کرایسیس 2

A

afshink

کاربر تالار
کاربر تالار
لطفا کمکم کنییییییییییییییییییییید بازی کرایسیس 2 را گرفتم و بازی کردم ولی در یکی از مراحل آن شدیدا گیر کرده ام و نمی دانم چه کار کنم اگر کسی این مرحله را بلده کمکم کنه ممنون می شوم.
(توضیح مرحله): در این مرحله بنده وارد محیط یا منبع اصلی آن موجودات شده ام که واکنش ها و انفجارات شدید هسته ای رخ می دهد(محیطش شبیه یک تونل دیوار دار بلند است که آن روبرو آتش شدیدی زبانه می کشد) باید با زدن دکمۀ q حد اکثر زرۀ لباس را فعال کنم تابتوانم در آن محیط به شدت آتشین روبه جلو حرکت کنم ، ولی به انتهای آن راه که می رسم (به مرکز زبانه کشیدن آتش) از بس که آتش و انفجار شدید است که شخصیت بازی روی زمین افتاده و روی صفحه می نویسد که چند بار ماوس 1 و ماوس 2 (کلیک راست و چپ خودمان) را فشار بده تا شخصیت بازی در حالی که توان ندارد خودش را کشان کشان به جلو ببرد در آخر هم باید کلید w را بزنم . خلاصه بنده تمام این کار هارا انجام می دهم ولی درست در نقطۀ پایان آن راه ، شخصیت بازی در اثر آن انفجار ها و فشار ها می میرد و دوباره از اول.
واقعا دیگر نمیدانم چه کار کنم هر راهی را که میدانستم انجام دادم جواب نمیده ، حتی کد و ترینر تقلب بازی را هم انجام دادم و دیگر شخصیت بازی نمرد ولی باز هم با اینکه زنده مانده بودم ولی در آن محیط نمی دانستم دیگر چه کار باید بکنم......
باز هم ممنون می شوم اگر کسی یا کسانی که این مرحله را بلد هستند کمکم کنند.
اینم عکسی از محیط آن مرحله.
بدون_عنوان.jpg

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار
پاسخ : کرایسیس 2

تا اونجایی که یادم میاد بعد از اینکه به زحمت خودش رو میرسونه به مرکز اونجا با یه کلیدی که اونجا هست سعی می کنه منبع رو غیرفعال کنه که فکر می کنم موفق نمیشه(دقیق یادم نیست)
به نظر من بازیت باگ خورده سیو های بازی رو بر دار و بازی رو از اول نصب کن یا می تونی اخرین پچ بازی رو دانلود کنی ونصب کنی تا باگش برطرف بشه!

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا