بشی تا حرکت بکنه و...
- > اگه یک ویدیو از این قسمت بازیت آپلود کنی خیلی خوب میشه .

آخرین ویرایش:
A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
ایشالا آپلود میکنم:دی

فعلا که دچار کمبود ایده شدم دیگه نمی دونم چی کار کنم:3009:

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
خب:دی

الان من بخوام کاراکتر و ماشین و اسلحه و ... وارد بازی کنم باید چی کار کنم؟
یعنی تونستم وارد خود udk بکنم فقط نحوه ی استفاده اش رو میخوام
ممنون

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
نبود؟

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا