یکم رسوایی آسماندژی!

NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
پاسخ : یکم رسوایی آسماندژی!

اسماندژی که ما بازی کردیم جذابیتی نداشت ! یعنی خود بازی چیزی از خودش نداشت که مارو جذب کنه ! فقط این دوستیا بود که مارو مجبور به موندن میکرد
جمله اول تکذیب و جمله دوم نیمه تکذیب و جمله سوم تایید میشه

A

amirho

کاربر تالار
کاربر تالار

گرچه سورنا گفت کسی بازی نمیکنه ولی وقتی حرفم 6-7 ساعته منتشرم نکردن ترجیه میدم منتشر کنمش تا این که ساکت باشم
کامنت تا به حال تایید نشده من در وبلاگ تیم و نیاز به تغییرات:
مشکلات اصلی این بود: 1- پرتال باید تخریب میشد مثل ساختمون پدافند در نبردها حتی هنگام ارتقا چون هدف از نبرد آخر تخریب پرتال هست این که ساختمونی که در حال ارتقاس تخریب نشه معنی نبرد رو از بین میبره
2- پیشنیازهای ساختمانی پرتال در سیاره فرمانده فاتح وجود ندارد و کاملا تخریب شده و پس پرتال باید تخریب میشد یا متوقف میشد چون بعدشم به اکانت سازنده اتک دادیم به راهنمای بازی مراجعه کنید قسمت پرتال پیشنیازها
ساختمان سطح ساختمان پیشنیاز سطح ساختمان پیشنیاز غذا ساز 1 پایگاه اصلی 1 معدن تیتانیوم 1 پایگاه اصلی 1 معدن پرسیوم 1 پایگاه اصلی 1 نیروگاه برق 1 پایگاه اصلی 1 مرکز فناوری 1 پایگاه اصلی 2 مرکز آموزش 1 پایگاه اصلی 1 اردوگاه 1 پایگاه اصلی 1 سربازخانه 1 پایگاه اصلی 2 سفینهسازی 1 پایگاه اصلی 2 مرکز تجارت 1 پایگاه اصلی 2 پدافند 1 پایگاه اصلی 2 مجلس 1 پایگاه اصلی 2 انبار 1 پایگاه اصلی 1 نگاهدارنده آیتم 1 پایگاه اصلی 3
سیاره سازنده پرتال در هنگام ساخت پرتال نیز دارای ساختمون های زیر بود پس در هنگام ساخت هم این پیشنیاز ها رعایت نشده 1 پایگاه 3 انبار 7 تا برق 1 نگه دارنده 1 پدافند و الباقی سفینه سازی و همانطور که میدونین تفاوتی در پیشنیاز و معنی وجود ندارد اگر قرار به توقف پرتال است با از دست رفتن هر پیشنیاز باید پرتال متوقف شود.
3- اگه قراره آیتم 9-10 رو بگیریم باید سیاره ای که این آیتم هارو داره نتونه شیلد بزنه درحالی که سیاره حاوی این دو آیتم شیلد داشت و جابه جایی این آیتم ها در زمان نبرد از سیاره 1 به سیاره 2 فرمانده سازنده و طبیعتا خارج شدنشون ازفد باعث توقف پرتال در زمان نبرد نشده!
4- ارتقا دوسطح پرتال بعد از تخریب کامل یا نمایش نادرست سطح پرتال توسط سرور که برنامه ریزی برای تخریب و توقف پرتال رو غیر ممکن میکنه
5- در ادامه مورد 4 اتمام پرتال و عوض شدن پیام سرور در حدودای ساعت 24 در صورتی که اتک گروهی در ساعت 11:36 دقیقه به سیاره مدافع رسید و این یعنی حداقل ارتقای سطح 10 پرتال توسط سازنده بعد از اتک گروهی!
6- درمورد گرفتن آیتم ها نیز که گفتید گرفتن آیتم ها از فد به جز شیلد تا وقتی که این قانونی که از همیشگی بودنش صحبت میکنید وجود داره یعنی عدم تخریب ساختمون درحال ساخت و اصرار بر گرفتن آیتم ها به سادگی میتوان با تخریب یک سطح نگه دارنده و بعد ارتقای اون بر روی سایر اکانت های دارای آیتم پرتال که از شیلد هم میتونن استفاده کنن میشه از گرفته شدن ایتم ها جلو گیری کرد پس اتک به سایر اکانت ها و یا سیارات نیز غیر منطقیست حتی خود فرمانده ای که پرتال رو ساخته با قرار دادن نگه دارنده در صف وقتی پرتال ساخته میشه میتونه از تخریب نگه دارنده و در صف گزاشتن اون استفاده کنه و حتی آیتم های سیاره ای که اجازه شیلد نداره رو از دست ندهد .!
7- باتوجه به اینکه تا گرفته شدن آیتم 10 و حتی مدتی بعد از آن سازنده پرتال معلوم نیست(همچنین مقدار بسیار کم منابع مورد نیاز برای ساخت پرتال که یک فرمانده با 6-8 سیاره تمامش راخودش میتواند تامین کند و سرعت ساخت بالای آن باتوجه به سبک جدید بازی و فاصله های زیاد) و جابه جایی این آیتم ها به راحتی با تخریب نگه دارنده(که به صورت دستی و با 3 کلیک امکان پذیره برای خود فرمانده) و اتک از اکانت معلوم خارج فد امکان پذیر است و هر اتک گسترده ای با جابه جایی آن میتواند به شکست و یا عدم نتیجه مطلوب منجر شود به همین راحتی که توضیح دادم و زمان محدودتا ساخت پرتال برای پس گرفتن آیتم 10 باز هم نشان دهنده بسته بودن راه در این سرور هست و سبک بازی طراحی شده است کاملا مشکلات واضح است و نیاز به تغییر را نشان میدهد به عبارتی دیگر اگر من و شما در یک فد باشیم وکنار هم و من آیتم 10 رو بگیرم و مورد اتک قرار بگیرم حتی از تمام افراد بازی شما میتوانید از فد خارج بشید و به سیاره من اتک بدهید کمی قبل از رسیدن شما نگه دارنده رو تخریب میکنم و شما آیتم رو میبرید و اتک همه بدون دفاع و هیچ کاری بی نتیجه میشود به عبارتی میشه گفت تنها راه تغییر بازی در آخر سرور همان تخریب پرتال بوده که شما باتوضیحتان اون رو هم بستید حتی میتونه طرف همون طور که توضیح دادم از تخریب نگه دارندشم جلو گیری کنه توجه کنید که در حالا حاضر شما به وجود آیتم در کل فدراسیون و هر سیاره ای قناعت کردین به معنی این که حداقل باید زمان کشف آیتم 10 تا اتمام پرتال یعنی زمان ساخت حدود 10 روز الی 2 هفته باشد تا امکان پسگرفتن آیتم و تخریب ها برای فد مهاجم فراهم بشه اون هم درصورتیه که باز نگه دارنده رو همونطور که توضیح دادم حفظ نکنن و بشه تخریبش کرد پس راه هنوزم بستس!
منظورم از زمان محدود 2.5 الی 3 روز است که در بدترین شرایط اتفاق میافتد و پیام شروع ساخت پرتال و هم چنین ارتقاهای آن نیز با تاخیر 6-7 ساعته آپدیت میشود بهصورتی که ما پرتال سطح 5 بود پیام بنای سطح اولش رو دریافت کردیم!

آخرین ویرایش:
mohsenzelzele

mohsenzelzele

کاربر تالار
کاربر تالار

با این که یه ساله بازی نمی کنم اما موضوع رو که از آقا امیر و بچه ها شنیدم دقیقشو واقعا میگم که در حقشون یه ظلم بزرگ شده
شاید حالا بعضی ها بگن که این که تازگی نداره اما این جا بحث بحث قهرمانی هست و قهرمانی خیلی نزدیک بوده به فدراسیون آقا امیر و اینا ( اسم فدراسیونو نمی دونم )
واقعا ظلم بزرگی بوده و قهرمانی به ناحق به گلکسی رسیده اونم به طرزی عجیب
متاسفم برای تیم
نه به خاطر باگ ها
به خاطر این که قهرمانی که مال یه فد بوده رفته به یه فد دیگه و این بزرگ ترین ظلمی هست که می تونه انجام بشه. یه عده تمام وقتشونو مدت زیادی گذاشتن بازی کردن برای این که یه قهرمانی بگیرن خوشحال بشن ولی یهو این قهرمانی بپره. واقعا شرایطی که آقا امیر داره رو درک می کنم

MagicalBOY

MagicalBOY

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

من که حال ندارم بخونم یکی خلاصش کنه ببینیم چی گفته
بازی که تموم شد رفت کسیم که اینجا بازی نمیکنه
دلیل این همه بحث چیه الان !؟!

A

amirho

کاربر تالار
کاربر تالار

من که حال ندارم بخونم یکی خلاصش کنه ببینیم چی گفته
بازی که تموم شد رفت کسیم که اینجا بازی نمیکنه
دلیل این همه بحث چیه الان !؟!
بحثی نیست من که بحثی توی این مدت ندیدم فقط بیان اتفاق و واقعیت انجام شد گرچه تعداد زیادی نزدیک به 100 درصد اعضا اینجا بازی نمیکنن به هرحال واقعیت سرور موجود است و این فروم هم تحت همین نام داره فعالیت میکنه پس مورد یا مشکلی برای بیانش بنده نمیبینم

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار

تحت کدوم نام داره فعالیت میکنه؟

NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

شما اسپم خونشونید:دی
60 تا چه جالب دیدم ازتون تا اینجا:D
نه من میگم چه جالب که بحثتون جالب بشه وگرنه من کاتری ندارم میایم یه چه جالب میگیم میریم
ولله

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا