کد آهنگ پیشواز همراه اول تورو دوست دارم علیرضا روزگار

• شروع کننده موضوع elina7301
  • تاریخ شروع
elina7301

elina7301

کاربر تالار
کاربر تالار
شرمنده کد آهنگ پیشواز همراه اول تورو دوست دارم علیرضاروزگارو میخواستم نتونستم یه تاپیک جداگانه بزنم بلدنبودم ممنون

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
درود؛
ارسالتون منتقل شد :)
اگر در مورد ایجاد تاپیک و دیگر کارهای انجمن سوالی دارید میتونید سری به موضوع سوالات متداول بزنید .

اگر منظور شما آهنگ تبتراژ برنامه مهونی هست که از شبکه نسیم پخش میشه کدش اینه : 72167

elina7301

elina7301

کاربر تالار
کاربر تالار
درود؛
ارسالتون منتقل شد :)
اگر در مورد ایجاد تاپیک و دیگر کارهای انجمن سوالی دارید میتونید سری به موضوع سوالات متداول بزنید .

اگر منظور شما آهنگ تبتراژ برنامه مهونی هست که از شبکه نسیم پخش میشه کدش اینه : 72167
وای ممنون کلی دنبالش گشتم خیلی لطف کردید سپاس بی نهایت '''' ولی تولینکی که فرستادید درباره زدن تاپیک چیزی ننوشته بازم ممنون سال خوبی داشته باشید[emoji137]

elina7301

elina7301

کاربر تالار
کاربر تالار
کدآهنگ پیشوازهمراه اول آهای دیوونه منصور رو کسی داره من پیداش نکردممممممم ممنووووووون میشممممممم[emoji6] [emoji39]

elina7301

elina7301

کاربر تالار
کاربر تالار
سلامممممممم. کسی. اینجا نیست. صدامو دارید من کدپیشواز. میخوام کجایید بچه هاااااااااا. !!!!!?????[emoji137] [emoji8]

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام
فکر نکنم این کد باشه!

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا