پیامک های دروغگویی

Jason Statham

Jason Statham

دل شکسته
کاربر تالار
کاربر فعال
به سه چیز تکیه نکن
غرور ،دروغ وعشق،
آدم با غرور می تازد،
با دروغ می بازد وبا عشق می بازد.

:heart::heart: :heart::heart:

در ابتدایی خوانده ام بابا به ما نان می دهد
کوکب خانم سفره را به سرزده میهمان می دهد
اما حالا حسنک آنطرف با گوسفندان همنشین
چوپان دروغگو اینطرف به گرگها اسکان می دهد

دروغ نیست اگر بگویم. که بی تو، زنده مانی میکنم ، نه زندگانی !

اگر کسی می گوید که برای تو می میرد دروغ میگوید!!! حقیقت را کسی میگوید که برای تو زندگی می کند

دروغگو ، تو مگه نگفته بودی ستاره ی من فقط تویی ؟
حالا میبینم اون بالا داری باعث درخشیدن بقیه ی ستاره ها هم میشی !

امروز تولد پينوكيوست به خاطر اين كه يادي از اين عروسك چوبي دروغ گو بشه يه دروغ در مورد من بگو و برام بفرست

دروغ مثل برف است که هر چه آنرا بغلتانند بزرگتر می شود.

داستایوسکی كسی كه به خودش دروغ می گوید و به دروغ خودش گوش می دهد، كارش به جایی خواهد رسید كه هیچ حقیقتی را نه از خودش و نه از دیگران تشخیص نخواهد داد.

:heart::heart: :heart::heart:هر کس بد ما به خلق گوید ما دیده به بد نمی خراشیم ما نیکی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم.

تو به من بگو زشت! من به تو می گم قشنگ! بذار جفتمون به هم دروغ گفته باشیم!

عشق رو اد کن . غم رو دلیت کن . دروغ رو هک کن . از معرفت کپی بگیر . برام اف بذار . و این اس ام اس رو واسه عزیزترینت سند کن ...

روزي دروغ به حقيقت گفت : ميل داري با هم به دريا برويم و شنا كنيم ، حقيقت ساده لوح پذيرفت و گول خورد . آن دو با هم به كنار ساحل رفتند ، وقتي به ساحل رسيدند حقيقت لباسهايش را در آورد . دروغ حيله گر لباسهاي او را پوشيد و رفت . از آن روز هميشه حقيقت عريان و زشت است ، اما دروغ در لباس حقيقت با ظاهري آراسته نمايان مي شود

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا