اطلاعیه پرشین بکس سه ساله شد

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
به نام دوست ...

سلام ،
خب نمیدونم دقیقا از کجا باید شروع کنم ... امسال تصمیم گرفتیم خیلی بی سرو صدا و آروم تولد بگیریم ( نه اینکه سال های قبل تو برج میلاد جشن میگرفتیم :| ) از اینجا بگم که ابتدای سال سوم رو خوب شروع کردیم و داشتیم برای رسیدن به رتبه های بالا تلاش میکردیم که بعد از مدتی دچار مشکلاتی شدیم که بیشترشون فنی بود . البته امسال سال آروم و بی سر و صدایی رو سپری کردیم و دوستان زیادی رو هم به جمع خودمون اضافه کردیم ...
که خب هدفمون هم فقط پیدا کردن دوستان جدیده ... در میانه های سال کمی از هدفمون که ایجاد گروهی شاد و البته دوستانه دور شدیم و همین امر کمی به پرشین بکس ضربه زد که خداروشکر تونستیم خودمون رو جمع کنیم و به مسیرمون برگردیم . جا داره از عزیزانی که در سال های گذشته کمکمون کردند تا پرشین بکس سه ساله بشه تشکری بکنم . اگر هم نامی نمیبرم فقط بخاطر زیاد بودن تعداد عزیزان هست .. ولاغیر !
اما هنوز هم راه زیادی برای ساختن بزرگترین جامعه ی مجازی ایران رو باید طی کنیم . اما با داشتن کاربرانی همچون شما این راه با وجود طولانی بودن هموار خواهد بود .

به هر حال امیدوارم اگر در این سال و سال های قبل اگر از ما خطایی سر زده و باعث رنجش شما شدیم مارو ببخشید ...

موفق باشید :)
تیم مدیریت

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
ایول پس اتفاق مهمت این بود راهنمایی میکردی ما حدس میزدیم دیگه
چرا یادم نبود آخه !!!
ایشاالله سال دیگه همین موقع جشن صد سالگی فروم رو بگیریم :هه
و دو سال بعدش رکورد مارک زاکر بزگ رو بزنیم :دی

صمیمانه و با نهایت سپاس این روز خجسته رو به تمامی کاربران عزیز فروم تبریک عرض نموده از از خدای منان برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون دارم
با تشکر از زحمات دوست عزیز و بزرگوارم محمد دوس داشتنی باشد که همونطور که محمد میخواد بشه و دوستی ها روز به روز بیشتر شه و به هدف والامون برسیم :)

Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال
من هم به عنوان کوچکترین عضو خانوادۀ پرشین بکس این سالروز رو شاد باش میگم
به امید روزی که همه اعضای خانوادمون به نهایت درایت و شخصیت برسن و زبان زد خاص و عام باشند

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
من هم به نوبه خودم سه ساله شدن پرشین بکس به همه تبریک میگم امیدوارم روز به روز پیشرفت کنیم چشم بدخواهامون کور بشه الهی :D

از مدیران و کاربرانی که زحمت کشیدن تا این فروم پا بر جا بمونه از صمیم قلب تشکر میکنم و دست تک تکشونو میبوسم :ایکس

به امید خدا امسال قراره بترکونیم و برنامه های زیادی برای شما دوستداران پرشین بکس داریم

برامون دعا کنید تا به مشکلی برنخوریم و همیشه در حال پیشرفت باشیم نه پست رفت .

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
تولدت مبارك پرشين بكس،اميدوارم 120 ساله شي
زودتر ميگفتيد يه كيك براش درست ميكردم
پ.ن:دست مديراي زحمتكش پرشين بكس هم درد نكنه،مخصوصا آقاي مديرِ مديرتر

GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
تبریک میگم به نوبه خودم
خیلی خوشحالم امروز کلن روز خوبی رو شروع کردم....

!₪ ŽεüŠ ₪!

!₪ ŽεüŠ ₪!

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
خداقوت محمد جان
به امید پیشرفت روز افزون برای مجموعه پرشین بکس :53:

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا