چگونه وبسایت بسازیم

• شروع کننده موضوع security
  • تاریخ شروع
P@rtiz@n

P@rtiz@n

ريزه ميزه تالار
مدیر بازنشسته
پاسخ : چگونه وبسایت بسازیم

من میگم برا شروع چون انچنان حجمی نداره سایت فضایه 2 گیگ یا 1 گیگ رو بگیری فعلنه بسه
برا انتخاب هاست هم بستگی به سیستمه سایتت داره اگر ویبولتین باشه سیستمت باید هاست وارز باشه یعنی از قوانین پیروی نمیکنه و شما که از وی بی غیر مجاز استفاده میکنی مشکلی برات نداره !
اما برا سیستم هایه دیگه باید سرعت هاستو بسنجی مثلا یه هاست مخصوصه دانلود یعنی پهنایه پاندش زیاده و cpu خوبی داره یه هاست عادی هستش که میشه توش همه چی ریخت !
و من مای بی بی رو توصیه نمی کنم چون بیشتر کسانی که مای بی بی داشتن با ویبو لتین عوض کردن !
و یه توصیه دیگه قبل از هر کاری مشخص کن سایتت چی می خواد باشه ؟
تا بتونی یه سیستمه مناسب انتخاب کنی!
در مورده ساب دامین بستگی به هاستت داره که چند تا ساب دامین ارائه بده !
و دامنه هم به هاست ربطی نداره زیاد ! میتونه .ir .com .gor و ..... باشه

S

siarnold

مخ تالار
کاربر تالار

یه وبلاگ دارم که میخوام به سایت تبدیلش کنم یه سایت خبری آموزشی و اطلاعات عمومی بیشتر مطلب خوندنی میزارم نه دانلود
و میخوام یک انجمن هم ساب همون داشته باشم آدرس وبلاگ
گوگل فارسی

آخرین ویرایش:
Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک

سیاوش جان همون ارائه دهنده هایی که ممد جون گفتن عالین !
به نظر من 2 گیگ هاست بگیر با 3 گیگ انتقال داده

توی نصب و ... کمک نیاز داشتی حتمن بگو خودم کمکت میکنم

به اینجا هم یه سری بزن
غول همه ی ارائه دهنده هاست
پورتال, نرم افزار پشتیبانی آنلاین, سرور اختصاصي, ميزباني وب, CMS, ثبت دامنه

soltaneghalbh

soltaneghalbh

سلطان قلبها
کاربر تالار

سلام
در رابطه با گفته ی دوستمون در رابطه با زدن فروم
بی شک mybb پیشرفته تر و حرفه ای تر از phpbb هست ، و در مورد ظاهرش که گفتن خوب نیست ، الان قالبهای خوبی برای مای بی بی اومده که زیبا هستن و جلوه ی خاصی میدن به فرومت ، اما مثل مابقی سیستم ها اگر قالب شیک و منحصیر به فرد بخواین باید یا خودتون دست به کار بشید و یا کمی سر کیسه رو شل کنین
مثال : انجمن طراحی شده با مای بی بی : باحـــال فــــروم | متفاوت ترینها (انجمن خودم)
و اما اینکه رو هر دامنه یک سایت بزنین بله میشه و اگه هاستتون معتبر نباشه ممکنه کمی سرعت بیاد پایین ، همین

خرید هاست
طراحی سایت

موفق باشید

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا