کریس رونالدو:الان روی رئال متمرکزم؛ تا جام جهانی زمان زیادی مانده

Germanitor

Germanitor

Storm of Swords
مدیر بازنشسته
348460_heroa.jpg

ستاره پرتغالی یادآوری کرده که بالای سربردن جام قهرمانی جام جهانی حسی است که هرگزفراموش نمی شود

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید در کنفرانس خبری روز گذشته تیمش نظرش را در مورد قرعه پرتغال در جام جهانی 2014 مطرح کرد.

کریس در مورد توقعات موجود از او در جام جهانی صحبت کرد و گفت:« الان کاملا تمرکزم را برروی تیم باشگاهی ام قرار داده ام و نه جام جهانی. شرایط کنونی رئال مادرید خوب است. ما شرایط خوبی داریم و من اطمینان خاطر زیادی دارم. می خواهم امسال با رئال افتخار مهمی کسب کنم. هنوز چندین ماه دیگر تا آغاز جام جهانی مانده و ممکن است اتفاقات زیادی رخ دهد.»
او درمورد جام جهانی هم گفت:« من نهایت تلاشم را به کار خواهم گرفت تا بهترین نمایش ممکن را به اجرا بگذارم. من همیشه به یک ترتیب مشخص با تمام بازیها روبرو می شوم. جام جهانی طعم متفاوتی دارد ولی هدف من یک چیز خواهد بود. تلاش برای گلزنی ، ارائه بازیهای خوب و کمک رسانی به تیم ملی کشورم.»
رونالدو ادامه داد:« در عرصه باشگاهی می دانم که بالای سربردن جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا چه لذتی دارد.تصور کنید که بالای سربردن جام جهانی که جام به مراتب مهمتری است، چه طعمی خواهد داشت.این حسی است که هرگز فراموش نخواهد شد. رویای من هم مثل همه این است که جام قهرمانی مهمی را برای کشورم کسب کنم ولی باید فروتن بود.»

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا