کمپین جدید مهراب قاسم‌خانی؛ با من شوخی کنید

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
79b62b692defc317540e11aba70b5872.jpg

مهراب قاسم‌خانی فیلمنامه نویس با راه‌اندازی کمپین «با من شوخی کنید» از مردم دعوت کرده تا به این کمپین بپیوندند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، او در صفحه خود نوشت: «من ترک هستم، چاقم، دماغ گنده هستم، غبغب دارم، سیبیلم دراز است، تی شرتای کودکانه می‌پوشم، پرسپولیسی هم هستم. هر کی دوست داره می‌تونه با تمام این موارد شوخی کنه.» قاسم‌خانی با اشاره به این مطلب که ما می‌توانیم فارغ از تفاوت هامون همدیگه رو دوست داشته باشیم، نوشته: «موارد قابل شوخی خودتون رو بنویسید و با هشتگ #با_منشوخیکنید به این کمپین بپیوندید.»

لادن طباطبایی هم به کمپین قاسم‌خانی پیوست / با من هم شوخی کنید
e957d17c3e43b4b35b67f57684128883.jpg

لادن طباطبایی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون به کمپین «با من شوخی کنید» پیوست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این کمپین را قاسم‌خانی در فضای مجازی راه‌انداخته است. در این کمپین که تا کنون بیش از 400 پست دارد، مردم با به اشتراک گذاشتن تصاویرشان ویژگی‌هایی از خودشان را می‌نویسند که دیگران می‌توانند با آن‌ها شوخی کنند.

لادن طباطبایی نیز با انتشار متن زیر به همراه تصویری از خودش به این کمپین پیوست.

او با اشاره به این مطلب که استاد گرانقدر مهراب قاسم‌خانی (استاد به لحاظ دانش نه سن و سال !) طبق معمول با یک ایده هیجان‌انگیز فضای مجازی رو تکون دادند، نوشته: «کلا ما ملت جو گیر تازگی ها از بهمون برخوردن ، یه جورایی لذت میبریم . خیلی حساس شدیم . تا یک نفر اشتباها بگه بالا چشمت ابروست ، میپریم بهش.»

او از «عفو، بخشش و گذشت» به عنوان خلاصه‌ی کمپین قاسم‌خانی نام برده و نوشته:«بنده متولد تهران، اما صد در صد آذری اون‌هم تبریزی هستم... خیلی اضافه وزن پیدا کردم... اصلا نمیدونم چطور شد که لقبم شد اولین بازیگر زن اکشن ! تا قبل از اون لقبم فس فسو بود! ....الان در اثر همون اکشن ها کلا کاسه شکسته بند زده ام .... خیلی کله شق و لجبازم ، سر حرفم تا پای جونم می ایستم ، بخاطر همین خیلی کلاه سرم میره.... سید جوشی که میگن منم ، تازه کلی رو خودم کار کردم ، آروم شدم ! ادعای بازیگری دارم زیاد ....جو گیر میشم خیلی. ... اهل ریسک هستم در حد لالیگا. ... تازگی ها هم حسابی پیر شدم ، چپ و راست همه رو نصیحت میکنم!عاشق ورزشم .... که هی براش آه بکشم! قد یه هویج هم سیاست ندارم، اما خوب شعار میدم...ما می‌تونیم فارغ از تفاوت‌هامون همدیگر رو دوست داشته باشیم. موارد قابل شوخی کردن با خودتون رو بنویسید و با هشتگ #با_منشوخیکنید به این کمپین بپیوندید.»

منبع: خبر آنلاین

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا