کمک برای انتخاب رشته کنکور سراسری

M

mahtab21

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام
بچه ها من تازه عضو این انجمن شدم یه راهنمایی ازتون می خواستم. من امسال کنکور ریاضی شرکت کردم رتبم فکر نکنم زیاد خوب بشه می خوام انتخاب رشته م خوب باشه حداقل که بتونم قبول شم اصلا دلم نمی خواد پشت کنکوری بشم :sadsmiley::sadsmiley: کسی اینجا اگه در مورد مشاوره یا نرم افزار انتخاب رشته خوب چیزی می دونه به منم بگه لطفا :soal:

S

s.MOD MOD.s

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام
اول اینکه فعلا زوده که به این قضیه فکر کنی، چون حتی اگر گفته شده باشه زمان اعلام دقیق کِی هست بازم چند روزی این طرف و اونطرف میشه زمانش. پس نگران نباش لطفا☺
دوم هم اینکه از طرف خودِ سازمان سنجش احتمالا امسال هم نرم افزاری رو معرفی میکنن قبل از انتخاب رشته ی اصلی و به نظرم اگر سعی کنی تمامِ اولویت ها، ینی همه ی اون (حدودا) ۱۵۰ تا انتخاب رو داشته باشی، تقریبا مثل همون انتخاب رشته ی اصلی هستش و زیاد سراغ مشاورهایی که خیلی از الان حرف می زنن نرو، چون بیشترشون فقط حرف می زنن و اون مبلغی که میگیرن براشون مهم تره تا آینده ی تو، بعد هم اگر خواستی بری سعی کن با چنتاشون مشاوره داشته باشی و انتخاب آخرو خودت بکنی، یه نکته ی دیگه هم اینه که هرسال قوانین و ظرفیت های رشته ها تغییر میکنه و بیشتره مشاورا حواسشون نیست و بهتره خودت از طریق پیک سنجش و سایت و اطلاعیه های خبری پیگیری کنی و یه نکته ی مهمه دیگه و اصلی ترینش به نظره من، اینه که همه ی اون دفترچه ی اولویت های رشته ها رو پُر کنی قطعا، ینی همه ی اون ۱۵۰ (یا ۱۰۰) تا، چون قطعا الکی یه همچین کاری انجام نشده و قطعا یه حکمتی توش هست. و حتما حتما حتما امیدت به خدا باشه ،چون تا خودش نخواد یه برگ از درخت زمین نمی افته.
امیدوارم موفق باشی همیشه دوستِ خوب

M

mahtab21

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام
اول اینکه فعلا زوده که به این قضیه فکر کنی، چون حتی اگر گفته شده باشه زمان اعلام دقیق کِی هست بازم چند روزی این طرف و اونطرف میشه زمانش. پس نگران نباش لطفا☺
دوم هم اینکه از طرف خودِ سازمان سنجش احتمالا امسال هم نرم افزاری رو معرفی میکنن قبل از انتخاب رشته ی اصلی و به نظرم اگر سعی کنی تمامِ اولویت ها، ینی همه ی اون (حدودا) ۱۵۰ تا انتخاب رو داشته باشی، تقریبا مثل همون انتخاب رشته ی اصلی هستش و زیاد سراغ مشاورهایی که خیلی از الان حرف می زنن نرو، چون بیشترشون فقط حرف می زنن و اون مبلغی که میگیرن براشون مهم تره تا آینده ی تو، بعد هم اگر خواستی بری سعی کن با چنتاشون مشاوره داشته باشی و انتخاب آخرو خودت بکنی، یه نکته ی دیگه هم اینه که هرسال قوانین و ظرفیت های رشته ها تغییر میکنه و بیشتره مشاورا حواسشون نیست و بهتره خودت از طریق پیک سنجش و سایت و اطلاعیه های خبری پیگیری کنی و یه نکته ی مهمه دیگه و اصلی ترینش به نظره من، اینه که همه ی اون دفترچه ی اولویت های رشته ها رو پُر کنی قطعا، ینی همه ی اون ۱۵۰ (یا ۱۰۰) تا، چون قطعا الکی یه همچین کاری انجام نشده و قطعا یه حکمتی توش هست. و حتما حتما حتما امیدت به خدا باشه ،چون تا خودش نخواد یه برگ از درخت زمین نمی افته.
امیدوارم موفق باشی همیشه دوستِ خوب
سلام
ممنون از راهنماییتون. راستش در مورد نرم افزار سنجش شنیدم که خوب نیست و هر کی هم ازش استفاده کرده ناراضی بوده. خودمم نمی دونم از کجا مشاوره بگیرم که بهتر باشه :032: راستش خودم هیچی از انتخاب رشته سر در نمی یارم میشه اگه جایی و می شناسی بهم بگی :||این نرم افزارای انتخاب رشته هم شنیدم بد نیست البته به جز سنجش به نظرت قابل اعتمادن

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا