▪▪▪> سـوژه هـفـتـگــی | سوژه هفتمین هفته Sorena <▪▪▪

وضعیت
موضوع بسته شده است.
IMBoY

IMBoY

UnkNoWn
کاربر تالار
کاربر فعال
درود

لطفا قبل از شرکت کردن یه نیم نگاهی به قوانین این تاپیک بندازین.

▪▪▪> ::♥:: سـوژه ی هـفـتـگـــی | قوانین :♥:: <▪▪▪

سوالات زیر را کپی کنید و با رنگ متفاوت درباره شخص مورد نظر جواب بدید(نقل نگیرید.)

خب سوژه ی هفتمین هفته

Sorena

تا جمعه هفته ی بعد مهلت شرکت کردن در این تاپیک.

سوالات :

1. اخــلاق و رفتار :

2. نام کاربری(نــظرت درمورده نــام كاربــريش) :

3. پستهایی که ارسال کرده چجوریاس؟

4. امضاها و آواتارش(نظرت) :

5. تا به حال شده ازش دلخور شده باشی؟ کی؟

6. تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟

7. بدتریـــن خصوصیات :

8. بهتریـــن خصوصیــات :

9:دوست داشتي ببينش؟ چرا؟

10:از چــه شکلکـی بیــشــتر استــفاده میــکنه؟

11. اگه تو سایت نبود اوضاع سایت چطور بود؟

12.یه انتقاد :

13.یه آرزو براش :

14:تیکه کلامش چیه :

15:قشنگ ترین تاپیکی که ازش دیدی ؟

16 - اولین برخوردی که باهاش داشتی چطور بود ؟

17 - از اولین برخوردت چقدر نظرت راجبش عوض شد ؟

18 - چند وقته میشناسیش ؟ چقدر بهش اعتماد داری در فضای مجازی راست میگه ؟

19:دوس داری مقام و جای اونو توی سایت داشتی ؟

20:تــو انجمن با کی بیشتر از همه دوسته؟

21:نمره اش از 1 تا 20 چند میشه؟

مرسی همکاری :25:

(سوالی دوس دارین به این سوالات اضاف بشه یجوری بگین بم دیگه :هه)

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال

1. اخــلاق و رفتار : دادا حسین خودمه عالیههههه :پی

2. نام کاربری(نــظرت درمورده نــام كاربــريش) : همیشه این اسم ودوس داشتم ودارم:ایکس

3. پستهایی که ارسال کرده چجوریاس؟ 20:ایکس

4. امضاها و آواتارش(نظرت) : آواتارش ترسناکه :r:ولی امضاش قشنگه:ایکس

5. تا به حال شده ازش دلخور شده باشی؟ کی؟ کی؟من؟ اصلا

6. تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟ آره خیلی مثلا بهمpesیاد داد البته مواردکمکش خیلی زیاده :دی:ایکس

7. بدتریـــن خصوصیات :..

8. بهتریـــن خصوصیــات : خب خصوصیات خوبش زیاده به نظرم بهترینش جنبه بالا وآدموخوب درک میکنه:ایکس

9:دوست داشتي ببينش؟ چرا؟:لول:لول:لول:لول:لول:لول:لول:لول:لول:لول پ ن پ:لول:لول:لول:لول:لول:لول:لول:لول

10:از چــه شکلکـی بیــشــتر استــفاده میــکنه؟ فکرنکنم شکلک خاصی داشته باشه :دی

11. اگه تو سایت نبود اوضاع سایت چطور بود؟ کم میاد سایت سوت کورشده سایت

12.یه انتقاد ::106:

13.یه آرزو براش : همه آرزوهای خوب ازدواج کنه خوشبخت بشه ازهمه لحاظ چیزی کم نداشته باشه:ایکس

14:تیکه کلامش چیه : دوشواری نداره:دییکی دیگه ام هست ترکی میگه دقیق یادم نی:دی

15:قشنگ ترین تاپیکی که ازش دیدی ؟ تاپیکاش به طور کل قشنگه تفکیکش نمیکنم:دی

16 - اولین برخوردی که باهاش داشتی چطور بود ؟:لول:لول:لول:لول:لول:لول

17 - از اولین برخوردت چقدر نظرت راجبش عوض شد ؟:لول:لول:لول:لول:لول:لول

18 - چند وقته میشناسیش ؟ چقدر بهش اعتماد داری در فضای مجازی راست میگه ؟ فکرکنم18 سالی میشه:دیبلی اعتماد دارم:دی

19:دوس داری مقام و جای اونو توی سایت داشتی ؟ کلا پسرم مقام ومنصب وفا نداره:))این چه سوالیه عاخه:43:

20:تــو انجمن با کی بیشتر از همه دوسته؟ باهمه خوبه:دی

21:نمره اش از 1 تا 20 چند میشه؟
20:بوس

آخرین ویرایش:
RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
1. اخــلاق و رفتار : عالی اما اما داره و اماش اینه که بعضی وقتا حرف گوش نمیده

2. نام کاربری(نــظرت درمورده نــام كاربــريش) : عالی عالی عالی

3. پستهایی که ارسال کرده چجوریاس؟ اینم عالی

4. امضاها و آواتارش(نظرت) : امضاش رو از نوشته من برداشت,آواتارش یه جوریه ترسناکه

5. تا به حال شده ازش دلخور شده باشی؟ کی؟ نه؛شایدم شده باشم اما میدونید که من چقدر بخشنده هستم و زود یادم میره:دی

6. تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟ آره اینم یادم نمیاد,آهان یادم اومد:دی

7. بدتریـــن خصوصیات : این وصله ها به داداش کوچیکه من نمیچسبه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

8. بهتریـــن خصوصیــات : مهربونه با مرامه و کلا خوبه
:دی

9:دوست داشتي ببينش؟ چرا؟ عکسشو که دیدم اما دوست داشتم از نزدیک ببینمش]گفته واسه عروسیم میاد

10:از چــه شکلکـی بیــشــتر استــفاده میــکنه؟ نمیدونم والا

11. اگه تو سایت نبود اوضاع سایت چطور بود؟ خیلی بد بود,خنگول خودش میدونه بد میشه هااااا اما بازم میره:دی

12.یه انتقاد : حرف نمیزد که الان میحرفه:دی سوتی هم زیاد میده؛قضیه امامزاده رو بتعریفم؟؟؟هان؟؟:دی

13.یه آرزو براش : از خانوم افغانیش جدا شه و برگرده به وطن و با ایرانی ها وصلت کنه و خوسبخت شه :دی

14:تیکه کلامش چیه : بیشور که یه مدت میگفت:دی

15:قشنگ ترین تاپیکی که ازش دیدی ؟ همه اشون

16 - اولین برخوردی که باهاش داشتی چطور بود ؟ داشت تو چتروم میحرفید,گلبش شکسته بود و قرار بود بهشون شام بدم که دعوتشون کردم نیومدن:دی

17 - از اولین برخوردت چقدر نظرت راجبش عوض شد ؟ خیلی خیلی خیلی عوض شده:دی

18 - چند وقته میشناسیش ؟ چقدر بهش اعتماد داری در فضای مجازی راست میگه ؟ از همون موقع که تو چتروم میحرفید دیگه؛خیلی خیلی خیلی:دی

19:دوس داری مقام و جای اونو توی سایت داشتی ؟ اخه این چه سوالیه پسرم؟؟

20:تــو انجمن با کی بیشتر از همه دوسته؟ با آقای مدیر و اونیکی آقای مدیر و با سما و ریحانه و پسردایی آقا حسین که اسمش آقا مرتضی بدون آقاست و مدیر عمر دوباره گرفته اقای نایک و برادر زاده عزیزم آتیش و خواهراشو و همه:دی

21:نمره اش از 1 تا 20 چند میشه؟ 10/75 دلم خواست این نمره رو بدم اعتراضم وارد نیست:دی

مرسی همکاری :25: خواهش میکنم,میگم سوالها رو یه خرده بتغیرید خوبه

BaranMR

BaranMR

آبجیه حسین :دی
کاربر ماندگار

سلام سلام کچلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم:galbkolah:

1. اخــلاق و رفتار : هیچی دیگ همشوخودش لو داد -اونایی که برای خودمونه دوتاس رو میگما- یکه یکه...:r:

2. نام کاربری(نــظرت درمورده نــام كاربــريش) : سردار ایرانی - دوسش داره خوووووووب

3. پستهایی که ارسال کرده چجوریاس؟ من عاشقشونم ناروتو رو کامل دیدم (بعداز کلی ...) انیمیشنهارو هم چندبار چندبار میبینم ... اصن یه وضی

4. امضاها و آواتارش(نظرت) : این دختره کی بود؟؟؟ مقشیه - همه بهش میگن دوست دخترشه خخخخ- امضاشم غمگینه ...

5. تا به حال شده ازش دلخور شده باشی؟ کی؟ آره دعفامون میشه کتک کتک میکنیم اصلا یه وضی من قهر میکنم میاد منت میکشه ... عاشقشم !!:fight2:

6. تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟ داشتیم مگه ... اگ کمک نکنه چیکار کنه...:khansariha (20):

7. بدتریـــن خصوصیات : ناراحت میشه هی باید لپشو بکشم هی بکشم فک کنم آخرش معتاد بشم - معتاد شدم نگید چراااااااااااا...:khansariha (123):

8. بهتریـــن خصوصیــات : همه رو دوست داره - بدون توقع کار میکنه -

9:دوست داشتي ببينش؟ چرا؟ از روزی که به دنیا اومدم زحمت کشیدن اومدن به دیدنم و از اون روز هر روز داریم همو میبینیم بجز در مواردی خاص:khansariha (1):

10:از چــه شکلکـی بیــشــتر استــفاده میــکنه؟ :دی - :هه

11. اگه تو سایت نبود اوضاع سایت چطور بود؟ همش دل دوستاش براش تنگ میشن یا میشه نمی دونم - ولی از پشت همین تریبون اعلام میکنم داداش همتونو دوست داره منو بیشتر دوست داره چونه نزنید دیگ همین که گفتم...
:khansariha (37):
12.یه انتقاد : مدار رو میگم اونطوری که میگم حل کن حل کن

13.یه آرزو براش : ایشاله موفق باشی و هزارتا آرزو برات دارم باید به همش برسی والا لپ برات نمیمونه:khansariha (59):

14:تیکه کلامش چیه : من بهش میگم کچل اونم میگه کچل -الانام هی میگه مدار...:khansariha (36):

15:قشنگ ترین تاپیکی که ازش دیدی ؟ کارتون (چیه خوب کارتون دوست دالم):1111:

16 - اولین برخوردی که باهاش داشتی چطور بود ؟ هیچی دیگ من بدنیا اومدم از تنهایی درش آوردم با هم فوتبال میزدیم:khansariha (43):

17 - از اولین برخوردت چقدر نظرت راجبش عوض شد ؟ اصن زیاد نمیدونید از دستش چی میکشم ( لپ خودشو میکشم..):iranbb_bandari:

18 - چند وقته میشناسیش ؟ چقدر بهش اعتماد داری در فضای مجازی راست میگه ؟ گفتم دیگه از اول تولد - بسیار زیاد :khansariha (77):

19:دوس داری مقام و جای اونو توی سایت داشتی ؟ آره - این همه دوست داره نیگااااااااااااا...:khansariha (96):

20:تــو انجمن با کی بیشتر از همه دوسته؟ خودش که منو آدم حساب نکرد - فک کنم با مدیریات آقااحمد و آقا محمد(نودیج) بچه های آسمان دژ - غیر آسمان دز - اینجا اونجا همه جا - بیکار میشه هی دوست میشه - بعدش منو از پای سیستم بلند میکنه میگه میخوایم با بچه ها بازی کنیم منم مظلوم مظلوم یه نیم ساعت دیگه هم میشینم به کارم میرسم بعدش حالاوقت کردم پامیشم ...:9d9c467c2926:

21:نمره اش از 1 تا 20 چند میشه؟ باارفاق 0 حالا چون شمایی و دوستاش زیادن و نمیشه کاریش کرد + 20 در مجموع * 99999999999999999999*8888888888888888888*77777777777777777777777777*6666666666666666*555555555555555555*44444444444444444*3333333333333333333*222222222222222*111111111111111111:r:

خوب این بشر رو نمیشه نمره بهش نداد که ...:بوس

تا داستانهای آینده خدافظی خدافظی :ad54ad:

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک

1. اخــلاق و رفتار :
خعلی خعلی خعلی فوق العاده

2. نام کاربری(نــظرت درمورده نــام كاربــريش) : بهش احترام میذارم

3. پستهایی که ارسال کرده چجوریاس؟ معمولا تو چتروم پست داده، اما بقیه پست های اختصاصیش خوب بودن، مخصوصا بلیچ

4. امضاها و آواتارش(نظرت) : از آواتارش نگووو که الان سکته میزنم :دی امضاشم وصف حال این روزاشه و زیباست

5. تا به حال شده ازش دلخور شده باشی؟ کی؟آره یه بار، این رای به بنو انقد نزن تو سر من :دی

6. تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟ خعلی، زیاد کمک کرده، انقد زیاد که نمیشه دونه دونه نام برد

7. بدتریـــن خصوصیات : خییییلی زودرنج ، بعضی اوقات زود قضاوت میکنه

8. بهتریـــن خصوصیــات : دوست داشتنی و با مرام و آقا و ...........................

9:دوست داشتي ببينش؟ چرا؟ دیدمش ولی از نزدیک ندیدم، ایشالا میبینمش بزودی

10:از چــه شکلکـی بیــشــتر استــفاده میــکنه؟ :| و :دی کلن فک کنم همه ی ما از این دو تا شکلک بیشتر از همه استفاده کنیم

11. اگه تو سایت نبود اوضاع سایت چطور بود؟ نه که الان نیست و همه دلتنگش نیستیم .... :|

12.یه انتقاد : بیشتر بیا فروم، فعالیت داشته باش، شبا تو جات جیش نکن :دی

13.یه آرزو براش : تو دلم یه ارزو اسپشال کردم اما اینجا : خدایا به حسین پول بده به من مغز :دی

14:تیکه کلامش چیه : ...

15:قشنگ ترین تاپیکی که ازش دیدی ؟ والا دیگه الانا وقتشه قبر حسینو توی فروم بذاریم :دی تاپیک نمیذاره دیگه که، قبلیا هم باید بذاریم موزه :| هیچ کدومو یادم نی :دی

16 - اولین برخوردی که باهاش داشتی چطور بود ؟ اوووووووووووه، بر میگرده به خعلی وقت پیش، داشت تو فروم اسماندژ صحبت میکرد و منم سلام کردم و بعدشم آی دی oovoo شو گرفتم و بیشتر آشنا شدیم و تو ماه رمضون همون سال با هم صمیمی شدیم (من اون موقع خعلی بچه بودما :دی حسین بابابزرگم بود اون موقع :دی در واقع دروغ نشه دایی بود :دی حسین یادته ؟ :هه)

17 - از اولین برخوردت چقدر نظرت راجبش عوض شد ؟ من معمولا توی اولین نگاه در مورد کسی نظر نمیدم، اول با طرف آشنا میشم بعد نظر میدم که بعدا خدایی نکرده پشیمون نشم، اما در مورد حسین بهتره بگم خیلی نظرم عوض شد و به مرور خعلی بیشتر شناختمش

18 - چند وقته میشناسیش ؟ چقدر بهش اعتماد داری در فضای مجازی راست میگه ؟ خیلی وقته، 100 درصد اعتماد دارم

19:دوس داری مقام و جای اونو توی سایت داشتی ؟ خییییییلی دوست داشتم :| در حق من ظلم میکنن بعضیا :| هر چیم به همون بعضیا میگم منو کاربر کن نمیکنه :|

20:تــو انجمن با کی بیشتر از همه دوسته؟ محمد (nodije)

21:نمره اش از 1 تا 20 چند میشه؟ 20

Night Spirit

Night Spirit

گنده تالار !
مدیر ارشد تالار
1. اخــلاق و رفتار : خیلی خیلی خیلی خیلی هم عالــی

2. نام کاربری(نــظرت درمورده نــام كاربــريش) :اسم قشنگیه:دی

3. پستهایی که ارسال کرده چجوریاس؟خیلی هم خوب خیلی هم باحال

4. امضاها و آواتارش(نظرت
) :امضا خعلی خوب آواتار وهمناک:\

5. تا به حال شده ازش دلخور شده باشی؟ کی؟اصـن داریم همشین شیزی؟

6. تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟آرهــ خیلی

7. بدتریـــن خصوصیات :نـدارهـ

8. بهتریـــن خصوصیــات : همشون خعلیم خوبن :هه

9:دوست داشتي ببينش؟ چرا؟اینم سواله؟:/

10:از چــه شکلکـی بیــشــتر استــفاده میــکنه؟:دی :هه

11. اگه تو سایت نبود اوضاع سایت چطور بود؟ واقعنی افـتضاح :|

12.یه انتقاد :زیاد بیا سایت:||

13.یه آرزو براش: یه زندگی شاد و سعادتمند داشته باشه و هی غافلگیر شه که واای من چه قدر موفق میشم هی:دی:دی

14:تیکه کلامش چیه :نیمیدونم:||

15:قشنگ ترین تاپیکی که ازش دیدی ؟بلیچ@_@ البته همشون عالینااا

16 - اولین برخوردی که باهاش داشتی چطور بود ؟تو چتباکس بود:دی

17 - از اولین برخوردت چقدر نظرت راجبش عوض شد ؟عوض نشد:هه

18 - چند وقته میشناسیش ؟ چقدر بهش اعتماد داری در فضای مجازی راست میگه ؟از وقتی فرومیده:دی خیلی زیاد

19:دوس داری مقام و جای اونو توی سایت داشتی ؟@_@ @_@ @_@

20:تــو انجمن با کی بیشتر از همه دوسته؟همه همه همه همه:هه

21:نمره اش از 1 تا 20 چند میشه؟ چهارصد هزار بیست هزارم:هه

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
درود:)

1. اخــلاق و رفتار : اخلاقش عالیه اما رفتارش در بعضی موارد مورد پسند من نیست :هه ( الان میاد منو میزنه:دی)

2. نام کاربری(نــظرت درمورده نــام كاربــريش) : سورنا :دی جوونیاش نام کاربری خفنی بود برا خودش:دی

3. پستهایی که ارسال کرده چجوریاس؟ اگه بخوام آمارای حساب کنم فیلم نوح و هری پاتر و دو تا انیمه بلیچ و اسمشو یادم رفت پربازدیدترین ارسال هاش بودن :)

4. امضاها و آواتارش(نظرت) : آواتار که خوفناکه :| امضاشو حال ندارم نگاه کنم :دی

5. تا به حال شده ازش دلخور شده باشی؟ کی؟ آره همین پیش پای شما :| نزدیک بود خرخرشو از پشت مانیتور بجووم که مانیتور رو خاموش کرد نشد :|

6. تا به حال بهت کمک کرده؟کجا و چه جوری؟ آره ( الکی :دی ) کلا به ادم انگیزه میده شاید اگه حسین نبود تو کارای فروم به مشکل میخوردم :)

7. بدتریـــن خصوصیات : بگم حسین ؟:دی بگم ؟:پی میگن بدترین خصوصیات رو نباید تو جمع گفت :هه ( اگه تو جمع بگم تو دلش فحش میده من نمیتونم جواب بدم اما اگه تو پخ بهش بگم منم میتونم جوابشو بدم:هه)

8. بهتریـــن خصوصیــات : تقریبا آرومه و البته مهربون

9:دوست داشتي ببينش؟ چرا؟ همش سوالا تکراری :|

10:از چــه شکلکـی بیــشــتر استــفاده میــکنه؟ قبلنا :wubsmiley: بعد :dadad4:بعد:khansariha (116):بعد:17:بعد:(بعد هم ایشالا این :marg: ( :پی:دی:هه)

11. اگه تو سایت نبود اوضاع سایت چطور بود؟ میبینین که :|

12.یه انتقاد :ناز نکن ناز نکن ناز نکن ناز نکن/با دل عاشقوم قهر رو آغاز نکن،تا ببوسم لبات وقتی خوابه چشات/تا کشم شانه ای سر زلف سیات،پسر تهرانی خوشگل و دلبری/ تو با ناز و ادات دل رو دل می بری:هه

13.یه آرزو براش : ایشالا زن بگیره ، پول دار بشه و ... که بعدا بهش میگم :دی

14:تیکه کلامش چیه : آی گلبم میگفت یه زمانی :|

15:قشنگ ترین تاپیکی که ازش دیدی ؟ بالا گفتم دیگه :دی البته جابجا گفتم :هه اونو باید اینجا میگفتم:هه

16 - اولین برخوردی که باهاش داشتی چطور بود ؟ یادم نمیاد :|

17 - از اولین برخوردت چقدر نظرت راجبش عوض شد ؟ خیلی :| چون اون زمان گلکسی بود ما تقریبا دشمن بودیم :دی البته زیاد هم آشنایی نداشتیم :دی تو فروم هم فعال بودیم فکر کنم :هه

18 - چند وقته میشناسیش ؟ چقدر بهش اعتماد داری در فضای مجازی راست میگه ؟ خیلی - خیلی - خیلی :هه

19:دوس داری مقام و جای اونو توی سایت داشتی ؟ :|

20:تــو انجمن با کی بیشتر از همه دوسته؟ طبیعتن خواهرش و پسرخاله

21:نمره اش از 1 تا 20 چند میشه؟ 18 :| دلیلشو خودش میدونه:هه

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا