پرشین بکس یک ساله شد !

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
درود خدمت تمامی کاربران عزیز پرشین بکس

با عنایت خداوند متعال و به پشتوانه ی شما کاربران عزیز پرشین بکس یکساله شد.

محبوبترین های پرشین بکس :

یکی از محبوبترین ها اموزش های هک بازی انلاین تک بود که مورد استقبال خیلی از بازیکنان قرار گرفت

و یکی دیگه از محبوبترین ها ترجمه کتاب هرم سرخ بود باز هم مورد توجه علاه مندان به فرهنگ و ادب قرار گرفت

امیدواریم به پشتوانه شما عزیزان و خداوند متعال بتونیم دامنه خدمت خودمون رو بیشتر کنیم

جدا داره یادی از چند تن از عزیزانی که در ابتدای راه با ما همراه بودن اما به دلیل برخی مشکلات از ما جدا شدن هم یادی بکنیم :

1. general ( علیرضای عزیز مدیر کل و همراه قدیمی ما!)

2.مجیکال بوی ( محمدرضای عزیز که در فروم تست همراه ما بود و پرشین بکس رو ایشون نامگذاری کرد )

3.اسلایر هم در فروم تست با ما همکاری میکردن که رفتن (بی خبر )

و عزیزانی دیگر

و همچین از مدیران عزیز تشکری داشته باشم :

1. احمد عزیز که از ابتدای راه همراهی مون کردن و کمک بسیاری به پرشین بکس کردند ( A.SHADOW )

2. فتاح عزیز که زحمت زیادی برای فروم و پرتال کشیدن از جمله اینکار میشه رفع ف ی ل ت ر کردن سایت رو نام برد که کمک زیادی به ما کرد ( killer666 )

3. و مدیران بازنشسته و بازننشسته ( : D ) از جمله صالح ، مهدی ، سجادها ، سما خانوم ، اقا میثم ، محمد لایتینگ و پارسا که نقش پررنگی در زنده نگه داشتن سایت رو داشتند

قرار بر این بود که برنامه های خاصی برای شما تدارک ببینیم و سوپرایز هایی در این شب داشته باشیم که متاسفانه نشد و سعی میکنیم تا هفته های اینده این کار رو هم به نتیجه برسونیم

یا حق !
اشکالات نگارشی رو به بزرگی خودتون ببخشید:)

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
پاسخ : پرشین بکس یک ساله شد !

134419463949077.jpgتولد تولد

Persian bax.jpg

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

بله بله یک سال گذشت...
و چه دوران خوبی بود...
به جرات می تونم بگم بهترین اوقات من در اینترنت زمانی بود که در پرشین بکس بودم.

جا داره از محمد (Nodije) عزیز تشکر کنم که در طی این سال با زحمات بی نظیرش به پیشرفت فروم کمک کرد و ما رو دور هم جمع کرد و مشکلات رو با مهارت و کاردانی خودش رفع کرد.

تولد پرشین بکس مبارک...

Night Spirit

Night Spirit

گنده تالار !
مدیر ارشد تالار

:3600:تبریک تبریک تبریک

انشاالله 1200 ساله شه

Sajjad MT

Sajjad MT

گنده تالار!
مدیر بازنشسته

انشالله تو دست و بال خودتون بزرگ شه
انشالله چرخش براتون بچرخه
ببینم روزیو که میگی تلد نوه های پرشین بکسه
خدا حفظش کنه
ماشالله خدا تاپیکاشو بیشتر کنه
خدا مدیراشو براتون نگه داره (نخ سوزن Sajjad MT :دی)
خدا کاربراشو بیشتر کنه
:دی
پرشین بکس تولدت مبارک
تو رو خدا ببخشید کادو نیاوردیم

MagicalBOY

MagicalBOY

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

2.مجیکال بوی ( محمدرضای عزیز که در فروم تست همراه ما بود و پرشین بکس رو ایشون نامگذاری کرد )

سلام به همه ی دوستای گلم تو انجمن پرشین بکس
خب این یه سال همونطور که میدونین (محمد میدونه!) یه سری مشکلات خانوادگی و کنارش بحث درس و مدرسه و این حرفا وقت نت اومدن رو ازم گرفت
ولی از همین الان برگشتم و میمونم چون خیلی دوست دارم کنار بچه های قدیمی و جدیده اینجا دوباره فعالیتم رو شروع کنم
و احتمالا از بعد تابستونم کمتر بیام نت بخاطر درسا...ولی بهرحال تا آخر شهریور هستم بقیشو خدا بزرگه!
خب خیلی خوشحالم که بیشتر بچه های قدیم رو اینجا میبینم از جمله Killer666 فتاح عزیز،Deathspank مهدی گل،Nodije محمد عزیز و بقیه ی دوستانی که اسمشون جا مونده منو ببخشن
محمد جان داداش شرمنده کردی من هیچ کارم کوچیک همه هم هستم
فدای همتون
محمدرضا :ایکس

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا