کدوم یکی رو بخرم؟

babak1000

babak1000

کاربر تالار
کاربر تالار
اینم دو مدل هم در نظر گرفتم:
[تصویر مورد نظر حذف شده است]:http://1.uped.comule.com/images/20be76a86c0d.jpg
Dell Inspiron 5110-R
لپ تاپ دل اینسپایرون 5110
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.44 کیلوگرم
پردازنده: Intel 2330M Core i5 2.3 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 4 GB DDR3
هارد دیسک: 500 GB 5400 RPM
کارت گرافیک: GeForce® GT525M 1.0 GB up to 4.0 GB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - DOS حدود 830 تومن

[تصویر مورد نظر حذف شده است]:http://1.uped.comule.com/images/948ead63a9f2.jpg
Acer Aspire 5750G-C
لپ تاپ ایسر اسپایر 5750
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.5 کیلوگرم
پردازنده: Intel 2330M Core i3 2.2 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 4 GB DDR3
هارد دیسک: 500 GB 5400 RPM
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GT 520M GPU 1024 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - DOS حدود 830 تومن

Joker

Joker

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
اول از همه چقدر میخوایید هزینه کنید؟ دومان اصلا لب تاب با cpu i3 نگیر قدیمیه .دومان اگه واسه بازی و کارای گرافیکی و همچنین لب تاب محکم و قوی میخوایی بهترن انتخاب dell xps l502 هستش چون در حال حاضر من خودم این لب تابو دارم و به راحتی باش بازی های جدیدو اجرا میکنم هیچ مشکلیم تا حالا نداشته در ضمن ایسر و ایسوز هم مارکای خوبین اما dell xps یه چیز دیگس برای اطلاعات بیشتر هم میتونید به سایتdigikala.com مراجعه کنید

babak1000

babak1000

کاربر تالار
کاربر تالار
اول از همه چقدر میخوایید هزینه کنید؟ دومان اصلا لب تاب با cpu i3 نگیر قدیمیه .دومان اگه واسه بازی و کارای گرافیکی و همچنین لب تاب محکم و قوی میخوایی بهترن انتخاب dell xps l502 هستش چون در حال حاضر من خودم این لب تابو دارم و به راحتی باش بازی های جدیدو اجرا میکنم هیچ مشکلیم تا حالا نداشته در ضمن ایسر و ایسوز هم مارکای خوبین اما dell xps یه چیز دیگس برای اطلاعات بیشتر هم میتونید به سایتdigikala.com مراجعه کنید
راستش 800 تا 850 بیشتر نمی تونم هزینه کنم ،برای کار خانگی می خوام مگهcpu i3 برای کار خانگی مشکلی داره کار خاصی نمی خوام باهاش انجام بدم.

آخرین ویرایش:
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
من با لپتاپ دل که مشخصاتی که گذاشتی کار کردم!

لپتاپ خوب و با کیفیتیه!

اما مشکلش اینه که در مقابل ضربه یه خورده حساسه

P@rtiz@n

P@rtiz@n

ريزه ميزه تالار
مدیر بازنشسته
بابك تو هنوز لپ تاب نگرفتي؟

ميدوني اين پست رو كي دادي هنوز تو فكره مدلش هستي؟

آخرین ویرایش:
Joker

Joker

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
ببین dell5110 جذب اثر انگشت میکنه اعصابت خورد میشه. در ضمن من نمیگم i3مشکلی داره میگم قدیمیه تا چند سال دیگه جدیدترم زیاد میاد همین i3 واسه کار خونگی خوبه ولی i5 یا i7 خیلی بهتره با این تفاسیر ایسر میتونه انتخاب خوبی باشه گرافیکو ایناشم که مشکلی من دیدم نداشت وزنشم که خوبه پس انتخاب خوبیه البته برا i5 i7 باید یک میلیون به بالا هزینه کنی با این قیمت همین ایسر انتخاب خوبیه

babak1000

babak1000

کاربر تالار
کاربر تالار
بابك تو هنوز لپ تاب نگرفتي؟

ميدوني اين پست رو كي دادي هنوز تو فكره مدلش هستي؟
سلام بالاخره hp pavilion 1236 خریدم .حالا یه سوال داشتم داخل جعبه هیچ cd درایوری نبود.وقتی هم با فروشنده تماس گرفتم گفت باید خودت دانلود کنی ،هیچ کدوم cd درایور ندارند. می خواستم بدونم راست گفته یا نه؟

P@rtiz@n

P@rtiz@n

ريزه ميزه تالار
مدیر بازنشسته
اينم يه گل به خواطر خريدنه لپ تاب :گل

مبارك باشه اميد وارم هميشه هم برات كار كنه:گل

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا