اطلاعیه پرشین بکس شش ساله شد !

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام ؛
به همین زودی ! ششمین سال از فعالیت پرشین بکس هم گذشت و وارد هفتمین سال شدیم. شش سالی که تلخی و شیرینی بسیاری داشت اما گذشت . خوشحالم که این وبسایت بستری برای ایجاد خانواده ای دوست داشتنی شد، خانواده ای که شاید بزرگ تر از یک کلمه و حرف باشد .

امیدوارم در سال آینده بتوانیم در جهت گسترش این خانواده قدم برداریم .

با تشکر از شما همراهان همیشگی پرشین بکس :heart:

محمد باقری - احمد محمدزاده

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
یادش به خیر، روزی که توی فروم آسماندژ (مهد آشنایی! :دی) متوجه شدم که محمد میخواد یه فروم درست کنه که حتی در نبود آسماندژ دور هم جمع باشیم.
و چقدر الآن از این بابت خوشحالم که علاوه بر اینکه ما رفقای آسماندژ جمع بودیم، رفقای عالی دیگه ای هم بهمون اضافه شد.
و بازم چقدر خوشحالم که وارد هفتمین سال دوستیم با بهترین رفقام (و درواقع تنها رفیقام!) شدم.
از تمام بچه هایی که اینجا هستن یا «بودن» تشکر میکنم که خاطره های قشنگی، چه خوب چه بد، برام ساختن.
امیدوارم این دوستی ها همچنان که حتما میمونن، صمیمیتشون هم بیشتر و بیشتر بشه. :heart::heart:

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته
خیلی خوشحالم که عضوی از این خانواده هستم و واقعا بهترین دوستام رو اینجا دارم درسته اینجا دنیای مجازی حساب میشه اما دوستانی که اینجا دارم از واقعی هم برام واقعی تر هستند و امیدوارم همیشه این دوستی هامون پایدار بمونه
:heart

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
مبارکه مبارکه :دی

!₪ ŽεüŠ ₪!

!₪ ŽεüŠ ₪!

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
تبریک به همه رفقا
به امید موفقیت روز افزون مجموعه وزین پرشین بکس
خیلی سال هست در کنار شما دوستان افتخار حضور دارم . @};-

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
تبریک میگم تولد پرشین بکس امیدوارم همیشه پابرجا بمونه و روز به روز پیشرفت کنه بهترین خاطراتمو خدایش تو این سایت دارم لحظات تلخ و شیرین زیاد داشت ولی خو با بهترین ادمای عمرم اشنا شدم واقعا مدیر و کاربرای مشتی خوبی داره یکی از یکی با معرفت تر همه مثل یک خانواده میمونن امیدوارم تا اخرم این بکس عزیز کنار هم باشن:ایکس

WickedSick

WickedSick

کاربر تالار
کاربر تالار
یادش بخیر پارسال :دی
خیلی چیزا بهتر بود :دی (در مورد خودم میگم نه فروم, فروم همیشه عالیه 3>)
دیگه خودتون میدونین :دی زیاد حوصله ندارم ببخشین پارسالم همینطور شد
ولی مهم نیته! =)
میدونمم اشکالات گرامری و غیره هم داره ولی ببخشین دیگه :دی
تریبکات بسیار.انشالله که سال های سال فروم و بچه های توش به خوبی عمر کنن :)

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
مبارک باشه
واقعا در کنار شما دوستان بودن خیلی خوب و عالیه
خانواده دوس داشتنی پرشین بکس ان شاالله پر جمعیت تر بشه
دوستون دارم خیلی زیاد :riz304::heart:

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا