.:گرفتن سکه در شل شاک:.

C.RONALDO

C.RONALDO

EL KING! CRISTIANO
کاربر تالار
کاربر فعال
سلام
درود دوستان کسی راه گرفتن سکه رایگان رو بلده؟ لطفا بگید یا اگه گفتنش مشکی داره برام پیام خصوصی بفرستید.
:گل

آخرین ویرایش:
Jason Statham

Jason Statham

دل شکسته
کاربر تالار
کاربر فعال
پاسخ : .:گرفتن سکه در شل شاک:.

سلام
درود دوستان کسی راه گرفتن سکه رایگان رو بلده؟ لطفا بگید یا اگه گفتنش مشکی داره برام پیام خصوصی بفرستید.

فکر نکنم راهی باشه فقط سکه رایگان 1 راه بود که شما میری تو قسمت خرید سکه و earn free اگر اشتباه نکنم میزنی تو سایت فــ ی س بو ک میره و شما باید یه سری بازی انجام بدی تا بهت سکه بده

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

والا من یهبار 120تا گرفتم بخدا یادم نمیاد چیار کردم ولی خیلی حال داد هنوز 2تا از سکه هاش مونده همش رو پک تیر و محافظت خریده بودم:دی
تو هم ف*ی*س*ب*و*ک یه حرکتایی زدم اینجوری شد

cheat4you

cheat4you

رییس الاف ها
کاربر تالار

اقا توروخدا یاد بدید به ما هم.من یه 1 سا لی هست دنبالشم

Jason Statham

Jason Statham

دل شکسته
کاربر تالار
کاربر فعال

اقا توروخدا یاد بدید به ما هم.من یه 1 سا لی هست دنبالشم

شما وقتی وارد سایت میشین وارد خرید سکه تانک میشین بعد قسمت earn free را میزنید و چند لحظه صبر میکنید بعد آن وارد سایتی میشوید در آن سایت ( ف ی س ب و ک ) شما یک سری بازی انجام

میدهید و وقتی بازی ها را انجام دادین خود سایت اتوماتیک سکه تانک به اکانتتون اضافه میکنه .عیدتون هم مبارک موفق باشید

amir021

amir021

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام .

من الان این کارو کردم از یه جایی سردر اوردم که نوشته بود این سایت برای ایرانیان قابل دسترسی نیست .

راه دیگه ای هست که سکه رایگان بگیریم؟؟؟

T

tituniom

کاربر تالار
کاربر تالار

SalaM
sekke rayegan vase kasani ke too iran hastan kame vafaghat ba earn free mishe sekke majani gereft
ke bishtar oona filter hastan va oon tedad kami ke filter nistam akhar mige vaseye mantagheye shoma nemishe sekke gereft :|

khodam ham nafahmidam chi goftam :|

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا