[گالری عکس] این گربه بالا می رود یا پایین؟!

Niloofar

Niloofar

کاربر تالار
کاربر تالار

این گربه بالا می رود یا پایین؟! - عکس های گوناگون
عکس های جالب و گوناگون

در این ارسال از سری ارسال های جدید پرشین بکس با این گربه بالا می رود یا پایین؟! در خدمت شما عزیزان هستیم . امیدوارم که مورد توجه شما قرار بگیره و این تصاویر رو دوست داشته باشید .

این آخرین بحث هیجان انگیز در باره « خطای دید» است که این روزها، کاربران زیادی را در شبکه های اجتماعی مشغول خود کرده است. برخی از آنها می گویند گربه بالا می رود و عده ای هم استدلال می کنند که رو به پایین حرکت می کند.

چندی پیش جنجال مشابهی در شبکه های اجتماعی بر سر رنگ یک پوشش زنانه رخ داده بود که بینندگان بر سر اینکه رنگ لباس یادشده، آبی یا سفید است، با هم اختلاف نظر داشتند اما حالا بحث بر سر رنگ نیست چون عکسی که می بینید کاملا سیاه و سفید است ولی موقعیت گربه موجب اختلاف نظر شده است.

این عکس در یک صفحه فیسبوک خارجی از سوم آوریل - 14 فروردین - تاکنون بیش از 150 هزار لایک خورده و بیش از 22 هزار نفر هم در باره اش اظهارنظر کرده اند اما هنوز بحث و جدل در این زمینه در سایتهای گوناگون ادامه دارد و هر روز ایده ها و برداشتهای تازه تری در باره عکس گربه مطرح می شود.

نظر شما در این باره چیست؟ این گربه بالا می رود یا پایین؟!

2556193d2961cb0bac8637fae9ef0fa5.jpg

محمدرضا نادری - جام جم آنلاین

p-89EKCgBk8MZdE.gif

منبع : جام جم

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
این الان تابلوئه که داره بالا میره دیگه :|
الان قشنگ مشخصه اون طرف رو به رو زمینه

elina7301

elina7301

کاربر تالار
کاربر تالار
داره میاد پایین به لبه ی پله دقت کنید
به گوشه‌های پله هانگاه کنید لبه هاروببینید خطای دیدوجودداره انگار لبه ها هم به سمت بالاهستندهم پایین '''' نمیشه گفت گربه به کدوم طرف میره ''' فقط نمیدونم گربه وقتی از پله ها بالا میره دمش رو به سمت بالا میگیره یاوقتی از پله ها پایین میاد

M

Montazer313

کاربر تالار
کاربر تالار
به گوشه ها دقت نکرده بودم حالا که دیدم اطمینان دارم داره میاد پایین ولی وقتی به قیافه ی گربه نگاه میکنم شک میکنم اینقدر ریلکس داره راه میره

elina7301

elina7301

کاربر تالار
کاربر تالار
به گوشه ها دقت نکرده بودم حالا که دیدم اطمینان دارم داره میاد پایین ولی وقتی به قیافه ی گربه نگاه میکنم شک میکنم اینقدر ریلکس داره راه میره
خودتو بالای پله ها تصورکن بعدبه لبه های پله ها نگاه کن انگاربالای پله ها هستی وگربه داره میادبالا

M

Montazer313

کاربر تالار
کاربر تالار
اینم تصور کردم جواب نداد حالا شما برو رو پله های خونتون برو پایین بشین از پایین به پله ها نگاه

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا