چگونه ویروس NewFolder.exe را از بین ببریم

• شروع کننده موضوع Jason Statham
  • تاریخ شروع
Jason Statham

Jason Statham

دل شکسته
کاربر تالار
کاربر فعال
L134975810638-1.jpg

ایران ناز، احتمالاً همه شما یک بار هم که شده با ویروس NewFolder.exe دست و پنجه نرم کرده اید مگر آن که کاربر سیستم عامل های لینوکس و مکینتاش باشید.ویروس NewFolder.exe با آلوده سازی پوشه های شما دردسرهایی را برای شما به ارمغان می آورد که مهمترین آن پاک شدن پوشه ها بعد از ویروس کشی فلش یا هارددیسک اکسترنال و… است.

اما نکته اینجا است که وقتی حجم درایو خود را چک می کنید می بینید که هنوز فایل ها همانجا قرار دارند! ولی هیچ اثری از آن ها نیست. حتی Show hidden Files and Folders در Folder Options هیچ کمکی به شما نخواهد کرد. البته یک راه ساده این است که اگر نام پوشه حذف شده را می دانید آن را در نوار آدرس بعد از نام درایو وارد کنید و اینتر را بفشارید. اما به یاد آوردن نام تک تک پوشه ها اگر مدت زمان زیادی هم از ریختن آن ها داخل درایو یا فلش گذشته باشد کار دشواری است.

پس راه حل چیست؟ راه حل را در ادامه خواهید یافت.چاره کار نرم افزار Anti Hidden است که حجم آن به ۸۰۰ کیلوبایت هم نمی رسد. این برنامه یک برنامه کاملاً ایرانی است.روش کار هم بسیار آسان است در قسمت مسیر، مسیر درایو یا فلش مموری خود را مشخص کنید و سپس کلید شروع عملیات را بفشارید. همه چیز به سرعت بازیابی خواهد شد.امیدواریم این برنامه بسیار مفید به کارتان بیاید و بتوانید فایل ها و پوشه هایتان را از چنگال ویروس NewFolder.exe برهانید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Anti Hidden :

- از بین بردن برخی اثرات ویروس ها پس از پاکسازی

- نمایش فایل ها و فولدرهایی که توسط ویروس ها مخفی شده اند

- نمایش پوشه های سیستمی مخفی شده

- استفاده آسان

- و …

منبع ایران ناز

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned
پاسخ : چگونه ویروس NewFolder.exe را از بین ببریم

خیلی جالب بود!!! واقعا این یکی از مشکل های ملته!!!!! من همیشه وقتی می خوام از دستش راحت شم باید حذفش کنم که اون موقع فایل های خودمم حذف می شد ولی این نرم افزار خیلی باحاله!! با این که امتحان نکردم!! چون که دانلود نذاشتی!!!ش

Jason Statham

Jason Statham

دل شکسته
کاربر تالار
کاربر فعال

خیلی جالب بود!!! واقعا این یکی از مشکل های ملته!!!!! من همیشه وقتی می خوام از دستش راحت شم باید حذفش کنم که اون موقع فایل های خودمم حذف می شد ولی این نرم افزار خیلی باحاله!! با این که امتحان نکردم!! چون که دانلود نذاشتی!!!ش

من خودم این مشکلو داشتم با آنتی ویروس نود32 رفع شد اما خوب یه نوع ویروسه دیگه:گل

آخرین ویرایش:
Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

خدا رو شکر تا الان کامپیوترم ویروسی نشده سریع ضربه فنیشیون میکنم با شید

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا