ویژه کلن پرشین بکس در Clash Of Clans

• شروع کننده موضوع TaurohtaR
  • تاریخ شروع
TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
درود؛قطعاً همه شما با بازی
Clash Of Clans
که این روز ها تو گوشی همه پیدا میشه، آشنا هستید،​
خب، کلنِ پرشین بکس هم در این بازی افتتاح شد و منتظر حضور گرم شما کابرانِ عزیز هستیم :)
قوانین عمومی کلن پرشین بکس :
1. الدر ها حق تایید هیچ کاربری بدون هماهنگی با قدیمی ها ،کولیدر ها و لیدر ندارند . ( به دلیل امکان اشتباه در تایید و بهم خوردن نظرم کلن )
2.پر کردن دونات های وار برای تمامی کسانی که دارای دراگون 3، ویزارد 5 و والکری می باشند اجباری می باشد .
در هر وار تعداد مشخصی از کاربران انتخاب و در به صورت عمومی اعلام می شود . هر بازیکن باید تعداد خاصی از دونیت ها را با نوع اعلام شده پر نماید . در صورت عدم اجرا از حضور در وار بعدی محروم خواهد شد.
3. کاربران جدید و تازه وارد بعد از 48 ساعت حضور میتواننند در کلن وار ها قرار بگیرند .
4. کسانی که در اتک های وار قرار گرفته می شوند و اتک های خود را انجام نمیدهند از 1 تا 3 وار محروم خواهد شد . ( میزان محرومیت به سابقه افراد در وار ها بستگی دارد )
5. بازیکنانی که بدون توجه به حرف کولیدر و بدون هماهنگی با کولیدر ها و لیدر اتک های خود را خراب میکنند از 1 تا 2 وار محروم خواهند شد . ( در صورتی که اتک ها طبق نظر لیدر و کولیدر ها با راهنمایی و هماهنگی انجام پذیرد هیچ جریمه ای نخواهد داشت )
6. هرگونه بی احترامی و توهین به همدیگر ممنوع بوده و فرد خاطی بدون هیچ تذکری اخراج خواهد شد
7. هرگونه رفت و آمد برای کاربران جدید و قدیم بدون هماهنگی با لیدر و کولیدر ها ممنوع می باشد . ( هر فرد فقط 24 ساعت میتواند با اجازه لیدر و کولیدر ها خارج از کلن بماند )
8. عضو های جدید بعد از حضور موفق در 3 وار الدر می شوند .

شرایط تایید کاربران جدید :
تمامی کابرانی که علاقه به بازی کردن دارند میتواند در کلن پرشین بکس حضور یابند اما اولویت با کسانی است که سطح آن ها بالاتر از 50 و تاون هفت به بالا باشند .​

کل لول شیش می باشد !

نام کاربری خودتون در بازی رو در همین تاپیک بگید تا شناسایی کنیم :دی
منتظریم :67:

پیوست ها

• clan.PNG
    clan.PNG
    180 کیلوبایت · بازدیدها: 125
  • s.PNG
    s.PNG
    636.6 کیلوبایت · بازدیدها: 86
  • clan.PNG
    clan.PNG
    201 کیلوبایت · بازدیدها: 101
آخرین ویرایش توسط مدیر:
Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
:)):))فکرکنم باید بیام سرپرستی کلنتون و برعهده بگیرم:|:))

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
:)):))فکرکنم باید بیام سرپرستی کلنتون و برعهده بگیرم:|:))
میشه ازت بپرسم که جای خنده دارِ این موضوع کجاست ؟ :|
خب اگه بیای تو کلن که خوشحال میشیم :)

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
دونفرید توکلن با687تا کاپ اونوخت لولتون چنده؟:دی
والا من که دیروز شروع کردم
لولم یازدهه
امیر پنجاه
سما خانوم هم هفتاد :)
قراره بچه های پرشین بکس تو یه کلن باشیم
لولمون مهم نیست اصلا

آخرین ویرایش:
Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
من ریکوئست دادم دوساعته اکسپت نکردی هنو؟
Mohammad ام فک کنم :دی

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
دونفرید توکلن با687تا کاپ اونوخت لولتون چنده؟:دی
خب این عکسو درست وقتی که کلن افتتاح شد گرفتم تا بچه ها بتونن بشناسن، اینجا هم اشتباه شده چون من خودم به تنهایی 1400 تا کاپ دارم :/

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
اع ؟ :|
اخه بالای کستل نوشته بود request

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
:))))))))))))))))))))))

این یعنی اینکه میتونی از ما بخوای که بهت سرباز بدیم :دی

درضمن، اون سمت چپ یه فلش هست که اگه بزنی چت باکس باز میشه :|

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا