۷ راهنمایی برای بازی پرندگان خشمگین و نکاتی که هنگام ناامیدی به کمک شما می آیند

.:DeathSpanK:.

.:DeathSpanK:.

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

اگرچه من عاشق بازی های رایانه ای هستم، دلیل موجهی برای آنکه هیچ اشتیاقی به بازی های جدید ندارم نیز وجود دارد و آن هم این است که من از بازی های خوشم می آید که دشوار باشند تا هنگامیکه شروع به بازی کردم دست از آن بردارم. به همین دلیل تمام سعی خود را می کنم در برابر تمام وسوسه هایی که به سراغم می آیند مقاوت کنم. اما اگر بازی پیدا شود که توجه مرا به خود جلب کند همین پرندگان خشمگین است. این بازی ابتدا فقط در آیفون قابل اجرا بود اما با انتشار نسخه های مخصوص کامپیوتر، مرورگر کروم و آندروید طوفان عظیمی در جهان بپا کرد. من نیز چون می خواستم بدانم این همه سر و صدا برای چیست بی اراده تسلین آن شدم. یک اشتباه بزرگ! به ناامیدی پایان دهید ببین و تماشا کن. من تمام مراحل بازی را به پایان رسانده و همه ۲۶ تخم مرغ طلایی را جمع کرده ام. اما خواب خوب شب های بسیاری را هم از دست داده ام و در این راه از سر ناامیدی قصد داشتم چیزهایی را هم بشکنم. باور کنید این بازی گاهی اوقات واقعا خسته کننده می شود.

من متخصص پرندگان خشمگین نیستم اما زمان زیادی را صرف بازی با آن کرده ام. بنابراین در اینجا به چند راهنمایی و نکات کلی که می تواند در ادامه بازی به شما کمک کند اشاره می کنم

۱) زمان کافی داشته باشید
این یکی از چیزهایی است که در مورد آن اطمینان دارم، شما به زمان زیادی برای این بازی نیاز دارید. من افرادی را می شناسم که برای عبور از یک مرحله دشوار زمان زیادی را صرف کرده اند. همچنین می دانم افرادی نیز هستند که صدها بار یک مرحله را تکرار کرده اند فقط برای اینکه سه ستاره یا بالاترین امتیاز ممکن را بگیرند. پس قبل از بازی اطمینان یابید زمان زیادی دارید یا اینکه اصلا شروع به بازی نکنید. اگر مجبور شوید قبل از پایان یک مرحله دست از بازی کردن بردارید فقط و فقط ناامیدتر می شوید.

۲) پرندگان خود را خوب بشناسید همه می دانیم که تمام کاراکترهای این بازی منحصر به فرد هستند و دانستن شخصیت هر کدام از آنها در طول بازی کمک بسیاری به شما می کند. منظور من فقط حرکات خاص آنها نیست بلکه نقاط قوت و ضعف هریک می باشد. برای مثال ما می توانیم سرعت یک پرنده زرد را با ضربه زدن به صفحه نمایش بیشتر کنیم. می توانیم از این توانایی برای رسیدن به مکان های دور و دشوار استفاده کنیم. پرندگان زرد همچنین قدرت زیادی در برابر چوب دارند بنابراین برای شکستن سازه های چوبی از آنها استفاده کنید. پرندگان سیاه به معنای واقعی کلمه پروازکنندگان بمبارانی هستند بنابراین برای شکستن سازه های بتنی آنها را
بکار ببرید.
83.jpg

یک مثال دیگر، ما می دانیم که یک پرنده سفید می تواند بمب تخم مرغی بیاندازد و می توانیم از آن برای تخریب استفاده کنیم. اما آیا می دانید که پرنده سفید پس از رها کردن بمب به سمت بالا سرعت می گیرد؟ ما می توانیم از این شتاب برای مجزا کردن سازه های آهنی استفاده زیادی بکنیم.

3) زوایای مختلفی را امتحان کنید اگر تلاش های شما برای مجزا ساختن سازه از یک زاویه با شکست روبرو شده است، زوایای دیگری را امتحان کنید. از
فشار دادن کلید تکرار نترسید. باز هم تلاش کنید و از اشتباهات خود درس بگیرید. اجازه ندهید اشتباهات شما را ناامید کنند.
85.jpg

4) به محیط اطراف توجه کنید علاوه بر نکته قبلی، می توانید از محیط پس زمینه نیز کمک بگیرید. مثلا هنگام بازی به موقعیت انگشتان خود (یا اشاره گر ماوس) توجه داشته باشید. اگر حمله موفقیت آمیز بود، موقعیت را بیاد آورده و با پرنده بعدی ادامه دهید و یا هنگامیه بر روی صفحه ضربه می زنید تا پرنده ای ره به حرکت در آورید به موقعیت آن در هوا توجه کنید. هربار من از پرنده بومرنک استفاده می کردن این کار واقعا به من کمک زیادی می کرد.

86.jpg

5) خارج از گود فکر کنید یکی از چیزهای جالبی که من در این بازی کشف کردم خلاقیت آن است. همیه نباید همه چیز را کتابی انجام داد! مثلا زمان هایی هستند که شما به سادگی از پرنده سفید استفاده می کنید تا بدون رها کردن بمب سازه ای را خراب کنید یا وضعیت هایی پیش می آید که باید پرنده بومرنگ را به عقب شلیک کرده و بگذارید برای ضربه زدن به هدف هایی که در دسترس نیستند کج شود.

6) جستجو کنید و بیابید وقتی گیر افتاده اید نگران نباشید و کمک بخواهید. دوستان شما فقط به اندازه یک تماس تلفنی با شما فاصله دارند. کارهای اجتماعی همیشه روش خوبی هستند تا پس از ساعت ها بازی استراحت کوتاهی به خود دهید. اینترنت نیز مکان پرمحتوایی برای پیدا کردن مباحث و آموزش هایی است که می تواند برای غلبه بر مراحل سخت به شما کمک کند. یک جستجوی کوتاه لینک های زیادی را به شما نشان می دهد اما مکان های مورد علاقه من در خصوص بازی پرندگان خشمگین Rovio’s YouTube Channel و AngryBirdsNest هستند.

88.jpg

7) به وضعیت خود امیدوار باشید شانس نقش بزرگی را در پرندگان خشمگین بازی می کند. درحالیکه شما ضربه های پی درپی بسیاری را می زنید یکباره می توانید مرحله را به پایان برسانید! می دانم. عجیب و غریب است که شانس را بعنوان یکی از راهنمایی های کاهش ناامیدی در طول بازی قرار دهیم. اما گاهی اوقات شانس تنها چیزی است که لبخند را به چهره شما برمی گرداند. پس همیشه امیدوار باشید! عصبانی نشوید، لذت ببرید درپایان چیزی که باید بخاطر داشته باشید این است که پرندگان خشمگین فقط یک بازی است. خیلی احمقانه است اگر برای سرگرمی، ساعت های بسیاری را صرف بازی با آن کنید. اگر این لذت و سرگرمی از بازی گرفته شود دیگر هیچ دلیلی برای بازی کردن با آن وجود ندارد. اگر شما هم یکی از طرفداران پرندگان خشمگین هستید، لطفا نکات و راهنمایی های خود را با ما در اشتراک بگذارید. آیا منبع آنلاین مناسبی برای پرندگان خشمگین سراغ دارید؟​

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا