Battlefield 4 یک میدان آزمایش مخصوص تمرین با ماشین آلات جنگی خواهد داشت!

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
با سلام خدمت اعضای محترم پرشین بکس.
با توجه به گفته آقای Lars Gustavsson از شرکت دایس، بتلفیلد ۴ یک نوع میدان نبرد آزمایشی برای تمرین شما با ماشین آلات همانند هلیکوپتر خواهد داشت تا قبل از بازی کردن به تمرین بپردازید.
در طی یک کنفرانس پرسش و پاسخ وی گفت:
(بتلفیلد ۴ یک نوع میدان آزمایشی خواهد داشت که شما در آن می توانید بهترین تنظیمات کنترل را که برای شما خوب است انتخاب کنید و قبل از رفتن به میدان نبرد واقعی و گرفتن مسئولیت حفظ جان بقیه افرادی که مثلا در هلیکوپتر شما هستند کاملا مطمئن شوید!)
منبع:گیم ایمگ

1363445352bf4-1.jpg

همچنین در یک صفحه در سایت وبلاگ EA شما می توانید سوالات خود را بپرسید و از قبل نیز به سوالات چند طرفدار در مورد ویژگی های Levolution و Commander Mode پاسخ داده شده است.

یا حق.

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
پاسخ : Battlefield 4 یک میدان آزمایش مخصوص تمرین با ماشین آلات جنگی خواهد داشت!

چه جالب ! این قابلیت خیلی خوبه ! من شخصاً بخش تمرینی بازی ها را خیلی دوست دارم و در آنجا سعی می کنم توانایی ها و قابلیت های جدید رو یاد بگیرم . در بازی Ghost Recon را هم اگر بازی کرده باشید یک بخش تمرینی خیلی جالب در مورد سلاح ها داشت که در آن هم میشد تک تک قطعات اسحله ها را تعویض کرد و سلاح را ارتقا داد و هم بلافاصله آن را آزمایش کرد . اگر این قابلیت در میدان نبرد 4 برای تمامی جنگ افزارهای کوچک و بزرگ وجود داشته باشه به نظرم فوق العاده جالب خواهد شد ...

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار

چه جالب ! این قابلیت خیلی خوبه ! من شخصاً بخش تمرینی بازی ها را خیلی دوست دارم و در آنجا سعی می کنم توانایی ها و قابلیت های جدید رو یاد بگیرم . در بازی Ghost Recon را هم اگر بازی کرده باشید یک بخش تمرینی خیلی جالب در مورد سلاح ها داشت که در آن هم میشد تک تک قطعات اسحله ها را تعویض کرد و سلاح را ارتقا داد و هم بلافاصله آن را آزمایش کرد . اگر این قابلیت در میدان نبرد 4 برای تمامی جنگ افزارهای کوچک و بزرگ وجود داشته باشه به نظرم فوق العاده جالب خواهد شد ...

درسته واقعا عالی میشه

I

iranian gamer

کاربر تالار
کاربر تالار

دقیقا این یعنی چی؟

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

دقیقا این یعنی چی؟

خب یعنی این که انقدر بازی میدان نبرد در مورد همه چیز ( به جز داستان ) واقع گرا وسخت گیر است ؛ یک بخش تمرینی در نظر گرفته که وقتی چند نفره بازی می کنید همه چیز رو به باد ندهید !

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا